Патрік Зірко/Зірка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Персонаж мультфільму
Патрік Зірко/Патрік Зірка
Patrick stock art.png
Стать чоловіча
Вперше з'явився «Потрібен помічник», 1999
Озвучення англійською - Біл Фагербаккі
українською - Ярослав Чорненький, Євген Малуха, Максим Кондратюк, Валерій Легін
Вік 19 липня 1986 (32 роки)
Колір волосся лисий
Робота Кухар у Красті Крабс (іноді)
Родичі Маргерет Зірко(а), Херб Зірко(а), Гері Равлик, Сем Зірко(а)

Патрік Зірко/Зірка (англ. Patrick Star) - один з головних персонажів американського мультсеріалу «Губка Боб Квадратні Штани», озвучений Біллом Фагербейком, а в українському варіанті - акторами: Валерій Легін (2001-2009) Ярославом Чорненьким (2010), Євгенієм Малухою (2011-2017), Максим Кондратюк (2018-наш час).

Біографія[ред. | ред. код]

Патрік народився 1986 року в родині Маргарет та Херба Зірко. В якийсь момент, він сам навчився змінювати підгузки. В нього була сестра Сем, яка піклювалася про нього і згодом зникла, але повернулась. Він потоваришував із Губкою Бобом і познайомився з його батьками, вони разом закінчили школу, і він ходив на бал з мамою. Далі він став жити поріч зі Скідвардом, бо батьки примусили його знайти собі житло. Він вчився в коледжі із Камбалою Флетсом. Він познайомився із Бабусею Губки Боба і Сенді. Далі вже йдуть його пригоди у мультсеріалі. На початку серіалу йому було 13-14 років.

Загальні відомості [ред. | ред. код]

Місце проживання[ред. | ред. код]

Патрік сусід Губки Боба та Сквідварда. Він живе на вулиці Коралловій 120, у місті Бікіні-Боттом, у Тихому океані. Патрік живе в норі під великим каменем неподалік від будинку Сквідварда, а меблі у нього зроблена з ущільненого морського дна (піску). Патрік має нижній поверх. В деяких серіях він прікріплюється до каменя і спить, у деяких спить нормально. У серії "Дім, милий ананас" він вкривається ним.

Інтереси[ред. | ред. код]

Патрік не працює і витрачає більшу частину часу на сон або ігри з Губкою Бобом. Любить їсти, дивитися телевізор, пускати слину, дути мильні бульбашки, ловити медуз та дивитися шоу "Пригоди Морського Супермена та Причепи" із Губкою Бобом.

Поведінка[ред. | ред. код]

Поведінка Патрика дитяча. Він насолоджується речами, які вважаються «дитячими», наприклад, льодяниками на паличці і домашнім печивом.

Характер[ред. | ред. код]

Патрік дурнуватий, що робить його добрим, але іноді він може бути і злим. Він як щедрий, так і жадібний. Але головне, що навіть слава не потмарює розум і не змушує забувати про друзів, проте він славу не дуже полюбляє.

«Я лише хочу, щоб усе було, як раніше. щоб я зміг поділитися одними штанами з моїм другом і це не потрапило у газету.» - Патрік у серії "Прощавай, крабсбургер?"

Зовнішність[ред. | ред. код]

Патрік - товстувата п'ятикутна морська зірка рожевого кольору, з одним зубом, який одразу можна побачити. Одягнений у зелені шорти з фіолетовими квітами. Чорні очі. У першому сезоні брови були рожевого кольору, у інших - чорного. Видно пупок на животі. У серії "Битва за Бікіні-Боттом" в нього на шкірі рожева куртка. Тіло Патріка є причиною для численних суперечок. Сам він багато разів заявляв, що позбавлений пальців, носа, і вух. У серії «Битва Бікіні Боттом» він вирощує ніс, щоб зробити Губку Боба брудніше, коли вони примудрилися посваритися через французької війни за бруд і чистоту. У серії «Ніс не знає» у нього з'являється ніс, і герой починає відчувати запахи. Однак, неприємні запахи дуже дратують Патрика, внаслідок чого він приймається усувати їх. Таким чином, ніс Патрика доставив місту багато незручностей і до кінця серії герой повертається до свого початкового стану, виростивши собі вуха! У тій же серії у нього на нозі було по одному нігтя, отже у Патріка нога - це палець, а в серії «Bummer Vacation» і «Sun Bleached», коли у нього вже не було носа, в кінці серії у нього з'явилися вуха.

За словами творця серіалу Стівена Хілленберга, Патрік Зірко (як і більшість інших персонажів) створювався на основі декількох його знайомих. Одержаний персонаж - це образ тих людей, які примудряються втягувати своїх друзів в різноманітні неприємності. Мізків у Патріка мало, і все це призводить до ексцентричним ситуацій.

Розумові здібності [ред. | ред. код]

На самому початку серіалу, Патрік не дуже розумна морська зірка, але із кожною серією він тупішав дедалі більше, і це призвело до того, що у деяких серіях він не може читати та писати. Патрік - невизнаний геній, часто він є філософом і допомагає Губці Бобу у його справах. Патрік, не дивлячись на крихітний мозок зміг здати на права. В серії "Патрік Розумні Штани", Губка Боб вставив йому не ту голову, і він став генієм. Спочатку це всім сподобалося, але потім вони були сердиті на Патріка, і в нього не залишилося друзів. В Патріка вистачило мізків, щоб створити свою власну гру.

Родина[ред. | ред. код]

Мати та Батько Патріка вперше показуються у серії "Я товаришую з дурнем". Але Патрік зплутав їх, а справжні батьки були на нього схожі. Матір звати Мергі, а тата Херб. У другому сезні Патрік каже,Є що у нього немає сестри, але у серії "Велика сестра Сем" вона приїжджає до Патріка. Гері - кузен Патріка, як виявилося у серії "Влада ідіотів".

Стосунки[ред. | ред. код]

Губка Боб Квадратні Штани[ред. | ред. код]

Губка Боб та Патрік товаришують або з народження, або з 4 років. Вони найкращі друзі у світі і назавжди. У них багато спільних інтересів. Але інколи вони сваряться, проте, це не надовго. Також вони сусіди.

Гері Равлик[ред. | ред. код]

Патрік та Гері кузени і дуже добре товаришують.

Сквідвард Щупаленко[ред. | ред. код]

Сквідвард і Патрік сусіди. Сквідвард ненавидить Губку Боба і Патріка, але Губка Боб та Патрік вважають Сквідварда найкращим другом. Губка Боб та Патрік дратують Сквідварда.

Сенді Чікс[ред. | ред. код]

Патрік та Сенді переважно товаришують, але в них бувають конфлікти.

Пан Крабс[ред. | ред. код]

Патрік іноді працює на Крабса, або разом із Губкою Бобом беруть участь у його авантюрах. Іноді Крабс не любить Патріка через те, що він не завжди приносить гроші на крабсбургери (крабові петі).

Шелдон Планктон[ред. | ред. код]

Патрік здебільшого не любить Планктона, але інколи працює на нього.

Пані Пафф[ред. | ред. код]

Пані Пафф знає Патріка і не любить його. Патрік вчився разом із Губкою Бобом у її школі, але йому не сподобалося. Патрік одного разу здав іспит у Пані Пафф, а також допомагав Губці Бобу здати іспит нечесним шляхом. Також, Губка Боб та Патрік витягали її з в'язниці. Патрік думає, що Пані Пафф товста, та Пані Пафф думає, що Патрік товстий.

Перл Крабс[ред. | ред. код]

Перл не любить Патріка, через його тупість.

Карен Планктон[ред. | ред. код]

Карен та Патрік майже не взаємодіють.

Цікаві факти[ред. | ред. код]

  • Патрік найледачіший у місті.
  • Невідомо, звідки в Патріка гроші.
  • Патрік 3-ій за появами персонаж, після Губки Боба та Сквідварда.
  • Із кожною серією після появи Патрік тупшає, але у 10 сезоні він починає розумнішати.
  • Патрік був у приюті для домашніх тварин у серії "Хатня тваринка Планктона". У серіях "Плямчик Повертається" та Добре око Планктона він пес пана Крабса.

Примітки[ред. | ред. код]