Позиція 69

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

По́за 69 (також іноді використовуються терміни Поза валетом, Французьке кохання, Перехресна любов, фр. L'amour croise [1]) — одна з найвідоміших поз для орального сексу, що дає партнерам можливість проводити взаємну оральну стимуляцію. Партнери при цьому розташовуються відносно одне одного в перевернутому положенні, як цифри в числі «69», звідси і назва.

Поза 69

Незважаючи на достатню популярність, поза для багатьох не дуже зручна для досягнення оргазму: взаємні пестощі відволікають партнерів, не даючи зосередитися ні на доставлянні задоволення, ні на його отриманні. З цієї причини дана поза частіше буває частиною прелюдії.[2]

Оптимальними вважаються положення «жінка зверху» або «обидва партнери на боці». Варіант «жінка знизу» здійсненний, але часто буває незручним для жінки: крім зазвичай істотної ваги партнера заважає ще й неможливість хоч якось обмежити чи проконтролювати рух його статевого члена.

Поза 69 може також доповнюватися пестощами анальної ділянки.

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Самухіна Н.А. Мистецтво спокушених. Все про оральні ласки. — СПб : Інститут соїтології, 2004. — 96 с. — 5000 прим. — ISBN 5-9637-0007-8.
  2. Алекс Комфорт Радощі сексу. — Єкатеринбург : Літур, 2003. — 336 с. — (Майстерня людини). — 7000 прим. — ISBN 5-89648-138-1.

Див. також[ред.ред. код]