Позиція 69

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Поза 69
Поза 69 у гомосексуальних чоловіків

По́за 69, також іноді використовуються терміни поза «валетом», поза «митусем», французьке кохання, перехресне кохання (фр. L'amour croisé)[1] — одна з найвідоміших поз для орального сексу, що дає партнерам можливість проводити взаємну оральну стимуляцію. Партнери при цьому розташовуються відносно одне одного в перевернутому положенні, як цифри в числі «69», звідси і назва. Незважаючи на достатню популярність, поза для багатьох не дуже зручна для досягнення оргазму: взаємні пестощі відволікають партнерів, не даючи зосередитися ні на принесенні задоволення, ні на його отриманні. З цієї причини дана поза частіше буває частиною прелюдії.[2]

Оптимальними вважаються положення «жінка зверху» або «обидва партнери на боці». Варіант «жінка знизу» здійсненний, але часто буває незручним для жінки: крім зазвичай істотної ваги партнера заважає ще й неможливість хоч якось обмежити чи проконтролювати рух його статевого члена.

Поза 69 може також доповнюватися пестощами анальної ділянки.

Посилання[ред. | ред. код]

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Позиція 69

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Самухина Н.А. Искусство искушённых. Всё про оральные ласки. — СПб : Институт соитологии, 2004. — 96 с. — 5000 прим. — ISBN 5-9637-0007-8.
  2. Алекс Комфорт. Радости секса. — Екатеринбург : Литур, 2003. — 336 с. — (Мастерская человека) — 7000 прим. — ISBN 5-89648-138-1.

Див. також[ред. | ред. код]