Кунілінгус

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чоловік робить кунілінгус жінці
Жінка робить кунілінгус жінці
Кунілінгус. Картина Едуард-Анрі Авріля

Кунілі́нгус, розм. ку́ні (лат. cunnilingus, від cunnus — непристойне позначення вульви + lingo — «лижу») — викликання статевого збудження у жінки дією на її зовнішні статеві органи губами і язиком.

Опис[ред. | ред. код]

Використання кунілінгусу в любовній грі дозволяє деколи ефективно провести період попередніх пестощів, довести збудження жінки (яке, як правило, відстає від збудження чоловіка) до такого високого рівня, коли шанси на оргазм у жінки значно підвищуються. Оскільки клітор у більшості жінок є найчутливішою ерогенною зоною, його стимуляція ротом або рукою може привести до оргазму навіть без введення фалоса в піхву. Цим способом іноді досягається оргазм і після коїтусу, якщо жінка з тієї чи іншої причини (наприклад, при передчасному сім'явиверженні у чоловіка) не встигла одержати задоволення або налаштована на повторний оргазм.

Дані анонімних опитувань у багатьох країнах також підтверджують позитивне ставлення значної кількості жінок до цього виду пестощів. Використовування кунілінгуса в період попередніх і завершальних пестощів, а також у разі зниження ерекції у чоловіка можна визнати за варіант нормальної сексуальної поведінки за умови, що ці пестощі входять у діапазон прийнятності як чоловіка, так і жінки.

На більшість жінок збудливо діє оральна стимуляція клітора, яка включає легкий дотик язиком до тіла і головки клітора, а також швидкі смоктальні рухи, як обережні, так і сильніші.

Техніка[ред. | ред. код]

Як і все, що стосується сексуального життя, техніка кунілінгусу враження про них дуже сильно розрізняються.

Клітор є найчутливішою еротичною частиною тіла практично у всіх жінок, але може бути не дуже чутливий до ніжної стимуляції, особливо на ранніх стадіях збудження. Шир Хайт відзначає, що більшість жінок легко досягають оргазму від стимуляції клітора при кунілінгусу.

Спробуйте розвести великі статеві губи за допомогою пальців, це забезпечить кращий дотик до малих статевих губ. Хай язик знайде і ніжно пестить клітор, дещо втягніть його в себе. Партнерка може управляти головою партнера, якщо їй подобається сильніше натискання[1].

Деякі підручники із сексу рекомендують починати з повільних і ніжних пестощів статевих губ та всієї області геніталій. Для цього можна використовувати кінчик, передню або нижню частину язика, а також ніс, підборіддя та губи. Рухи можуть бути повільними або швидкими, постійними або хаотичними, жорсткими або м'якими, залежно від уподобань партнерів. Також можна вводити напружений або рухливий язик у вагіну.

Кунілінгус може супроводжуватися введенням пальців або еротичних іграшок у вагіну, що дозволяє одночасно стимулювати точку G, або в анус.

Інфекційні захворювання[ред. | ред. код]

Під час кунілінгусу можуть передаватися збудники різних інфекційних та венеричних захворювань, таких як: сифіліс, гепатит, герпес та інші.

Для запобігання від захворювань рекомендують використовувати латексні серветки.

Цікавий факт[ред. | ред. код]

Китайська імператриця У Цзетянь династії Тан ввела в придворний етикет звичай для того, щоб підняти жінку і принизити чоловіка. Оскільки феляція була символом чоловічої переваги, вона ввела для придворних обов'язок, завдяки якій «облизування тичинок лотоса» було піднесене до високого рівня, символізуючи пришестя ери жіночої переваги. Вона змушувала всіх чиновників і сановитих осіб виявляти особливу повагу до Її Імператорської Величності за допомогою кунілінгусу[2][3].

Література[ред. | ред. код]

  • James N. Adams, The Latin Sexual Vocabulary (Johns Hopkins, 1990) ISBN 0-8018-2968-2
  • Hill B. F, Jones J. S. «Venous air embolism following orogenital sex during pregnancy». Am J Emerg Med. 1993 Mar;11(2):155-7.
  • Jacqueline Franklin, The Ultimate Kiss: Oral Lovemaking, A Sensual Guide for Couples (Los Angeles: Media Press, 2001) ISBN 0-917181-17-4
  • Kaiser R. T. «Air embolism death of a pregnant woman secondary to orogenital sex». Acad Emerg Med. 1994 Nov-Dec;1(6):555-8.123

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Louise-Andree Saulnier (M.A., TV Host Sexologist); Herb Samuels (Ph.D., City University of New York) (05 2003). Enjoying Guilty Pleasures [Заборонені задоволення] (DVD). Sinclair Intimacy Institute (англійською). Better Sex. Архів оригіналу за 2011-06-30. Процитовано 2011-06-19. 
  2. Єгипетська цариця Клеопатра (рос.)
  3. A. Edwardes, R.E.L. Masters, The Cradle of Erotica, Odyssey Press, 1970, pp. 163—164. (англ.)