Список анімаційних фільмів про Наруто

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

За мотивами «Наруто» було створено вісім повнометражних анімаційних фільмів. Сюжет перших трьох розгортається в рамках першої частини серіалу, тоді як решта п'ять засновані на Naruto: Shippuuden.

Наруто[ред. | ред. код]

Грандіозна сцена: Книга мистецтв ніндзя, що належить принцесі країни Снігу[ред. | ред. код]

«Грандіозна сцена: Книга мистецтв ніндзя, що належить принцесі країни Снігу» (яп. 大活劇! 雪姫忍法帖だってばよ!! Дай кацугекі! Юки хіме нимпо:тьо: даттебайо!!, Naruto The Movie: Ninja Clash in the Land of Snow)  - перший анімаційний фільм, що вийшов 21 серпня 2004 року. Його режисером став Тенсай Окамура, а сценарій писав Кацуюкі Сумісава. За сюжетом, Наруто Удзумакі, Саске Утіха та Сакура Харуно разом з Какаші Хатаке супроводжують актрису Юкіе Фудзікадзе в країну Снігу. Прибувши на місце, вони зіштовхуються з найсильнішими сінобі, які намагаються будь-якими способами заволодіти намистом актриси. За допомогою цього намиста вороги хочуть отримати доступ до скарбу країни Снігу, однак з'ясовується, що їм є потужний генератор, здатний розтопити сніг. Після його запуску країна Снігу стає країною Весни.

Як бонус до DVD з цим фільмом була випущена OVA «Великий спортивний фестиваль Конохи» [1]. У 2007 році фільм було переведено і випущено в Америці[2][3].

Грандіозний конфлікт: Примарні руїни в надрах землі[ред. | ред. код]

«Грандіозний конфлікт: Примарні руїни в надрах землі» (яп. 大激突!幻の地底遺跡だってばよ Дай гекітоцу! Маборосі но тітей ісекі даттебайо, Naruto the Movie 2: Legend of the Stone of Gelel) вийшов 6 серпня 2005 року. У ньому Наруто, Сакура та їх товариш Сікамару Нара виконують чергову місію і виявляються залучені в військовий конфлікт з селом Піску [4]. Наруто дізнається про таємничі камені, в яких міститься величезна сила. Воїн на ім'я Темудзін розшукує ці камені, щоб допомогти своєму володарю Хайді створити з їх допомогою ідеальний світ. З'ясовується, що Хайді має намір використовувати камені в своїх цілях, пожертвувавши для цього друзями. Наруто перемагає його і рятує Темудзіна.

Грандіозний переполох: Бунт звірів на острові Місяця[ред. | ред. код]

Третій фільм «Грандіозний переполох: Бунт звірів на острові Місяця» (яп. 大興奮!みかづき島のアニマル騒動(パニック)だってばよ! Дай ко:фун! Мікадзукі дзіма но анімару панікку даттебайо!, Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon Kingdom) з'явився 5 серпня 2006 року.[5] Команді 7 і Року Лі доручають охорону принца Місячної країни на ім'я Мітіру та його сина Хікару. Один з міністрів Місячної країни піднімає повстання, маючи намір влаштувати державний переворот, проте Наруто і його друзі заважають йому здійснити свої плани, повертаючи владу законному спадкоємцю.

Naruto: Shippuuden[ред. | ред. код]

Ураганні хроніки, фільм перший[ред. | ред. код]

«Ураганні хроніки, фільм перший » (яп. 劇場版NARUTO−ナルト− 疾風伝 Гекідзьо:бан Наруто Сіппу:ден, Naruto: Shippuuden the Movie) вийшов - четвертий фільм про «Наруто» і перший, зроблений за мотивами Naruto: Shippuuden. Він вийшов 4 серпня 2007 року.[6] За сюжетом, ніндзя-відступники пробуджують древнього демона Морьо, який піднімає армію теракотових воїнів і приступає до завоювання світу. Зупинити його може тільки верховна жриця Сіон, яку охороняють Наруто і його друзі. Сіон передбачає смерть Наруто і втручається в його сутичку з демоном, щоб змінити майбутнє. Вона має намір вбити Морьо ціною власного життя, але Наруто рятує її і знищує демона.

Ураганні хроніки: Вузи[ред. | ред. код]

Прем'єра п'ятої частини, «Ураганні хроніки: Вузи» (яп. 劇場版NARUTO−ナルト− 疾風伝 絆 Гекідзьо:бан Наруто Сіппу:ден — кідзуна, Naruto Shippuuden 2: Bonds), відбулася 2 серпня 2008 року.[7] На Коноху нападають невідомі ніндзя , і всі в селищі становляться на її захист. Під час бою Наруто допомагає старому Сінно, який представляється лікарем, і знайомиться з його ученицею Амару. Зловмисний Сінно використовує силу безхвостого звіра, збираючись зруйнувати всі села ніндзя, але зазнає поразки в бою з Наруто і Саске, який прийшов йому на допомогу.

Ураганні хроніки: Успадкувавші дух вогню[ред. | ред. код]

«Ураганні хроніки: Успадкували дух вогню» (яп. 劇場版 NARUTO-ナルト- 疾風伝 火の意志を継ぐ者 Гекідзьо:бан Наруто Сіппу:ден — хі но ісі о цугу моно, Naruto Shippuuden 3: Inheritors of the Will of Fire) вийшов в прокат 1 серпня 2009 року [8]. Все почалося з того, як сінобі Конохи Хіруко шукав модифікований геном. Ним виявився Хатаке Какасі.Какасі під дією техніки покинув село і Наруто відправився за ним разом з групою супроводження.

Ураганні хроніки: Загублена вежа[ред. | ред. код]

«Ураганні хроніки: Загублена вежа» (яп. 劇場版 NARUTO-ナルト- 疾風伝 火の意志を継ぐ者 Гекідзьо:бан Наруто Сіппу:ден — хі но ісі о цугу моно, Naruto Shippuuden 3: Inheritors of the Will of Fire) - вийшов 31 липня 2010 [9]. Якийсь злодій «випадково» відкриває тимчасової портал в покинутих руїнах. Наруто потрапляє в той час, коли був живий його батько - Мінато Намікадзе. Разом зі своїм батьком Наруто повинен протистояти злу, яке загрожує Конохи.

Ураганні хроніки: Кривава в'язниця[ред. | ред. код]

«Ураганні хроніки: Кривава в'язниця» (яп. 劇場版 NARUTO-ナルト- ブラッド・プリズン Гекідзьо:бан Наруто - бураддо пурідзун, Naruto Shippuuden 5: Blood Prison)  - фільм вийшов 30 липня 2011 року. За сюжетом Наруто садять у в'язницю під назвою «Blood Prison» - «Кривава в'язниця» за замах на вбивство Райкаге і вбивство кількох сінобі. Наруто намагається довести свою невинність.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Japan Box Yearly Box Office 2004. Box Office Mojo. Архів оригіналу за 2012-02-01. Процитовано 2009-07-03. 
  2. 160 North American Screens Signed Up for Naruto Movie (англійською). Anime News Network. 15 апреля 2007 года. Процитовано 2008-11-14. 
  3. Naruto The Movie: Ninja Clash in the Land of Snow. Viz Media. Архів оригіналу за 2012-02-01. Процитовано 2008-11-14. 
  4. Japan Box Yearly Box Office 2005. Box Office Mojo. Архів оригіналу за 2012-02-01. Процитовано 2009-07-03. 
  5. Japan Box Yearly Box Office 2006. Box Office Mojo. Архів оригіналу за 2012-02-01. Процитовано 2009-07-03. 
  6. Japan Box Yearly Box Office 2007. Box Office Mojo. Архів оригіналу за 2012-02-01. Процитовано 2009-07-03. 
  7. Newest Naruto Movie Named, Dated: Kizuna on August 2 (англійською). Anime News Network. 7 апреля 2008 года. Процитовано 2009-06-24. 
  8. Naruto10th (ja). Naruto 10th anniversary website. Архів оригіналу за 2012-06-04. Процитовано 2008-12-06. 
  9. 劇場版NARUTO-ナルト-疾風伝 ザ・ロストタワー - 映画|東宝WEB SITE (японською). Toho. Архів оригіналу за 2012-02-23. Процитовано 2010-04-13. 

Посилання[ред. | ред. код]

Фільми (Naruto)
Фільми (Naruto Shippuuden)