Пейн (Нагато)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Пейн
ペイン
Інформація про персонажа
Стать чоловіча
Родичі

Пейн (яп. ペイン, справжнє ім'я — Нагато) — герой манґа- і аніме-серіалу «Naruto», створеного і намальованого манґакою Масаші Кішімото. Він — лідер кримінальної організації Акацукі, злочинець класу S.

До речі, ім'я Пейн співзвучне з англійським словом «pain», що означає біль(натяк на мрію Пейна завдати якомога більше болю всьому світові)

Пейн — ніндзя- зрадник з Амеґакуре. Всі члени Акацукі називають його лідером, окрім Конан, яка називає його на ім'я. Однак насправді Пейн не є справжнім лідером, оскільки отримує накази від Тобі (справжній глава організації «Акацукі»).

Пейн — назва шести мертвих тіл повернутих до життя технікою Шість шляхів Пейна (яп. ペイン六道 Пейн Рікудо), які керуються людиною на ім'я Нагато. Всі тіла мають в собі чорні штирі які насправді призначені для приймання чакри від Нагато (ніби радіоприймач котрий приймає сигнал за допомогою антени) втративши штирі тіла знешкоджуються.

Натхненням для створення цього персонажу стало Буддистське вчення про реінкарнацію, саме від цього назви тіл Пейна:

  • Світ Богів (яп. 天道 Тендо:) (Девів)
  • Світ Демонів (яп. 修羅道 Сю:радо:)
  • Світ Людей (яп. 人間道 Нінґендо:)
  • Світ Тварин (яп. 畜生道 Тікусе:до:)
  • Світ Претів (яп. 餓鬼道 Ґакідо:) (ду́хів)
  • Світ Пекельних створінь (яп. 地獄道 Дзігокудо:)

Мета і характер[ред. | ред. код]

Пейн — ніндзя, який, за словами Конан, жодного разу не програв у бою. Він надзвичайно впевнений і рішучий. Пейн — лідер, він звик віддавати накази і не дозволяє, щоб хтось не виконував їх. Також Пейн називає себе богом, кажучи, що його техніки може опанувати тільки бог.

Під час останнього поєдинку Пейна із Джірайєю Пейн розповідає мету свого життя — він хоче заволодіти світом, скинувши його у тьму болю. Також під час бою Пейн каже, що силу йому приносить саме біль. Ці слова характеризують Пейна як людину надзвичайно жорстоку і нечутливу, яка в дитинстві, однак, перенесла тяжку психологічну травму.

Відносини між персонажами[ред. | ред. код]

До членів організації «Акацукі» Пейн відноситься як до підлеглих, на ім'я його може називати тільки його партнерка Конан. Водночас, помітне його зацікавлення Тобі. Після підтвердження факту, що Тобі є Мадара Учіха, стає зрозуміло, які відносини між цими могутніми ніндзя. Пейн був посвячений у потаємні плани Мадара на рахунок Саске, і він прагне використати їх у своїх цілях.

До переслідувачів Саске Пейн відноситься холодно і зневажливо, не вважаючи їх дорослими суперниками. Водночас він виділяє Наруто Узумакі серед них, так само як Саске Учіха, бачачи справжні рівні сили цих двох ніндзя.

Перша частина[ред. | ред. код]

Дитинство. Життя до «Акацукі»[ред. | ред. код]

Пейн і Конан були учнями Джірайї під час війни із Селищем Дощу. Все вказує на те, що насправді Пейна звуть Нагато, і він ріс звичайною дитиною. Про це згадує Джірайя під час його поєдинку із Пейном. Пейн — Колишній член клану Узумакі, отже є родичем Наруто.

Дитинство Нагато було трагічним. Село в якому він жив було втягнуто у війну між великими країнами і його батьки були вбиті у нього на очах ворожими ніндзя, які переплутали їх з ворогами. Цей випадок так вразив його що в ньому пробудилася велика сила — Ринеган.

Потім безцільно блукаючи та помираючи з голоду він примкнув до таких самих біженців як і сам. Серед них був молодий хлопець на ім'я Яхіко, та дівчинка Конан. Яхіко вразив Нагато своїми мріями про мир у світі, та став для нього взірцем.

Потім їхню компанію знаходить Джірайя, який пожалів їх та вирішив навчити виживати в цьому світі, так він став їхнім вчителем.

Яхіко створюе організацію ніндзя та очолюе її. Незабаром їхня організація отрімуе значний вплив, настільки значний що інші організації стають заінтересовані в тому щоб прибрати Яхіко. Під час сутички з ворогами Яхіко жертвуе собою щоб врятувати Нагато, від шоку Нагато викликак велетенську демонічну статую яка вбівае всіх ворогів та встромлюе в спину Нагато чорні штирі.

Нагато очолюе огранізацію Яхіко яку називае Акацукі.

Згодом показано вже набагато старшого Нагато, який обрав собі нове ім'я — Пейн і який став неймовірно сильним ніндзя. Одним з ніндзя яких Пейн вбив того дня коли помер Яхіко був Каґе(лідер) Селища Дощу, тому Пейн проголосив себе його правителем. Жителі цього селища вважають Пейна богом, а Конан — Божественним янголом, і свої налобні пов'язки зі знаком селища перекреслюють горизонтальною лінією, так само, як і члени Акацукі.

Лідерство в «Акацукі». Зовнішність[ред. | ред. код]

Вперше в аніме Пейн з'являється дуже пізно, та й тоді показано лише його голограма. Спершу Пейн з'являється лише як тінь з особливими очима, але згодом показано його справжній вигляд. На його обличчі величезна кількість пірсинґу, а у очах міститься Ріннеґан — один з трьох великих Доджутсу, що дозволяє йому володіти всіма стихіями. Характерним для його зовнішності є яскраво-руде волосся і зачіска «їжаком».

Потім стає відомо що рудий хлопець з пірсингом є лише одним з тіл які контролює людина на ім'я Нагато, точніше тілом його померлого найліпшого друга. Нагато має червоне волосся і він дуже худий, ніби скелет обтягнутий шкірою, він навіть не може сам пересуватися.

Пейн одразу показаний як лідер. Він віддає накази іншим членам організації, посилаючи їх на місії по захопленню Хвостатих Демонів.

Друга частина[ред. | ред. код]

Нова зустріч. Поєдинок із Джірайєю[ред. | ред. код]

Вперше у ІІ частині Пейн з'являється разом із рештою членів «Акацукі». Тоді він бере участь і місії по захопленню Ґаара. Пізніше показано його відносини із Тобі, з яким вони мають певні плани. Тобі згодом розповідає Пейну про бій Саске і Дейдари і віддає йому накази. Через те, що Тобі є Мадара Учіха, Пейн виконує їх. У попередніх томах манґи показано бій Пейна з Джірайєю, який колись був його наставником. Пейну вдається перемогти колишнього вчителя, Джірайя гине. Під час бою ці два найсильніші противники показали справді неймовірні техніки і свою величезну силу. З роздумів Джірайї випливає, що Пейн справді не людина, можливо, він — надлюдина з особливими здібностями. Це повністю не ясно.

Напад на Коноху[ред. | ред. код]

Після того, як Наруто іде на жаб'ячу гору, Пейн і Конан нападають на Коноху, вбивають Какаші і Шизуне та повністю знищують її. Проте з'являється Наруто и перемагає Пейна з допомогою режиму Санніна і знаходить Нагато. Після тривалої розмови та спогадів про минуле, Нагато воскрешає всіх людей вбитих під час нападу і помирає. З'ясовується, що одне з тіл Пейна — це тіло Яхіко, друга і партнера по команді Нагато і Конан. Конан дарує Наруто паперовий букет квітів, на знак того, що вона вірить в те що він встановить мир на цій землі і зникає з Конохи. Відродженні жителі поселення вітають Наруто, як героя.

Четверта світова війна[ред. | ред. код]

Поряд з іншими членами Акацукі, Нагато воскресив Кабуто за допомогою Кучіесе: Едо Тенсей, що б той боровся за Учіху Мадару проти альянсу Шінобі у четвертій світовій війні. У той час як Какузо, Дейдара і Сасорі б'ються на полі бою, Нагато і Ітачі перебувають біля входу в комплекс, схожий на храм і обговорюють Мадару, його нового союзника і їх плани. Пізніше вони зустрічаються з Наруто і Кірабі, після чого між ними починається бій. Наруто розповідає Ітачі про те що Саске вступив в Акацкі і що Мадара розповів йому про секретну місію Ітачі. Але Нагато використовує Банши Тенін і притягує до себе Наруто, після чого закликає собаку і птаха. Ітачі використовує Аматерасу, атакуючи полум'ям собаку, а потім Нагато і його птицю. Тим часом як Ітачі розповідає Наруто і Бі про Шісуі і його Гендзюцу Котоаматсукамі, Нагато звільняється від Аматерасу за допомогою Шінра Тенсей і стикається з Бі, який використовує Ларіат, але Нагато поглинає його Чакру, повертаючи його в нормальний стан і повертає свій колишній вигляд. Після цього він збирається позбавити душі підбігшого до них Наруто. Пізніше його запечатує Ітачі у вічному Гендзюцу, використовуючи меч Тотсука.

Техніки[ред. | ред. код]

В очах Пейна міститься Ріннеґан. Він є одним із Трьох Великих Доджутсу, і є найсильніше із них. Завдяки йому Пейн здатний прикликати і контролювати демонів. Сила цих очей належала « мудрецю Шести Шляхів», засновнику світу шінобі. Також він наділяє власника двома сильними джутсу — Шинра Тенсей (створення гравітаційної хвилі, яка руйнує все, на що натикається) і Чібаку Тенсей (створення величезної кулі з оточуючих матеріалів. З слів Пейна випливає, що за допомогою цієї техніки було створено Місяць).

Пейн використовує силу всіх стихій, а також здатний до прикликання великої кількості тварин- це показує його високий рівень Джутсу Заклику. (Під час поєдинку із Джірайєю Пейн показав те, чого нікому не вдавалося зробити, а саме прикликав п'ятьох тварин). Пейн володіє силою запечатування Хвостатих Демонів у статую, і лише він робить це. Також Пейн має здатність створювати особливі види клонів — непереможних і невразливих. Пейн має здатність викликати і зупиняти дощ. Також Пейн відчуває силу і рівень ніндзя, який потрапив під його дощ.

Джерела[ред. | ред. код]