Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія «Тиса-1»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Тиса-1)
Перейти до: навігація, пошук
Закарпатська ОДТРК, телеканал "Тиса-1", радіо "Тиса ФМ"
Файл:Tisa1.jpg
Країна Україна Україна
Місто реєстрації Ужгород
Слоган «Для Вас і про Вас»
Формат зображення 4:3 (576i, SDTV)
Власник(и) Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Заснована 1945
Інтернет http://tysa1.tv/

Закарпатська обласна державна телерадіокомпанія (телеканал «Тиса-1», радіо "Тиса ФМ") (Тиса-1, Тиса ФМ, Закарпатська ОДТРК) — закарпатський обласний державний телемовник і телеканал, мовлення здійснює з Ужгорода.

Покриття[ред.ред. код]

Зона покриття супутника Astra 4A у позиції 4.8E, через який ведеться наше мовлення, охоплює територію Європи, північної Африки, України, значної частини Росії від Атлантики до Байконура, від Норвегії до Ізраїлю. Власна станція космічного Up-Link з антеною діаметром 4 метри. 100-відсоткове покриття території краю та держави.

Ліцензія Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України передбачає розповсюдження наших програм на всю територію України та закордон 24 години на добу українською, угорською, румунською, німецькою, словацькою, ромською, російською та русинською мовами.

Більшість кабельних мереж Закарпатської області ретранслюють канал «Тиса-1» своїм абонентам, що робить його «першою кнопкою Закарпатського ефіру» та залишає поза конкуренцією в регіональному телепросторі. Багато міст та населених пунктів областей України також включили цей канал до своїх кабельних мереж.

Ефірний аналоговий передавач в обласному центрі та цифрові передавачі по всій Закарпатській області.

Канал не позиціонується як регіональний та намагається будувати контент за принципом екс-територіальності. Популярність в україно- та російськомовному зарубіжжі.

Можливість індивідуального супутникового прийому на звичайний побутовий ресивер та параболічну антену малого діаметра значно збільшують аудиторію цього каналу, тільки в Україні це близько 5 млн домогосподарств.

Також глядачі мають можливість дивитись телеканал «Тиса-1» в мережі Інтернет в режимі онлайн та сервісах на взірець "Диван ТВ".

Про ОДТРК[ред.ред. код]

Єдина повноформатна телевізійна студія області з досвідом роботи понад 50 років. Кваліфікований творчий та технічний колектив, що налічує кілька сотен фахівців.

Інформаційні, суспільно-політичні, інтерактивні, художні, музичні, молодіжні, дитячі та спортивні програми, відзначені престижними нагородами.

Трансляції у прямому ефірі важливих подій.

Два студійні павільйони (100 та 300 кв.м.), пересувна 5-камерна телевізійна станція, 12 монтажних апаратних, мобільні телевізійні комплекти журналіста.

Сучасний комплекс автоматизації ефіру.

Виробництво телевізійних передач, ток-шоу, фільмів, сюжетів, репортажів, презентацій, нарисів, інтерв'ю-портретів, музичних та рекламних кліпів, спотів на сучасному технологічному обладнанні у будь-якому телевізійному форматі.

Основні програми[ред.ред. код]

У будні з 7-ї до 9-ї ранку до уваги глядачів щоденна високорейтингова програма"Ранок на Тисі". Вона містить інформаційні випуски, захоплюючі репортажі, ранкову гімнастику, дитячу казку, гороскоп, поради фахівців. Завжди цікаві гості в студії. Телефонні дзвінки на зворотному зв'язку.

Щовечора у ефірі телеканалу «Тиса-1» гострі суспільно-політичні питання, важливі події в житті краю обговорюють журналісти, гості студії та телеглядачі, спілкуючись студійними телефонами.

Випуски «Новин», що їх декілька разів на добу готує потужна редакція інформації, традиційно збирають вагому глядацьку аудиторію.

Неординарні цікаві події обговорюються у щоденній молодіжній програмі «МС Тиса», яка також з понеділка по п'ятницю виходить у прямому вечірньому ефірі.

Мистецьке та культурне життя відображено у програмах редакції художніх та мистецбких програм.

Не бракує «Тисі-1» і музики. Це окремі програми та підбірки найновіших кліпів.

Окремо слід відзначити цікаві щоденні покази художніх, документальних, телевізійних та мультиплікаційних фільмів і серіалів, які мають свою постійну велику аудиторію.

Параметри супутникового мовлення[ред.ред. код]

  • Супутник мовлення — Amos 4W
  • Частота — 10806
  • Символьна швидкість — 30000
  • Поляризація — H (Горизонтальна)
  • Коефіцієнт виправлення помилок (FEC) — 3/4
  • Кодування — Відкритий

Посилання[ред.ред. код]