Цивільна парафія (Англія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
адміністративно-територіальна одиниця
Цивільна парафія
Країна  Велика Британія
Тип Парафія
Розташування Англія
Знаходиться в Райони
Кількість населення 0–130,000
CMNS: Цивільна парафія у Вікісховищі

Цивільна парафія (англ. civil parish) — є різновидом адміністративної парафії використовуваний як місцевий уряд в Англії. Це територіальне позначення, яке є найнижчим рівнем місцевого самоврядування нижче районів і округів, або їх комбінована форма, унітарний орган. Громадянські парафії можуть простежити своє походження до античної системи Англії церковні парафії яка історично відігравала роль як у цивільному, так і в церковному управлінні; цивільні та релігійні парафії були формально розділені на два типи в 19 столітті і зараз цілком окремі. Блок був розроблений і розгорнутий по всій Англії в 1860-х роках.

Історія

[ред. | ред. код]

Парафіяльна система в Європі була створена між 8-м і 12-м століттями[1], а рання форма була давно встановлена в Англії під час норманського завоювання. Спочатку ці території були засновані на території садиб[2], які, в деяких випадках, охоплювали свої межі маєтками римської чи залізної доби; деякі великі маєтки були поділені на кілька волостей[3].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Encyclopaedia Britannica 1993
  2. Arnold-Baker, Charles (1989). Local Council Administration in English Parishes and Welsh Communities. Longcross Press. ISBN 978-0-902378-09-4.
  3. The Local Historian's Encyclopaedia, John Richardson, 1981