Штучна вагіна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Artificial vagina-4.jpg

Шту́чна вагі́на — різновид інтимних іграшок, призначених для стимуляції статевого члена. Штучна вагіна — замінник жіночих статевих органів (піхви і вульви), де пеніс піддається активній масажній дії за рахунок всіляких м'яких ґульок-збудників, розташованих по всій внутрішній довжині штучної вагіни і за наявності спеціального пристрою, вібрації. Деякі штучні вагіни мають ще і імітацію анального отвору.

Призначення[ред. | ред. код]

Штучні вагіни використовуються не тільки для мастурбації чоловіка. Їх часто розглядають як елемент сексуальної гри двох партнерів. Вони допомагають привести м'який незбуджений член в ерегований стан.

Дозволяє використовувати руки і пальці для стимуляції члена.

Матеріал[ред. | ред. код]

Вагіна виготовляється з м'яких матеріалів і дотик до неї дуже схожий на дотик до природного органа. Член охоплюється теплим і еластичним матеріалом, і створюється враження, що любовний акт відбувається з людиною.

Модифікації[ред. | ред. код]

Існують прилади з вібромоторами і/або пневматичними пристроями, є прості моделі, які чоловік повинен самостійно приводити в рух. Є простенькі з відносно простим зовнішнім виглядом, є моделі, що копіюють всю красу жіночого тіла із статевими губами і лобковим волоссям.

Деякі пристрої забезпечені помпами. Вони імітують гру мускулатури піхви і фелляцію. За допомогою регулятора можна привести помпу в дію і її губи почнуть працювати дуже інтенсивно і природно. При цьому можлива регуляція сили смоктальних рухів. Член, що охоплюється вологими статевими губами, здатними імітувати рухи смоктання та здавлювання, ковзає вгору і вниз. Деякі штучні вагіни оснащені вбудованим нагрівачем, що створює імітацію тепла жіночого тіла. Вони можуть мати також уприскувальний пристрій, за допомогою якого виділяється «жіночий секрет» (мастило). Існують штучні вагіни з зубами, для імітації пащеки

Див. також[ред. | ред. код]