Фалоімітатор

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Фалоімітатори

Фалоіміта́тор, іноді ди́лдо, ді́лдо (англ. dildo) — виріб, який імітує фалос (збуджений пеніс). Застосовується при статевому акті або мастурбації. Є одним з основних товарів в секс-шопах. Не є протезом.В більшості секс-шопах не продається неповнолітнім клієнтам.

Різниця між фалоімітатором і ділдо[ред. | ред. код]

Силіконовий ділдо

Зустрічаються різні думки (по більшій мірі думки нефахівців) про те, які сексуальні іграшки є фалоімітатором або ділдо, а які ні. Фалоімітатор у вузькому сенсі — це невібруюча модель ерегованого статевого члена. Але можна назвати фалоімітатором і вібратор, якщо він схожий на статевий член.

Деякі вважають, що ділдо та фалоімітатор — трохи різні поняття. Ці термінологічні тонкощі не принципові, оскільки зазвичай зрозуміло, про що йде мова.

Медичні протези статевого члена не є фалоімітатором, так як використовуються чоловіками вимушено при відсутності потенції, а не для розширення діапазону одержуваних відчуттів. У цьому випадку застосовується термін фалопротез.

Даблділдо з латексу

ДаблДілдо (англ. DoubleDildo) — подвійний/двосторонній ділдо, зазвичай використовується 2 партнерками чи партнерами, які розташовуються одне напроти одного в напівсидячому положенні та одночасно за допомогою рухів взад-вперед фалоімітатором викликають вагінальну, або анальну, стимуляцію.Також може використовуватися в інших позах.

Матеріали[ред. | ред. код]

Акриловий ділдо

Фалоімітатори виготовляються з різних матеріалів, наприклад, латекс, акрил, скло, камінь, дерево, метал, пластик. Це один з найпопулярніших силіконових виробів. Вони пружні, але в той же час м'які і гладкі, а також досить довговічні.

Силікон не має запаху, його безпориста фактура та стійкість до температурної обробки запобігають ризику скупчування бактерій, що в сукупності робить силікон найбільш прийнятним матеріалом для використання в даній галузі. Хоча для більш дорогих виробів часто застосовується латекс як вельми якісний імітатор людської плоті.

Див. також[ред. | ред. код]

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Фалоімітатор