Age of Empires III: The WarChiefs

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Age of Empires III: The WarChiefs
AOE3-TWC.png
Розробник Ensemble Studios
Видавець Microsoft Studios[d]
Частина серії 'Age of Empires'
Дата випуску 17 жовтня 2006
Версія 1.06
Жанр(и) стратегія в реальному часі
Платформа Microsoft Windows і macOS
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій компакт-диск
Сайт ageofempires3.com

The WarChiefs — перше доповнення до стратегії в реальному часі Age of Empires III. Ключова особливість — це три нові ігрові держави корінних північних американців. Для запуску доповнення потрібна наявність оригінальної версії гри.

Нововведення[ред.ред. код]

Карти[ред.ред. код]

У додатку включені такі нові карти: Арауканія (регіон Чилі), Анди, Каліфорнія, Оріноко, Пофарбована пустеля (південно-захід США), Північно-Західні території (західне узбережжя Північної Америки), Озарк, Гаїті і Плімут (останні три карти містяться в оновленні 1.03).

Держави[ред.ред. код]

Тепер доступні три нових народи Північної Америки: Ірокези, Сіу і Ацтеки. При грі за будь-яку з них ви починаєте з 5 працівниками. Більше того — індіанські працівники можуть будувати факторії (у європейців ця дія є тільки для дослідника) та вогняні ями, використовуючи які ви можете отримувати додатковий досвід, тимчасові війська, покращувати удар або міцність військ тощо. У кожної їх побудови є особливе поліпшення («велика кнопка»), що пропонує бонуси у вигляді поставок юнітів або ресурсів.

Рада племені[ред.ред. код]

У грі в ірокезів і сіу замість міста-метрополії є рада племені. Її функції аналогічні — вони відкривають вам доступ до різних карт поставок: юнітів, ресурсів і вдосконалень.

  • Вождь: економічні юніти і постачання (працівники, вантажі монет, провізії і деревини, а також волокуші)
  • Військовий ватажок: військові юніти і поліпшення (піхота, кавалерія і артилерія)
  • Шаман: поліпшення, що стосуються будівель
  • Мудра скво: поліпшення, що стосуються швидкості видобутку ресурсів
  • Гонець: особливі військові юніти і поліпшення (кораблі і найманці)

Нові споруди[ред.ред. код]

  • Загальне для всіх трьох народів:

Військова хатина. Доступна з 1-ї доби. Дозволяє навчати піхоту (з 2-ї епохи) і служить оборонною спорудою.
Вогняна яма. Доступна з 1-ї доби. Приносить великий бонус у певній справі, коли працівниками влаштовується той чи інший ритуальний танок.
Ферма. Доступна з 1-ї доби. Замінює індіанцям європейські млин та хлів.

  • У ацтеків:

Дім. Аналогічний європейського дому і дає 10 одиниць населення.
Хатина знаті. Міцніше військової хатини. Відкриває вам доступ до елітних ацтекських військам. Вони доступні з 3-ї доби.

  • У сіу:

Їм не потрібні будинки для збільшення ліміту населення.
Типи. Збільшує здоров'я що розташовані неподалік союзних юнітів.
Корраль. Використовується для навчання кавалерії.

  • У ірокезів:

Довгий будинок. Замінює звичайний будинок, дає 20 одиниць населення. Дозволяє розміщувати всередині гарнізон.
Корраль. Як і у сіу, дозволяє навчати кавалерію.
Ливарний цех. Тільки ірокезом з усіх індіанців є виробництво артилерії.

Сюжет[ред.ред. код]

Акт I: Вогонь

Це історія Натаніеля Блека — батька Амелії Блек, героя американської революції, коли вона починалася, розкололася Конфедерація ірокезів.

Натаніель і його дядько Каньенке йдуть переконати вождів могавков і Сенека не вступати у війну бленоліціх, але поки вони борються з з індіанцями, на їхнє поселення нападають найманці-гессіанці на чолі з полковником Кюхлером, який веде мати Натаніеля. Натаніель її рятує. Конфедерація ірокезів остаточно розпадається, частина ірокезів йде до лав ополченців англійців, у тому числі і Натаніель, він відправився на південь, до Бостона, де бере участь в обороні від англійців редута на Банкер-Хілл. До кінця грудня 1776 англійців витіснили на інший берег Делавара, там Натаніель познайомився з Джорджем Вашингтоном. Після цієї битви Натаніеля відправили на північ де він здобуває перемогу під Сараготой. Англійці витіснили американців до Веллі-Фордж, де ті вирішили чекати до весни і завдати контрудару. У битві при Моррістаун Натаніель нарешті обличчям до обличчя зустрічається з Кюхлер де і перемагає його. Після смерті полковника, Нтаніель стримує обіцянку дане Вашингтону і бере участь у всіх боях аж до 1781р - Підсумкового бою при Йорктауні. За підтримки французів, американці перемагають англійців. А Натаніель повертається у свою сім'ю, він помирає в 1812 році як написано на його пам'ятнику.

Акт II: Тінь

Це історія Чейтона Блека — сина Амелії, він є у Форт Ларамі, щоб заснувати тракт. Там він знайомиться з квартирмейстером Холмсом, в розмові Чейтон розповідає про своїх індіанських коренях, і про те, що його батько - сіу. Заснувавши тракт і забезпечивши його безпеку, вони прогнівили корінних мешканців цих земель - сіу. Почалася війна Червоного хмари. Тим не менш Чейтон відкрив станцію, на яку приїхала його мати, вона пишалася сином. В недалекому було укладено перемир'я між США і Сіу, війна Червоного Хмари закінчилася, крихке перемир'я трималося майже 10 років, Амелія передала свою кампанію синові. Але в один прекрасний день Холмс викликав його в Блек-Гіллс, де знайшов багато золота, захистивши рудники від набігів сіу і бандитів, Чейтон вирішує знайти вождя Несамовитого коня і залагодити проблеми мирно. Чейтон його знаходить, але Холмс з рудокопами атакують вождя, всі надії на мир звалилися. Потім Холмс відправляє Чейтона знищити табір Сіу, але Чейтон відмовляється вбивати невинних, жінок і дітей. І за підтримки Сіу знищує форт Холмса, але той тікає. Чейтону доводиться розплутувати цю кашу, тут прибуває офіцер Кастер, який повинен загнати Сіу назад в резервації, він дає Чейтону 1 день, щоб знайти Холмса, Чейтон укладає союз з місцевими Сіу і вбиває Холмса. Але пізно намагатися зупинити війну і Чейтон робить свій останній вибір, на користь Сіу, він об'єднує вождів під час бою приходить навіть вождь Несамовитий кінь, який не загинув під час атаки Холмса, разом вони відбивають атаку Кастера і вбивають його самого. Амелія не знає що далі трапилося з її сином і вважає, що можливо він зробив правильний вибір.

Посилання[ред.ред. код]

Офіційний сайт Age of Empires III: The WarChiefs (англ.)

Шаблон:Age of Empires Шаблон:Ігри Robot Entertainment Шаблон:Ігри Ensemble Studios

Танк Це незавершена стаття про стратегічну відеогру.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.