Animal Planet

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Animal Planet
Логотип
Країна Flag of the United States.svg США
Місто реєстрації Сілвер Спрінг (Меріленд)
Слоган Surprisingly Human.
Початок мовлення 1 жовтня 1996
Зона мовлення Newworldmap.svg Весь світ
Власник(и) Discovery Communications
Інтернет http://animal.discovery.com

Animal Planet — дочірній телеканал американського Discovery Channel. Працює на супутниковому та кабельному телебачення. На телеканалі транслюються фільми, що показують тварин в безпосередньому середовищі проживання, розповіді про види, внесені в Червону книгу. Не забуті і домашні тварини. Девіз каналу — «Нашу планету населяє понад 2 мільйонів живих видів. Ви — один з них. З іншими знайомтеся в передачах каналу Animal Planet». Канал веде мовлення в більш ніж 70 країнах світу, в тому числі і в Україні. Певні версії каналу були створені в Канаді, Індії, Японії, Тайвані і в інших країнах. Частина трансльованих передач також виходить на DVD

Історія[ред.ред. код]

Канал «Animal Planet» був заснований 1 жовтня 1996 року. 1 січня 1997 року канал виріс, купивши місце для реклами в каналу WOR EMI (національна подача WWOR-телебачення Нью-Йорка). Зараз «Animal Planet» — додатково асоційований член Карибського Кабельного Кооперативу.

Перезапуск[ред.ред. код]

3 лютого 2008 змінилася емблема каналу і в трансляції з'явилися вісім нових шоу, націлених на більш дорослу аудиторію. Шоу стали більш реалістичними і, з одного боку, науковими та повчальними, а з іншого, більш захоплюючими.

Найбільш відомі програми[ред.ред. код]

Цікаві факти[ред.ред. код]

Від імені каналу в країнах Америки і Європи випускаються корми для домашніх тварин.

Посилання[ред.ред. код]

Телебачення Це незавершена стаття про телебачення.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.