Eurosport

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Eurosport
Eurosport Logo 2015.svg
Країна Франція Франція
Місто реєстрації Іссі-ле-Муліно
Початок мовлення 5.2.1989
Зона мовлення Європа
Засновник (100%)Discovery Communications
Інтернет https://www.eurosport.com/

Eurosport — загальноєвропейська телевізійна спортивна мережа. Належить американській Discovery Communications Incorporated (100%). Мережа каналів доступна в 54 країнах. Телепрограми транслюються 20 мовами. Eurosport має 12 офісів у Європі (Франція, Швеція, Велика Британія, Данія, Польща, Німеччина, Норвегія, Нідерланди, Іспанія, Швейцарія, Італія та Фінляндія), а також 2 в Азії (Гонконг та Японія).

У більшості країн транслюється так звана пан'європейська версія каналу. Проте у Великій Британії, Франції, Німеччині та Росії функціонують власні версії каналу, з перекладеними титрами та власною рекламою[1].

Перша трансляція мережі Eurosport відбулась 5 лютого 1989 року.

23 липня 2015 року компанія TF1 Group здійснила продаж своєї частки каналу — 49% акцій компанії Discovery Communications.

Логотипи каналу[ред. | ред. код]

Контент[ред. | ред. код]

Eurosport широко висвітлює європейські та міжнародні спортивні події, а саме: ралі Дакар, ралі Монте-Карло; змагання з легкої атлетики, такі як чемпіонат світу та чемпіонат Європи; велосипедні гонки, як-от Тур де Франс, Джиро д'Італія та Вуельта Іспанії; змагання з тенісу, включаючи Відкритий чемпіонат Франції, Австралії та США; чемпіонат світу зі снукеру, ICC World Twenty20, чемпіонат світу з крикету, ICC Champions Trophy, Відкритий чемпіонат Англії з бадмінтону, Австралійську футбольну лігу, бої ARM, а також зимові та молодіжні види спорту, такі як катання на ковзанах і серфінг.

В українських кабельних мережах найчастіше здійснюєтьься ретрансляція російськомовного варіанту телеканалу, у якому коментатування спортивних заходів здійснюється з російськоцентричних та шовінистичних антиукраїнських позицій. Коментатори допускають зневагу до українських спортсменів, значно прибільшують досягнення росіян.

Отже, під час загостренні інформаційної війни проти України, стараннями російкомовної редакції телеканалу, телеканал Eurosport перетворився із політично нейтрального спортивного телекану у арену проросійських інформаційних провокацій проти Української держави.

Покриття мережі[ред. | ред. код]

Eurosport доступний у мережах 73 країн:

  • Західна та північна Європа (17 країн):
  • Центральна та східна Європа (22 країни):
  • Південна Європа та Середземноморські країни (16 країн):
  • Азія та Тихоокеанський регіон (17 країн):

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]