Cosmogirl

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Космодівчина
Cosmogirl
Megan-fox-cosmogirl.jpgМеган Фокс на обкладинці червнево-липневого випуску (2008)
Тематика мода, здоров'я, знаменитості
Періодичність виходу щомісячно
Мова англійська
Країна видання США
Рік заснування 1999

Веб-сторінка: Cosmogirl.com

«CosmoGirl» — американський журнал, головна редакція знаходилась в Нью-Йорку, журнал публікувався з 1999 по 2008. «CosmoGirl» версія журналу «Cosmopolitan», яка орієнтована на дівчат підлітків. В основному журнал містить новини про моду і знаменитостей. «CosmoGirl» видавався 10 раз на рік і перед закриттям мав близько 8 мільйона читачів. Найбільшої проблеми журнал зазнав в грудні 2008. Через це підписникам замість журналу «CosmoGirl» вислали інший подібний журнал «Seventeen».

Засновником журналу була Атоса Рубенстеін (Atoosa Rubenstein). Можливо, через її недбалість журнал мав великі проблеми, через що мав закритись. Коли Атоса Рубенстеін пішла з посади, Енн Шокет (Ann Shoket), яка колись була редактором журналу «Seventeen», ненадовго стала новим редактором «CosmoGirl». Останнім редактором стала Сьюзен Шулз (Susan Schulz).

Як і журнал «Elle Girl», який закрився в 2006, «CosmoGirl» продовжує вести свій веб-сайт.

Зміст[ред.ред. код]

У кожному випуску журналу було декілька фото та інтерв'ю з певною знаменитістю, а також поради з догляду за волоссям, шкірою. В журналі містилась інформація про нові косметичні й модні тенденції. Щомісяця «CosmoGirl» проводив різні конкурси, взяти участь можна було на офіційному сайті журналу.

В березні 2008, в журнал була введена нова рубрика під назвою «JSYK» (Just So You Know). Оточуючі могли відіслати листа з історією свого кохання, або цікавий випадок з життя, в редакцію журналу. Цікаві історії публікували в журналі. «CosmoGirl» також мав рубрику про здоров'я. До неї входили статті про правильне ведення розумового й сексуального здоров'я, а ще про фітнес і правильне харчування.

Проект 2024[ред.ред. код]

2002 був створений «Проект 2024». Він мав таку назву, тому що в 2024 теперішні читачі стануть доволі дорослими, такими дорослими, коли зможуть стати відомими модельєрами, письменниками чи, навіть, Президентом Сполучених Штатів. Цей проект мав допомогти молодим дівчаткам реалізувати свої мрії. Згодом до нього під'єднались політик Гілларі Клінтон, модельєр Майк Корс, музикант Сін «Діггі» Комбс, і творець «MySpace», Том Андерсон.

Міжнародні випуски[ред.ред. код]

В Англії, Нідерландах, Чеській Республіці, Туреччині, Китаї, Гонконгу і Індонезії цей журнал також продавався, звичайно, на рідній мові певної країни.

Редакція в Англії закрилась ще червні 2007.


Журнал Це незавершена стаття про журнали.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.