Ford Cargo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ford Cargo
Ford-Cargo-Pritschenkipper.jpg Ford Cargo (1981-1993)
Виробник Ford, Iveco, Freightliner, Ashok Leyland, Ford Otosan
Також називається Sterling Cargo
Freightliner Cargo
Ashok Leyland Ecomet
Ford Trader
Роки виробництва з 1981
Попередник(и) Ford D-series (Великобританія)
Ford С-series (США)
Наступник(и) Iveco Eurocargo (Зх. Європа)
Ford LCF (Пн. Америка)

Ford Cargo - сімейство вантажних автомобілів, що виготовлялося з 1981 року. В 1982 році Ford Cargo отримав титул "Вантажівка року". В 1983 році почалося виготовлення важкої серії Ford Cargo з шестициліндровими двигунами. В 1986 році компанія Iveco купила Європейське відділення Ford Truck і до 1993 року в Великобританії виготовляла Ford Cargo.

Ford Cargo 3828TS

В 1997 році компанія Freightliner купила Американське та Австралійське відділення Ford Truck і почала виготовляти вантажівку під назвою Sterling Cargo і Freightliner Cargo.

З 2004 року компанія Ford продає на північноамериканському ринку модель Ford LCF, яка складає конкуренцію Mitsubishi Fuso Canter і Isuzu Elf (N Series).

Вантажівки Ford Cargo виготовляються бразильськими, аргентинськими і венесуельськими дочірніми підприємствами компанії Ford, турецьким спільним підприємством Ford Otosan, індійською компанією Ashok Leyland.

Туреччина[ред.ред. код]

В 2003 році підприємство Ford Otosan в Туреччині почало виготовляти широку гаму важких вантажівок Ford Cargo (заводський індекс H298) повною масою від 18 до 41 т, колісною формулою 4Х2, 6Х4 та 8х4 і дизельними двигунами Ecotorq потужністю від 240 до 460 к.с. Автомобілі пропонуються в якості шасі, самоскидів, бортових автомобілів і сідлових тягачів.

В 2012 році турецькі Ford Cargo модернізували, змінивши зовнішній вигляд та отримали заводський індекс H476.

Південна Америка[ред.ред. код]

В 2003 році дочірні підприємства Ford в Бразилії, Аргентині і Венесуелі почали виготовляти широку гаму вантажівок Ford Cargo (також відомі як Ford Trader) повною масою від 7 до 63 т, колісною формулою 4Х2, 6Х2 та 6х4 і дизельними двигунами потужністю від 120 до 420 к.с. Автомобілі пропонуються в якості шасі, самоскидів, бортових автомобілів і сідлових тягачів.

В 2012 році латиноамериканські Ford Cargo модернізували, змінивши зовнішній вигляд.

Індія[ред.ред. код]

У 1987 році індійська компанія Hinduja Group і Iveco створили спільне підприємство, в рамках якого на заводі Ashok Leyland почали виготовляти Ford Cargo під назвою Ecomet.

В Індії компанія Ashok Leyland виготовляє широку гаму вантажівокна основі Ford Cargo (в тому числі цивільні Ashok Leyland Ecomet і U-Truck та військові Stallion) повною масою від 8 до 49 т і дизельними двигунами потужністю від 120 до 230 к.с.

Посилання[ред.ред. код]