Kyoukai no Kanata

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Kyoukai no Kanata
境界の彼方
За межею (За гранню)
Жанр Пригоди, темне фентезі, надприродне
Лайт-новел
Автор Нагому Торіі
Ілюстратор Чісе Камої
Видавець Kyoto Animation
Період випуску 9 червня 2012 — дотепер
Кількість томів 3
Аніме-серіал
Kyoukai no Kanata
Режисер Таічі Ісідате
Сценарист Юкі Ханада
Студія Kyoto Animation
Мережа Tokyo MX, ABC, TV Aichi, BS11, Animax
Інші мережі ПА: Crunchyroll
Період показу 2 жовтня 2013  — 18 грудня 2013
Кількість серій 12

Kyoukai no Kanata (яп. 境界の彼方, англ. Beyond the Boundary, укр. За межею (За гранню)) — серія ранобе автора Нагому Торіі, ілюстратор — Чізе Камої. Робота отримала почесну згадку під час конкурсу премії Kyoto Animation в 2011 р. Kyoto Animation опублікувала три томи з червня 2012 р. Трасляція аніме-адаптації Kyoto Animation розпочалася 2 жовтня 2013.

Сюжет[ред.ред. код]

Темні сили йдуть за старшокласником Акіхіто Канбарою. Одного разу він зустрічає новеньку Мірай Куріяму, коли вона ось-ось готова зістрибнути з даху школи. Мірай володіє здатністю маніпулювати кров'ю та перетворювати її на зброю, даром, що є унікальним навіть серед мисливців світу духів. Не знаючи цього, Канбара вирішує врятувати дівчину, біжить туди і просить школярку не стрибати, але у відповідь вона протикає його своїм мечем. Мисливиця не підозрює, що Акіхіто — наполовину людина, наполовину йому, всі рани на ньому відразу гояться. Після того, як Акіхіто рятує Мірай, починають відбуватися тривожні події.

Персонажі[ред.ред. код]

  • Мірай Куріяма (яп. 栗山 未来)

Мірай — старшокласниця з низькою самооцінкою та здібністю маніпулювати кров'ю, що є унікальним навіть у рамках мисливців на духів. Ця здатність змушує дівчину ізолюватися від суспільства та ледве не зістрибнути з даху школи, поки її не рятує Акіхіто. У неї є страх убивства.

  • Акіхіто Канбара (яп. 神原 秋人)

Акіхіто — старшокласник, хто є наполовину людиною, наполовину — йому, його рани швидко загоюються, він безсмертний і використовується в ролі практики, щоб подолати страх Мірай вбивати йомусів. Він є членом Літературного клубу.

  • Мітцукі Насе (яп. 名瀬 美月)

Мітцукі — старшокласниця та подруга дитинства Акіхіто. Любить жартувати над останнім і має до нього романтичні почуття. Президент Літературного клубу. Її клан управляє мисливцями на духів в своєму районі.

  • Хіроомі Насе (яп. 名瀬 博臣)

Брат Мітцукі. Також є членом Літературного клубу.

Медіа[ред.ред. код]

Ранобе[ред.ред. код]

Beyond the Boundary починається як серія ранобе автора Нагому Торії, ілюстратора Чісе Камоі. Перший том опублікований 9 червня 2012 р., станом на 2 жовтня 2013 р. випущено три томи.

Аніме[ред.ред. код]

Аніме-адптація продюсера Kyoto Animation і режисера Таічі Ісідате почалася 2 жовтня 2013 р. Опенінг «Kyōkai no Kanata» (яп. 境界の彼方) виконує Мінорі Чінара, ендінг «Daisy» — Stereo Dive Foundation. Аніме транслюється також на Crunchyroll.

Посилання[ред.ред. код]

Kyoukai no Kanata(рос.) на сайті World Art.