Lonely Planet

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Lonely Planet
Тип бізнес і книговидавнича компаніяd
Галузь видавнича справа
Засновано 1972
Засновник(и) Tony Wheelerd і Maureen Wheelerd
Штаб-квартира Мельбурн
Власник(и) Brad M. Kelleyd[1]
Співробітники 400 осіб
Холдингова компанія BBC Worldwided
lonelyplanet.com
CMNS: Lonely Planet у Вікісховищі

Лоунлі Планет (англ. Lonely Planet) — видавництво, що займається передусім випуском туристичних путівників. Основна мова видавництва — англійська.

Було одним з перших офіційних видавництв, що спеціалізувалося на випуску путівників для небагатих туристів, у першу чергу молоді і студентів. У 2007 р. видавництво було викуплене BBC Worldwide — комерційною аґенцією ВВС. «Лоунлі Планет» видало понад 500 найменувань, в основному туристичних путівників, порадників і розмовників на восьми мовах світу. Річний наклад публікацій сягає 6 млн екземплярів. Зараз у видавництві працює близько 500 працівників і 300 авторів текстів.

У червні 2008 року в «Лоунлі Планет» вийшло друком друге видання путівника по Україні. Воно містить 292 сторінки тексту та 46 мап. Перевидання заплановане на червень 2011 року. У квітні 2008 було також видано український розмовник.

У 2016 році в топ-10 місць, котрі, по версії Lonely Planet, варто відвідати в Європі, під № 5 ввійшов Львів. Випередили місто Лева в рейтингу лише півострів Пелопонес в Греції, Орхус в Данії, італійська Венеція та Дордонь в Франції[2][3][4].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]