Lonely Planet

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Лоунлі Планет (англ. Lonely Planet) — видавництво, що займається передусім випуском туристичних путівників. Основна мова видавництва — англійська.

Було одним з перших офіційних видавництв, що спеціалізувалося на випуску путівників для небагатих туристів, у першу чергу молоді і студентів. У 2007 р. видавництво було викуплене BBC Worldwide — комерційною аґенцією ВВС. «Лоунлі Планет» видало понад 500 найменувань, в основному туристичних путівників, порадників і розмовників на восьми мовах світу. Річний наклад публікацій сягає 6 млн екземплярів. Зараз у видавництві працює близько 500 працівників і 300 авторів текстів.

У червні 2008 року в «Лоунлі Планет» вийшло друком друге видання путівника по Україні. Воно містить 292 сторінки тексту та 46 мап. Перевидання заплановане на червень 2011 року. У квітні 2008 було також видано український розмовник.

У 2016 році в топ-10 місць, котрі, по версії Lonely Planet, варто відвідати в Європі, під № 5 ввійшов Львів. Випередили місто Лева в рейтингу лише півострів Пелопонес в Греції, Орхус в Данії, італійська Венеція та Дордонь в Франції[1][2][3].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Сигма Це незавершена стаття про видавництво.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Прапор Великої Британії Це незавершена стаття про Велику Британію.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.