Shaman King

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Shaman king
Shaman king.jpg
Shāman Kingu
Король-Шаман
Жанр Сьонен,Містика,Фантастика,Комедія.
Манґа
Автор Такеі Хіроюкі
Видавець Японія Shueisha
Видавницький лейбл Shonen Jump
Період випуску 1998 — 2004
Кількість томів 32
Аніме-серіал
Режисер Сейдзі Мідзусіма
Студія Xebec
Мережа TV Tokyo
Період показу 4 липня 2001 — 25 вересня 2002
Кількість серій 64

Король-шаман (яп. シャーマンキング Ся:ман Кінгу?, тж. Шаман Кінг) — манґа Хіроюкі Такеі, що виходила з 1998 року по 2004 рік у щотижневому журналі Shonen Jump, а також її аніме-адаптація, створена студією Xebec у співпраці з TV Tokyo. Крім того, за мотивами твору випущено безліч відеоігор, колекційна карткова гра та різноманітні додаткові товари.

Спочатку видавництво Shueisha випустило мангу в 32 томах, в яких історія залишалася незавершеною, але в ході Festa 2008 було оголошено про новий кандзебан — видання всієї серії. Нова версія — Shaman King Kanzen-Ban — вийшла в 27 томах, але включала в себе додаткові глави і завершення сюжету всієї історії. Також для Shaman King Kanzen-Ban було перемальовано багато кадрів раніше випущених глав у кращій графіці без зміни сюжету.

Сюжет[ред.ред. код]

Кожні 500 років Зірка Долі, Лаго, проноситься небом, сповіщаючи всіх шаманів світу про те, що Великий Турнір Шаманів почався. У той самий час, інша зірка, Раго, несе світу руйнування і хаос. Але раз на 500 років обирається Шаман, гідний об'єднання з Королем Духів — духом всього сущого — щоб врятувати світ. Шаман — людина, здатна бачити духів і битися разом з ними як єдине ціле. Мета Турніру полягає в тому, що шаман, який пройшов усі випробування і бої, стає Королем Шаманів, об'єднується з Королем Духів найбільшим і найсильнішим духом у світі, і стає настільки могутнім, що може керувати всім життям на Землі.

Вже втретє поспіль Хао, древній шаман, телепат і провісник, мріє здобути перемогу на Турнірі. Його мета — знищити людство, бо він вважає, що людство погубить планету. На його думку, тільки королівство шаманів, створене і кероване ним, буде існувати в гармонії та злагоді з природою. Він був переможений вже двічі ціною неймовірних зусиль — 1000 і 500 років тому. Щоразу реінкарнуючись, він стає все більш могутнім, з ним все важче впоратися. Цього разу він відродився в древній шаманській династії Асакура, яка походить від його споконвічної інкарнації, і тільки його брат-близнюк Йо з духом Амідамару мають шанс протистояти йому.

Посилання[ред.ред. код]