Shining force II

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Shining Force II
Розробник Sonic! Software Planning
Видавець Sega
Продюсер Hiroyuki Takahashi[d]
Композитор Motoaki Takenouchi[d]
Частина серії Shining series
Попередня гра серії Shining Force
Дата випуску Sega Mega Drive
JP 1 жовтня, 1993
NA Жовтень 1994
EU 2 липня, 1994
Virtual Console
JP 15 липня, 2008
NA 6 жовтня, 2008
EU 3 жовтня, 2008
PlayStation 3 та Xbox 360
(як частина Sonic's Ultimate Genesis Collection)
NA 10 лютого, 2009
EU 20 лютого, 2009
AUS 26 лютого, 2009
Windows
26 січня, 2011 (Steam)
Жанр(и) JRPG, Тактична рольова гра
Платформа Microsoft Windows і Sega Mega Drive
Режим гри сінглплеєр
Носій 24-х мегабітний картридж

Shining Force II (シャイニング・フォースII 古えの封印 Shainingu Fōsu Tsū: Inishie no Fūin?, lit. "Shining Force II: The Ancient Seal") - тактична рольова гра для консолі Sega Mega Drive/Genesis, яка створена компанією Sonic! Software Planning в 1994-му році. Хоча вона і є продовженням Shining Force, але сюжет не має безпосереднього відношення до подій першої гри. Він з'єднується за допомогою ще однієї гри, що вийшла на портативній консолі Game Gear - Shining Force Gaiden: Final Conflict.

Shining Force II стала значно довшою, у порівнянні з попередньою частиною, а лінійний геймплей, що розділявся окремими частинами, був замінений на відкритий світ.

3 жовтня 2008-го року, гра з'явилася в європейському сервісі Wii Virtual Console, а вже 6 жовтня в Північній Америці. Також Shining Force II була видана як частина Sonic's Ultimate Genesis Collection для Xbox 360 та PlayStation 3, і як окрема гра для Steam.

Геймплей[ред.ред. код]

Гравець бере на себе роль головного персонажу Bowie (Ім'я можна змінити на початку гри) - лідера команди Shining Force. Окрім битв гравець подорожує різними містами та місцевосцями, спілкується з NPC, формує склад свого загону і займається різним менеджентом пов'язаним з екіпіюванням. Також, по ходу гри, гравець може знаходити різні скарби і рідкісні предмети.

Кожен член команди має свою власну історію, клас та набір характеристик. Деякі з персонажів приховані, і для того, щоб їх знайти, потрібно виконати певні дії. Клас персонажа, визначає його здібності, типи зброї, яку він може використовувати, та набір магії. Під час битв персонажі набирають досвід, який, в свою чергу, підвищує рівень персонажа і покращує його характеристики. Після 20 рівня гравець може змінити клас персонажа на сильніший (При наявності особливих предметів, деяких персонажів можна перевести в інший, особливий клас).

Бойовий режим являє собою "тайлове" (поділене на квадрати) поле, де кожен персонаж займає один квадрат. Битва відбувається покроково. Під час ходу гравець може виконати одну дію (атакувати, використати магію чи предмет). Деякі дії за хід не рахуються.

Битва вважається виграною, якщо всіх ворогів знищено, або вбитий командир ворожого підрозділу. Гравець може відступити, але в такому разі битва буде вважатися програною, а команда опиниться в найближчому місті.