Washington Open

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Citi Open
РозташуванняВашингтон, округ Колумбія, США.
АренаWilliam H.G. FitzGerald Tennis Center
ПокриттяХард
 ATP World Tour
Турнірна сітка 48S/32Q/16D
Призові1 049 760 USD
  WTA Tour
КатегоріяМіжнародтий турнір
Турнірна сітка 48S/32Q/16D
Призові250 тис. USD

Washington Open (Citi Open за назвою поточного спонсора) — об'єднаний чоловічий та жіночий тенісний турнір, що проходить у Вашингтоні, округ Колумбія, США, у серпні на кортах з твердим покриттям. Чоловіча частина турніру входить до серії 500 ATP, а жіноча має статус міжнародного турніру WTA. До 2015-го чоловіча частина турніру була частиною US Open Series.

Фінали[ред. | ред. код]

Чоловіки. Одиночний розряд[ред. | ред. код]

Рік Чемпіон Фіналіст Рахунок
1969 Бразилія Томаз Кох США Артур Еш 7–5, 9–7, 4–6, 2–6, 6–4
1970 США Кліфф Річі США Артур Еш 7–5, 6–1, 6–2
1971 Австралія Кен Розволл США Марті Ріссен 6–2, 7–5, 6–1
1972 Австралія Тоні Рош США Марті Ріссен 3–6, 7–6, 6–4
1973 США Артур Еш Нідерланди Том Оккер 6–4, 6–2
1974 США Гаролд Соломон Аргентина Гільєрмо Вілас 1–6, 6–3, 6–4
1975 Аргентина Гільєрмо Вілас США Гаролд Соломон 6–1, 6–3
1976 США Джиммі Коннорс Мексика Рауль Рамірес 6–2, 6–4
1977 Аргентина Гільєрмо Вілас (2) США Браян Готтфрід 6–4, 7–5
1978 США Джиммі Коннорс (2) США Едді Діббз 7–5, 7–5
1979 Аргентина Гільєрмо Вілас (3) Парагвай Віктор Печчі ст. 7–6(7–4), 7–6(7–3)
1980 США Браян Готтфрід Аргентина Хосе Луїс Клерк 7–5, 4–6, 6–4
1981 Аргентина Хосе Луїс Клерк Аргентина Гільєрмо Вілас 7–5, 6–2
1982 Чехословаччина Іван Лендл США Джиммі Аріас 6–3, 6–3
1983 Аргентина Хосе Луїс Клерк (2) США Джиммі Аріас 6–3, 3–6, 6–0
1984 Еквадор Андрес Гомес США Аарон Крікштайн 6–2, 6–2
1985 Франція Яннік Ноа Аргентина Мартін Хайте 6–4, 6–3
1986 Чехословаччина Карел Новачек Франція Тьєррі Тюлан 6–1, 7–6
1987 Чехословаччина Іван Лендл (2) США Бред Гілберт 6–1, 6–0
1988 США Джиммі Коннорс (3) Еквадор Андрес Гомес 6–1, 6–4
1989 США Тім Майотт США Бред Гілберт 3–6, 6–4, 7–5
1990 США Андре Агассі США Джим Гребб 6–1, 6–4
1991 США Андре Агассі (2) Чехословаччина Петр Корда 6–3, 6–4
1992 Чехословаччина Петр Корда Швеція Генрік Гольм 6–4, 6–4
1993 Ізраїль Амос Мансдорф США Тодд Мартін 7–6(7–3), 7–5
1994 Швеція Стефан Едберг Австралія Джейсон Столтенберг 6–4, 6–2
1995 США Андре Агассі (3) Швеція Стефан Едберг 6–4, 2–6, 7–5
1996 США Майкл Чанг ПАР Вейн Феррейра 6–2, 6–4
1997 США Майкл Чанг (2) Чехія Петр Корда 5–7, 6–2, 6–1
1998 США Андре Агассі (4) Австралія Скотт Дрейпер 6–2, 6–0
1999 США Андре Агассі (5) Росія Євген Кафельніков 7–6(7–3), 6–1
2000 Іспанія Алекс Корретха США Андре Агассі 6–2, 6–3
2001 США Енді Роддік Нідерланди Сьєнг Схалькен 6–2, 6–3
2002 США Джеймс Блейк Таїланд Парадорн Срічапхан 1–6, 7–6(7–5), 6–4
2003 Велика Британія Тім Генман Чилі Фернандо Гонсалес 6–3, 6–4
2004 Австралія Ллейтон Г'юїт Люксембург Жиль Мюллер 6–3, 6–4
2005 США Енді Роддік (2) США Джеймс Блейк 7–5, 6–3
2006 Франція Арно Клеман Велика Британія Енді Маррі 7–6(7–3), 6–2
2007 США Енді Роддік (3) США Джон Ізнер 6–4, 7–6(7–4)
2008 Аргентина Хуан Мартін дель Потро Сербія Віктор Троїцький 6–3, 6–3
2009 Аргентина Хуан Мартін дель Потро (2) США Енді Роддік 3–6, 7–5, 7–6(8–6)
2010 Аргентина Давид Налбандян Кіпр Маркос Багдатіс 6–2, 7–6(7–4)
2011 Чехія Радек Штепанек Франція Гаель Монфіс 6–4, 6–4
2012 Україна Олександр Долгополов Німеччина Томмі Гас 6–7(7–9), 6–4, 6–1
2013 Аргентина Хуан Мартін дель Потро (3) США Джон Ізнер 3–6, 6–1, 6–2
2014 Канада Мілош Раонич Канада Вашек Поспішил 6–1, 6–4
2015 Японія Нісікорі Кей США Джон Ізнер 4–6, 6–4, 6–4
2016 Франція Гаель Монфіс Хорватія Іво Карлович 5–7, 7–6(8–6), 6–4
2017 Німеччина Александр Звєрєв ПАР Кевін Андерсон 6–4, 6–4
2018 Німеччина Александер Цвереф (2) Австралія Алекс де Мінор 6–2, 6–4
2019 Австралія Нік Кирйос Росія Данило Медвєдєв 7–6(8–6), 7–6(7–4)

Чоловіки. Парний розряд[ред. | ред. код]

Рік Чемпіонки Фіналістки Рахунок
1969 Чилі Патрісіо Корнехо
Чилі Хайме Фільйоль
США Роберт Лутц
США Стен Сміт
4–6, 6–1, 6–4
1970 ПАР Боб Х'юїтт
ПАР Фрю Макміллан
Румунія Іліє Настасе
Румунія Йон Циріак
7–5, 6–0
1971 Нідерланди Том Оккер
США Марті Ріссен
Австралія Боб Кармайкл
Австралія Рей Раффелз
7–6, 6–2
1972 Нідерланди Том Оккер (2)
США Марті Ріссен (2)
Австралія Джон Ньюком
Австралія Тоні Рош
3–6, 6–3, 6–2
1973 Австралія Росс Кейс
Австралія Джефф Мастерз
Австралія Дік Крілі
Зімбабве Ендрю Паттісон
2–6, 6–1, 6–4
1974 США Том Гормен
США Марті Ріссен (3)
Чилі Патрісіо Корнехо
Чилі Хайме Фільйоль
7–5, 6–1
1975 США Роберт Лутц
США Стен Сміт
США Браян Готтфрід
Мексика Рауль Рамірес
7–5, 2–6, 6–1
1976 США Браян Готтфрід
Мексика Рауль Рамірес
США Артур Еш
США Джиммі Коннорс
6–3, 6–3
1977 Австралія Джон Александер
Австралія Філ Дент
США Фред Макнейр
США Шервуд Стюарт
7–5, 7–5
1978 США Артур Еш
ПАР Боб Х'юїтт (2)
США Фред Макнейр
Мексика Рауль Рамірес
6–3, 6–4
1979 США Марті Ріссен (4)
США Шервуд Стюарт
США Браян Готтфрід
Мексика Рауль Рамірес
2–6, 6–3, 6–4
1980 Чилі Ганс Гільдемайстер
Еквадор Андрес Гомес
США Джин Маєр
США Сенді Маєр
6–4, 7–5
1981 Мексика Рауль Рамірес (2)
США Вен Вінітскі
Чехія Павел Сложил
США Ферді Тейген
5–7, 7–6, 7–6
1982 Мексика Рауль Рамірес (3)
США Вен Вінітскі (2)
Чилі Ганс Гільдемайстер
Еквадор Андрес Гомес
7–5, 7–6
1983 США Марк Діксон
Бразилія Кассіо Мотта
Австралія Пол Макнамі
США Ферді Тейген
6–2, 1–6, 6–4
1984 Чехія Павел Сложил
США Ферді Тейген
США Дрю Джитлін
США Блейн Вілленборг
7–6, 6–1
1985 Чилі Ганс Гільдемайстер (2)
Парагвай Віктор Печчі
Австралія Девід Грем
Угорщина Балас Тарочі
6–3, 1–6, 6–4
1986 Чилі Ганс Гільдемайстер (3)
Еквадор Андрес Гомес (2)
Бразилія Рікардо Асіолі
Бразилія Сезар Кіст
6–3, 7–5
1987 США Гері Доннеллі
США Пітер Флемінг
Австралія Лорі Вордер
США Блейн Вілленборг
6–2, 7–6
1988 США Рік Ліч
США Джим П'ю
Мексика Хорхе Лосано
США Тодд Вітскен
6–3, 6–7, 6–2
1989 Велика Британія Ніл Брод
ПАР Гері Мюллер
США Джим Гребб
США Патрік Макінрой
6–7, 7–6, 6–4
1990 Канада Грант Коннелл
Канада Гленн Мічібата
Мексика Хорхе Лосано
США Тодд Вітскен
6–3, 6–7, 6–2
1991 США Скотт Девіс
США Девід Піт
США Кен Флек
США Роберт Сегусо
6–4, 6–2
1992 США Брет Гарнетт
США Джаред Палмер
США Кен Флек
США Тодд Вітскен
6–2, 6–3
1993 Зімбабве Байрон Блек
США Рік Ліч (2)
Канада Грант Коннелл
США Патрік Гелбрейт
6–4, 7–5
1994 Канада Грант Коннелл (2)
США Патрік Гелбрейт
Швеція Йонас Бйоркман
Швейцарія Якоб Гласек
6–4, 4–6, 6–3
1995 Франція Олів'є Делетр
США Джефф Таранго
Чехія Петр Корда
Чехія Циріл Сук
1–6, 6–3, 6–2
1996 Канада Грант Коннелл (3)
США Скотт Девіс (2)
США Дуг Флек
США Кріс Вудрафф
7–6, 3–6, 6–3
1997 США Люк Дженсен
США Мерфі Дженсен
ПАР Невілл Годвін
Нідерланди Фернон Віб'єр
6–4, 6–4
1998 ПАР Грант Стаффорд
Зімбабве Кевін Улльєтт
ПАР Вейн Феррейра
США Патрік Гелбрейт
6–2, 6–4
1999 США Джастін Гімелстоб
Канада Себастьян Ларо
ПАР Девід Адамс
ПАР Джон-Лаффні де Ягер
7–5, 6–7, 6–3
2000 США Алекс O'Браєн
США Джаред Палмер (2)
США Андре Агассі
Вірменія Саргіс Саргсян
7–5, 6–1
2001 Чехія Мартін Дамм
Німеччина Давід Пріносіл
США Боб Браян
США Майк Браян
7–6, 6–3
2002 Зімбабве Вейн Блек
Зімбабве Кевін Улльєтт (2)
США Боб Браян
США Майк Браян
3–6, 6–3, 7–5
2003 Росія Євген Кафельніков
Вірменія Саргіс Саргсян
ПАР Кріс Гаґґард
Австралія Пол Генлі
7–5, 4–6, 6–2
2004 ПАР Кріс Гаґґард
ПАР Роббі Кеніг
США Тревіс Перротт
Росія Дмитро Турсунов
7–6, 6–1
2005 США Боб Браян
США Майк Браян
Зімбабве Вейн Блек
Зімбабве Кевін Улльєтт
6–4, 6–2
2006 США Боб Браян (2)
США Майк Браян (2)
Австралія Пол Генлі
Зімбабве Кевін Улльєтт
6–3, 5–7, [10–3]
2007 США Боб Браян (3)
США Майк Браян (3)
Ізраїль Джонатан Ерліх
Ізраїль Енді Рам
7–6, 3–6, [10–7]
2008 Франція Марк Гіккель
Швеція Роберт Ліндстедт
Бразилія Бруно Суарес
Зімбабве Кевін Улльєтт
7–6, 6–3
2009 Чехія Мартін Дамм (2)
Швеція Роберт Ліндстедт (2)
Польща Маріуш Фюрстенберг
Польща Марцін Матковський
7–5, 7–6
2010 США Марді Фіш
Багамські Острови Марк Ноулз
Чехія Томаш Бердих
Чехія Радек Штепанек
4–6, 7–6(9–7), [10–7]
2011 Франція Мікаель Ллодра
Сербія Ненад Зімоньїч
Швеція Роберт Ліндстедт
Румунія Горія Текеу
6–7(3–7), 7–6(8–6), [10–7]
2012 Філіппіни Тріт Конрад Х'юї
Велика Британія Домінік Інглот
ПАР Кевін Андерсон
США Сем Кверрі
7–6(7–5), 6–7(7–9), [10–5]
2013 Франція Жульєн Беннето
Сербія Ненад Зімоньїч (2)
США Марді Фіш
Чехія Радек Штепанек
7–6(7–5), 7–5
2014 Нідерланди Жан-Жульєн Роєр
Румунія Горія Текеу
Австралія Сем Грот
Індія Леандер Паес
7–5, 6–4
2015 США Боб Браян (4)
США Майк Браян (4)
Хорватія Іван Додіг
Бразилія Марсело Мело
6–4, 6–2
2016 Канада Деніел Нестор
Франція Едуар Роже-Васселен
Польща Лукаш Кубот
Австрія Александр Пея
7–6, 7–6
2017 Фінляндія Генрі Контінен
Австралія Джон Пірс
Польща Лукаш Кубот
Бразилія Марсело Мело
7–6(7–5), 6–4
2018 Велика Британія Джеймі Маррі
Бразилія Бруно Соарес
США Майк Браян
Франція Едуар Роже-Васселен
3–6, 6–3, [10–4]
2019 ПАР Равен Класен
Нова Зеландія Майкл Вінус
Нідерланди Жан-Жульєн Роєр
Румунія Горія Текеу
3-6 6-3 [10-2]

Жінки. Одиночний розряд[ред. | ред. код]

Рік Чемпіонка Фіналістка Рахунок
2019 США Джессіка Пегула Італія Каміла Джорджі 6–2, 6–2
2018 Росія Світлана Кузнецова (2) Хорватія Донна Векич 4–6, 7–6(9–7), 6–2
2017 Росія Катерина Макарова Німеччина Юлія Гергес 3-6, 7-6(7-2), 6-0
2016 Бельгія Яніна Вікмаєр США Лорен Девіс 6–4, 6–2
2015 США Слоун Стівенс Росія Анастасія Павлюченкова 6–1, 6–2
2014 Росія Світлана Кузнецова Японія Нара Курумі 6–3, 4–6, 6–4
2013 Словаччина Маґдалена Рибарікова (2) Німеччина Андреа Петкович 6–4, 7–6(7–2)
2012 Словаччина Маґдалена Рибарікова Росія Анастасія Павлюченкова 6–1, 6–1
2011 Росія Надія Петрова Ізраїль Шахар Пеєр 7–5, 6–2

Жінки. Парний розряд[ред. | ред. код]

Рік Чемпіонки Фіналістки Рахунок
2019 США Кеті Макнеллі
США Корі Гофф
США Марія Санчес
Угорщина Фанні Штоллар
6–2 6–2
2018 КНР Хань Сіньюнь
Хорватія Дарія Юрак
Чилі Алекса Гуарачі
Нова Зеландія Ерін Рутліфф
6–3, 6–2
2017 Японія Аояма Сюко (4)
Чехія Рената Ворачова
Канада Ежені Бушар
США Слоун Стівенс
6–3, 6–2
2016 Румунія Моніка Нікулеску
Бельгія Яніна Вікмаєр
Японія Аояма Cюко
Японія Ріса Одзакі
6–4, 6–3
2015 Швейцарія Белінда Бенчич
Франція Крістіна Младенович
Іспанія Лара Арруабаррена
Словенія Андрея Клепач
7–5, 7–6(9–7)
2014 Японія Аояма Сюко (3)
Канада Габріела Дабровскі
Японія Хіроко Кувата
Японія Курумі Нара
6–1, 6–2
2013 Японія Аояма Сюко (2)
Росія Віра Душевіна
Канада Ежені Бушар
США Тейлор Таунсенд
6–3, 6–3
2012 Японія Аояма Сюко
Китайський Тайбей Чжан Кайчжень
США Ірина Фалконі
ПАР Шанелль Схеперс
7–5, 6–2
2011 Індія Саня Мірза
Казахстан Ярослава Шведова
Білорусь Ольга Говорцова
Росія Алла Кудрявцева
6–3, 6–3

Посилання[ред. | ред. код]