Weekly Shonen Magazine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Shukan Shonen Magazine
週刊少年マガジン
Kodansha shounenmag.jpg

Тематика манґа
Періодичність виходу щонеділі
Скорочена назва Shonen Magazine
Мова японська
Адреса редакції Японія
Видавець Kodansha
Країна видання Японія
Рік заснування 1959

Веб-сторінка: shonenmagazine.com

Weekly Shonen Magazine (яп. 週刊少年マガジン ромаджі Shukan Shonen Magazine) або просто Shonen Magazine — один з найвідоміших журналів Японії, що публікують манґу в жанрі сьонен. Випускається видавництвом «Kodansha». Вперше вийшов друком 17 березня 1959 року. Під егідою журналу виходить щомісячник Shounen Magazine Special, і сезонне видання Shounen Magazine Wonder.

Незважаючи на деяку цензуру (до недавнього часу це був єдиний сьонен-журнал, який забороняв публікацію зображень жіночих сосків), його цільова аудиторія дорослішає, дедалі більше цікавлячись серйозними роботами, які розраховані на старший вік, і типовими читачами журналу поступово стають старшокласники та студенти університетів.

В Індонезії журнал виходить під назвою «Shonen Magz»

Конкуренти[ред.ред. код]

Журнал Weekly Shonen Magazine різко збільшив продажі на початку 1970-х років, і став манґа-журналом № 1 в Японії. Але в 1974 році, конкуруючий журнал «Weekly Shonen Jump» відняв цей титул і довгий час займав завойовані позиції. В середині 1990-х, Shonen Jump втратив права на видання манґи «Dragon Ball» і для нього почалася «чорна смуга».

В результаті Shonen Magazine знов став першим сейнен-журналом Японії в жовтні 1997 року, відновивши свої позиції як лідер продажів.

В даний час, Shonen Magazine знову на другій позиції — в 2002 році Shonen Jump повернув собі лідерство, проте різниця в продажах між ними сильно скоротилася.

Деякі манґа, що випускалися в журналі[ред.ред. код]

  • Жирним шрифтом виділені найбільш значущі роботи.

1960-ті[ред.ред. код]

1970-ті[ред.ред. код]

1980-ті[ред.ред. код]

1990-ті[ред.ред. код]

2000-ні[ред.ред. код]

2010-ті[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]