Битва за Дьєпп: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
мНемає опису редагування
мНемає опису редагування
Рядок 2: Рядок 2:
{{Західноєвропейський театр військових дій Другої світової війни}}
{{Західноєвропейський театр військових дій Другої світової війни}}


'''Битва за Дьєп''', також відома як '''Дьєпська операція''', '''Дьепський рейд''', '''Операція «Ювілей»''', ([[19 серпня]] [[1942]]) — десантна операція військ [[Союзники у Другій світовій війні|союзників]] з оволодіння портом [[Дьєп]] на північному узбережжі [[Франція|Франції]]. У висадці приймало участь 6086 піхотинців, в основному канадців, за підтримки Британського флоту та авіації союзників. Операція закінчилась провалом. Втрати союзних військ склали 3623 піхотинців, 555 моряків та 119 літаків.
'''Битва за Дьєп''', також відома як '''Дьєпська операція''', '''Дьєпський рейд''', '''Операція «Ювілей»''', ([[19 серпня]] [[1942]]) — десантна операція військ [[Союзники у Другій світовій війні|союзників]] з оволодіння портом [[Дьєп]] на північному узбережжі [[Франція|Франції]]. У висадці приймало участь 6086 піхотинців, в основному канадців, за підтримки Британського флоту та авіації союзників. Операція закінчилась провалом. Втрати союзних військ склали 3623 піхотинців, 555 моряків та 119 літаків.


== Посилання ==
== Посилання ==

Версія за 09:32, 24 вересня 2010

Битва за Дьєп, також відома як Дьєпська операція, Дьєпський рейд, Операція «Ювілей», (19 серпня 1942) — десантна операція військ союзників з оволодіння портом Дьєп на північному узбережжі Франції. У висадці приймало участь 6086 піхотинців, в основному канадців, за підтримки Британського флоту та авіації союзників. Операція закінчилась провалом. Втрати союзних військ склали 3623 піхотинців, 555 моряків та 119 літаків.

Посилання

Шаблон:Link FA