Вікіпедія:Запити на зображення

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ця сторінка є форумом, де Ви можете розмістити запит на зображення від інших вікіпедистів. Використовуйте цю сторінку для запитів на зображення що Ви маєте намір використати в статті Вікіпедії. Для обговорення інших питань, таких як, наприклад, зауваження щодо політик Вікіпедії, інших користувачів, та інших, що не стосуються безпосередньо зображень, використовуйте Загальне обговорення.

Як використовувати цю сторінку[ред.ред. код]

Застереження щодо авторських прав[ред.ред. код]

Ви можете розмістити на Вікіпедії тільки фотографії та зображення що поширюються по ліцензії GNU Free Documentation License (GFDL) або що належать до Вікіпедія:public domain.

 • Найпростіший спосіб досягнути цього, це завантажити Ваші власні зображення та явним чином ліцензувати для загального доступу на умовах GFDL додавши {{GFDL}} на сторінку опису зображення
 • Або віддайте їх у загальне користування розмістивши {{PD-release}} на сторінці опису зображення
 • Деталі що стосуються інших опцій ліцнзування перелічено в Вікіпедія:ЧаП ліцензування.
 • Якщо Ви просите чийогось дозволу використати його/її зображення на умовах GFDL, дивіться запит на дозвіл використання

Розміщення запиту[ред.ред. код]

Перед тим як розмістити запит, зробіть наступні кроки:

 • Спершу спробуйте знайти зображення самостійно. Див. Галерея зображень або список зображень
 • Робіть запити тільки для існуючих статей.
 • Додайте запит тут якщо Ви не можете знайти зображення. Виберіть доречну підкатегорію або додайте її в алфавітний список.
 • Розмістіть посилання на статтю для котрої Ви потребуєте зображення, та опишіть яке саме зображення Ви потребуєте. Підпис під запитом є необов'язковим.

Також Ви можете розмістити запит на зображення додавши шаблон {{Без ілюстрацій}} в статтю. Цей шаблон додасть статтю в категорію Малоілюстровані статті.

Запит на зображення місцевості, пам'ятних та архітектурних споруд тощо можна також додати напряму користувачам із категорії Користувачі, що можуть зробити світлину для Вікіпедії, які зазначили відповідну місцевість на своїй сторінці.

Виконання запиту[ред.ред. код]

Якщо Ви бажаєте зробити внесок Вашого власного зображення, переконайтесь будь-ласка що він виглядає оптимальним чином. Розгляньте можливість використання спеціалізованого програмного забезпечення, наприклад GIMP, для покращення характеристик зображення. Дивіться будь-ласка Вікіпедія:Політика використання зображень для детальніших порад щодо використання зображень.

 1. Переконайтесь що зображення задовольняє ліцензійним вимогам Вікіпедії
 2. Завантажте зображення
 3. Додайте коректне повідомлення про умови ліцензування на сторінці опису
 4. Розмістіть посилання у відповідній статті. Див. Довідка:Зображення та звуки
 5. Після того як Ви додали потрібне зображення, видаліть запит на цій сторінці.

Список запитів[ред.ред. код]

Убивство харківського судді[ред.ред. код]

Для цієї статті потрібні фото з Харкова:

 • будівля Фрунзенського районного суду міста Харкова (Харків, бул. Б.Хмельницького, 32/38). Декілька фото з різних сторін.
 • зайти в суд, можливо там висить фото колишнього голови Володимира Трофімова.
 • будинок: Харків, Московський проспект, 85 ([1]).--Dghooo (обговорення) 09:24, 17 жовтня 2014 (UTC)
Доброго дня. Частково виконав ваш запит. Є фото суду з декількох сторін. Але портрет зняти не зміг, так як сьогодні неділя і суд був зачинений. Будинок судді зняти зміг, але лише в темну пору. Підійде? --Борошно (обговорення) 17:59, 7 грудня 2014 (UTC)
Так, дуже дякую, Борошно. Мені ще чекати на портрет?--Dghooo (обговорення) 18:35, 7 грудня 2014 (UTC)
Не знаю чи матиму змогу зробити фото портрету, так як суд працює в дуже не зручний для мене час. Але, якщо випаде можливість, зробимо. --Борошно (обговорення) 09:49, 8 грудня 2014 (UTC)
Доброго дня. Сьогодні вдалося відвідати суд. Портрету в судді там давно немає, кажуть що віддали його на похорони. Якщо десь ще є, то тільки у родичів. Що правда чи залишились у нього родичі мені не відомо. --Борошно (обговорення) 15:39, 11 грудня 2014 (UTC)
Дякую за допомогу.--Dghooo (обговорення) 17:53, 11 грудня 2014 (UTC)

Музей-садиба Архангельське[ред.ред. код]

Вітаю вас, люб'язні другове! Зараз працюю над україномовною сторінкою, присвяченою славетному підмосковному Версалю - Архангельському. Грунтовно перередагував, зокрема, розділ, присвячений театру Гонзага. Його дуже б прикрасила світлинка будівлі театру, але у Вікісховище підхожої, на жаль, немає. Хто може мені допомогти, прошу. Щастя всім та успіху! В. В. Галушко

Вулиця Садова (Одеса)[ред.ред. код]

Вітаю, прашу прабачэння, што па-беларуску пішу. Патрэбен фотаздымак будынка № 3 па Садовай. Цяпер на Commons толькі памятная дошка са сцяны будынка. Дзякую таму, хто зможа дапамагчы.--Хомелка (обговорення) 10:40, 14 серпня 2014 (UTC)

Донецький ботанічний сад[ред.ред. код]

 1. Світлтна пам'ятника Кондратюка Євгена Миколайовича (біля входу).
 2. Світлтна пам'ятника Тарасу Шевченку в саду.
 3. Світлтна або дві Шевченківського саду.
 4. Ендемічні рослини Південного Сходу, що вирощуються в саду:

Петро Конашевич-Сагайдачний[ред.ред. код]

Хто має доступ до коштовного видання 2005 року Ucraina - terra cosacorum. Україна - козацька держава: Ілюстрована історія українського козацтва у 5175 фотосвітлинах прохання оцифрувати нестереотипний портрет ПКС на 110 сторінці для можливості сворення у статті розділу «Іконографія». --Bulka UA (обговорення) 17:26, 27 березня 2013 (UTC)

Хотинський національний природний парк[ред.ред. код]

не має жодного фото для ілюстрації --アンタナナ 19:07, 2 березня 2013 (UTC)

Пам'ятний знак Мартину Пушкарю на Половках[ред.ред. код]

було б дуже добре, якби хтось мав можливість його зробить чи завантажить --アンタナナ 00:22, 23 січня 2013 (UTC)

Пам'ятник Дмитру Чечелю (м.Чечельник. Скульптор – М. Крижанівський)[ред.ред. код]

для ілюстрації Чечель Дмитро Васильович. була б вдячна --アンタナナ 00:22, 23 січня 2013 (UTC)

Інститут фізики гірничих процесів НАН України[ред.ред. код]

може у кого є можливість (або й саме фото). було б чудово --アンタナナ 16:20, 10 грудня 2012 (UTC)

Знайшов Файл:Donetsk Institute of Physics of Mining Processes.jpg — дивний ракурс, головного входу не видно, зате видно форму будівлі Face-smile.svgNickK (обг.) 17:21, 10 грудня 2012 (UTC)
ага, побачила. дуже дякую)) --アンタナナ 17:32, 10 грудня 2012 (UTC)

Херсонська державна морська академія[ред.ред. код]

будь ласка, якщо хтось зможе сфотографувати. бо зараз там невільне фото. ну, і якщо хто буде там — кльово було б знати дату спорудження самої будівлі. тут знайшла, що є якась пам'ятка «Морехідне училище (мур.)» на ушакова 14. але у статті пише, що то ушакова 20… --アンタナナ 09:54, 1 грудня 2012 (UTC)

Знайшов File:Kherson State Maritime Academy.jpg, але якість там, м'яко кажучи, погана. Ушакова, 14 — то інша будівля, нині там Морський коледж — NickK (обг.) 18:13, 1 грудня 2012 (UTC)
дякую дуже. у флікрі шукала. про вікімапію зовсім забула. зображення «взяла», але не у картку вставила. може комусь наочніше буде видно потребу у гарному фото ;) тоді й категорію створить мож буде… а там точно нема нофоп-у? --アンタナナ 18:47, 1 грудня 2012 (UTC)
А я звідки знаю?.. Якщо дата спорудження невідома, то й архітектор тим паче. А подібні будівлі однаково будували як у 1930-х, так і в 1950-х — NickK (обг.) 18:58, 1 грудня 2012 (UTC)
була впевнена, що Ти — все знаєш)) в принципі, й далі залишаюся при цих своїх переконаннях… а якщо серйозно — то просто поцікавилася ;) --アンタナナ 19:04, 1 грудня 2012 (UTC)

Луцьк, кладовище[ред.ред. код]

Треба фотографія могили Масютка Михайла Савовича, похованого у Луцьку. --Α.Μακυχα 23:54, 19 листопада 2012 (UTC)

Ig2000[ред.ред. код]

Хочу написати дуже хорошу статтю про есмінець "Незаможник", тому дуже потрібне креслення корабля, а також креслення есмінця "Керч" цього самого проекту, яке є за сайтом http://www.balancer.ru/forum/punbb/attachment.php?item=162430&download=2, а також креслення-http://s019.radikal.ru/i612/1206/9c/8bc81b3e9c19.jpg. А також як вставити картинку чи фото своє? Дякую.

Utel[ред.ред. код]

Прохання до зареєстрованих користувачів завантажити зображення з метою використання у статті, наразі вони розміщені за допомогою шаблону Шаблон:External media. --188.163.98.160 21:38, 11 грудня 2011 (UTC)

Видатні дерева Києва[ред.ред. код]

Кияни з фотоапаратом, потрібна ваша допомога :) стаття ще не має жодної ілюстрації. --Аимаина хикари 11:15, 16 серпня 2011 (UTC)

Трохи додав, уже хоча б десяток є, звісно, треба ще — NickK (обг.) 20:31, 2 грудня 2012 (UTC)

Посольство України в Японії[ред.ред. код]

Для відповідної статті.--天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 10:12, 12 червня 2011 (UTC)

Клод Шеннон[ред.ред. код]

Треба зображення Клода Шеннона — фундаментального вченого в галузі теорії інформації. Є зображення в англомовних, російськомовних, молдавських і румунських вікіпедіях, але там вони видані по ліцензії на одну країну. — Це написав, але не підписав, користувач Maverick (обговореннявнесок).

Руни[ред.ред. код]

Потрібні зображення рун старшого Футарка (окрім перших восьми). Заздалегідь вдячна,Helga Victim 21:17, 15 березня 2010 (UTC)

Commons:Category:Elder Futhark? --Friend 21:31, 15 березня 2010 (UTC)

Кобза[ред.ред. код]

Потрібне якісне і вільне зображення кобзи. Фото повинно мати гарий вигляд як, наприклад, це чи це--AlexKwappen.svg Alex K 03:01, 12 листопада 2009 (UTC)

Кам'янець-Подільський[ред.ред. код]

Потрібна знімка могили генерал-хорунжого Армії УНР Федора Колодія, який похований у Кам'янці-Подільському. --[[Користувач:Тарас Дем'яненко|]] 16:19, 2 вересня 2009 (UTC)

Категорія:Сонячні затемнення[ред.ред. код]

Шановні, 1 серпня 2008 року відбулося повне сонячне затемнення. Хоча в Україні спостерігалася лише часткова фаза, але її величина склала майже 45% (у Луганську). Отже, хто сфотографував (або має вільні зображення) цієї події у будь-якому місті України, додайте зображення до Коммонса. Дуже дякую. D'yer Mak'er 09:03, 2 серпня 2008 (UTC)

До коммонсу вже завантажили зображення затемнення у Макіївці. Хоч це є. Можна вважати питання закритим. D'yer Mak'er 16:36, 2 серпня 2008 (UTC)

Категорія:Міста України[ред.ред. код]

Категорія:Географія України[ред.ред. код]

 • Потрібне кольорові зображення пов’язані зі статтею Ассирія (естетичні)

Про жабу[ред.ред. код]

може хтось вирізать голову з фотки жаби, і підписати в "Λ-подібної (лямбдоподібної) плями", і поставити в морфологію? --Zhaboiyde 09:11, 24 травня 2010 (UTC)

Файл:Map ato 12-08-2014 12.jpg[ред.ред. код]

РНБО надає цей матеріал для преси. Чи є ми пресою? Чи можливе добропорядне використання? --Gasdine (обговорення) 12:23, 14 серпня 2014 (UTC)

Див. також[ред.ред. код]