Вікіпедія:Захист сторінок

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Пропозиції щодо захисту сторінок[ред.ред. код]

Павлов Арсеній Сергійович[ред.ред. код]

Аби не починати війну правок з анонімами, що назріває, прохання поставити захист від анонімів на сторінку. Заздалегідь дякую! --Glorin (обговорення) 14:27, 10 грудня 2014 (UTC)

ТакТак Зроблено --Sergento 15:04, 10 грудня 2014 (UTC)

MBAND[ред.ред. код]

Нещодавно був створений новий музичний гурт. Я створив відповідну сторінку у вікіпедії. Проте незареєстровані користувачі почали перетворювати розділ "Історія" - видаливши все, що я написав: історія створення, посилання на примітки, таблицю результатів голосування, посилання на нову пісню. Натомість вони замінили все це невідредагованим текстом з Інтернета без жодних посилань і належного оформлення. Також видалили таблицю з результатами голосування. Я прошу захистити новоспечену сторінку щойно створеного бой-бенда від незареєстрованих користувачів. Дякую. -- Повідомлення без підпису і дати.

× Не зроблено Війни правок, чи інших причин для захисту не знайшов. У версії аноніма мені навіть більше сподобався вступний розділ, бо дає краще розуміння, звідки той гурт узявся. Читаючи Вашу редакцію вступного розділу, наприклад, у мене, далекого від тієї сфери, першою думкою було «яка значимість гурту, створеного у цьому році? Треба видаляти». Потім зрозумів, що він був створений з переможців шоу і, мабуть, завдяки цьому може бути відомим. Варто допрацювати статтю у цьому напрямку, а якщо буде війна правок, чи частий вандалізм — тоді вживатимемо заходів. З повагою, --Sergento 15:11, 10 грудня 2014 (UTC)

Пропозиції щодо стабілізації сторінок[ред.ред. код]

Див. також список стабілізованих сторінок

Гопко Ганна Миколаївна[ред.ред. код]

Я шукав, куди ще можна подати запит на посередництво і не знайшов, тому звернувся сюди. На диво, не вдається порозумітися з шановним редактором Trydence. Історія конфлікту, здається зрозумілою зі сторінки обговорення, тому не буду повторюватися. --Олег (обговорення) 07:57, 28 листопада 2014 (UTC)

Зараз, напевно, вже непотрібно. — Green Zero обг 18:00, 11 грудня 2014 (UTC)

Див. також[ред.ред. код]