Обговорення користувача:Пані Людмила

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: AntonProtsiuk (WMUA) у темі «Долучайтеся до Європейської весни 2024» 6 днів тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Пані Людмила!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

Зробіть можливим святкування 30-річчя української держави у Вікіпедії[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Пані Людмила!

Запрошую, Вас взяти участь у Місяці 30-річчя Української незалежності, що проходитиме з 24 липня по 24 серня 2021 року. Якщо ви можете прошу вас поставити підпис на сторінці конкурсу, щоб він з ідеї переріс в реальний проект!) Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Пропозиції/Місяць 30-річчя Української незалежності

Ви зможете написати на теми запропоновані в списку, а також написати на будь-яку тему яка вам до вподоби. Будемо раді вашій участі!--Користувач:Ольжич Мушинський (обг.) 13:58, 4 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Фото балету "Майстер і Маргарита" (Національна опера України).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Фото балету "Майстер і Маргарита" (Національна опера України).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 08:25, 24 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Невільний File:Афіша_опери_"Украдене_щастя"_Львіської_національної_опери.jpg, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу File:Афіша_опери_"Украдене_щастя"_Львіської_національної_опери.jpg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:50, 26 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Афіша Дев’ятої Всеукраїнської бієнале мистецтва історичного жанру.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Афіша Дев’ятої Всеукраїнської бієнале мистецтва історичного жанру.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 10:09, 26 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Статус File:Афіша_Дев’ятої_Всеукраїнської_бієнале_мистецтва_історичного_жанру.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Афіша_Дев’ятої_Всеукраїнської_бієнале_мистецтва_історичного_жанру.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:47, 26 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Афіша балету "Майстер і Маргарита".jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Афіша балету "Майстер і Маргарита".jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 11:23, 27 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Порушення авторських прав у статті Галерея НЮ АРТ[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Галерея НЮ АРТ, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://kyiv-online.net/places/galleries/halereya-nyu-art/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Галерея НЮ АРТ.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Галерея НЮ АРТ, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 09:13, 4 березня 2021 (UTC).Відповісти

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:12, 12 березня 2021 (UTC)Відповісти

Опери за абеткою[ред. код]

Доброго дня, я змінив шаблон {{Опера}}. Тепер усі статті, які мають цей шаблон автоматично потрапляють в Категорія:Опери за абеткою. Вручну це більше не потрібно робити. --Kanzat (обговорення) 11:56, 20 березня 2021 (UTC)Відповісти


Kanzat. Доброго дня! Дякую! Kanzat! --Пані Людмила (обговорення) 12:03, 20 березня 2021 (UTC)Відповісти

Щодо файлів[ред. код]

Добридень! Зауважу, що:

Надіюсь, що дещо Вам допоможе уникнути помилок з файлами у майбутньому. Дякую за увагу! --Gouseru Обг. 15:32, 21 березня 2021 (UTC)Відповісти

Шановний AlexKozur! Дякую за зауваження та рекомендації. Буду поступово виправляти. Я вчилася самостійно, дивилась відео, але одразу важко все осягнути. Дякую за розуміння і підтримку. --Пані Людмила (обговорення) 17:08, 21 березня 2021 (UTC)Відповісти

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
  • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
  • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
  • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
  • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)Відповісти

Дякуємо за вашу участь у Місяці культурної дипломатії![ред. код]

Привіт, Пані Людмила!

Дякуємо дуже за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України! Прошу пробачення, що це повідомлення не знайшло вас раніше — не сумнівайтеся, ваш внесок у Вікіпедію справді важливий.
Організатори раді, що ви взяли участь. Сподіваємося, вам було цікаво! Деякі користувачі зіткнулися з проблемою недостатньої значущості статей із запропонованого списку; ми визнаємо, що список був недосконалим.
Проєкт не завершено, поки усі достойні учасники не отримали свої сувеніри! Невдовзі буде розіслано інше повідомлення від організаторів щодо цього.
Бережіть себе; ми раді бачити вас у Вікіпедії -- ViraMotorko (WMUA) (обговорення) 09:58, 5 квітня 2021 (UTC)Відповісти

Шаблон пишу у статті Незагублений час[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Незагублений час був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:01, 10 квітня 2021 (UTC)Відповісти

Шаблон Edited у статті Моя Батьківщина[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Моя Батьківщина був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:47, 12 квітня 2021 (UTC)Відповісти

Конкурс «Європейська весна 2021»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що долучилися до конкурсу статей «Європейська весна». Кілька важливих нагадувань і новин від організаторів:

  • Нагадуємо, що цьогоріч конкурс триватиме до кінця квітня. До завершення конкурсного періоду ви можете покращувати створені раніше статті; чим якіснішою буде стаття станом на кінець 30 квітня, тим вищу оцінку журі вона отримає.
  • Якщо ще не бачили, зверніть увагу, що організатори створили для кожної країни списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення (списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни). Робота над цими списками не лише принесе вам додаткові бали при оцінюванні, а й забезпечить, що ваші статті читатиме більша кількість людей )
  • Наступного вівторка, 20 квітня, ми проведемо вебінар із редагування Вікіпедії до конкурсу. Він буде найбільш корисним користувач(к)ам, у яких немає великого досвіду у Вікіпедії. Долучайтеся самі або розповідайте друзям. Зареєструватися можна за посиланням (також доступний запис попереднього вебінару).

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2021» --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 14 квітня 2021 (UTC)Відповісти

Конкурс «Європейська весна» завершився: що далі[ред. код]

Привіт! Дякую, що долучилися до конкурсу «Європейська весна». За попередніми оцінками, маємо понад 1600 створених і поліпшених статей від 70+ учасників і учасниць. Станом на зараз це із великим відривом найбільше серед усіх мовних розділів, що беруть участь у міжнародному конкурсі )

Що далі
  • Основне — цього року організатори дають час до 31 травня на покращення статей, які ви започаткували протягом конкурсу. Тобто статті, створені у травні, подавати на конкурс уже не можна (хоча варто поставити конкурсний шаблон на статті, які ви започаткували у квітні, але забули чи не встигли подати на конкурс, якщо такі є) — але можна і варто поліпшувати уже створені статті. Статті оцінюватимуться станом на кінець травня, тому чим більше ви їх покращите протягом травня, тим вищими будуть ваші оцінки.
    • Організатори та журі спробують до середини травня проглянути внесок учасників та учасниць і надати пропозиції до покращення статей. Пріоритетними для цього будуть новачки конкурсу. Навіть якщо ми не зможемо надати зворотній відгук особисто вам, запрошуємо вас самостійно поліпшувати статті згідно з умовами конкурсу, загальними порадами до стилю статей та іншими правилами.
    • У червні почнеться безпосередньо оцінка статей членами журі. Після її завершення ми визначимо переможців та анонсуємо їх.
  • Якщо ви не претендуєте на перемогу в конкурсі, маєте великий досвід у Вікіпедії і хотіли б допомогти у покращенні якості статей та їхній оцінці, запрошуємо до 10 травня зголошуватися до журі.
  • Також можна і варто створювати статті про Україну іншими мовами. Стежте за нашими новинами (наприклад, сторінкою обговорення конкурсу чи Telegram-каналом «Вікімедіа Україна») — наступного тижня плануємо детальніший анонс щодо цього.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:43, 1 травня 2021 (UTC)Відповісти

Курсив і лапки[ред. код]

Вітаю, Пані Людмило! Дякую за численні потрібні правки в українській вікіпедії. Лише одна невеличка технічна ремарка стосовно лапок і курсиву. У вікіпедійній розмітці ми використовуєто переважно ось такі лапки: «» . Внизу панелі редагування Ви бачите спецсимволи, ці лапки там є другим символом. Назви книжок у статті та в заголовку переважно позначаємо курсивом (Курсивна К згори). Для того, щоб заголовок статті, присвяченої якійсь конкретній книжці відображався курсивом, на початку статті ставимо шаблон {{заголовок курсивом у фігурних дужках (фігурні дужки треба ставити з обох боків, але зараз я поставив лише з одного, щоб курсивною не стала Ваша сторінка обговорень). З повагою, --Romanbibwiss (обговорення) 08:46, 13 травня 2021 (UTC)Відповісти

--Romanbibwiss Дякую. Обов'язково врахую.--Пані Людмила (обговорення) 10:28, 13 травня 2021 (UTC)--Пані Людмила (обговорення) 10:28, 13 травня 2021 (UTC)Відповісти

--Romanbibwiss Ще раз дякую. Я правильно зрозуміла: назва книги має бути курсивом і в лапках«»? З повагою --Пані Людмила (обговорення) 10:40, 13 травня 2021 (UTC)Відповісти

Пані Людмило, дякую за уточнювальне запитання, здається, я вже й сам тут трохи заплутався. Я переглянув зараз кілька десятків статей та правила оформлення. Отже заголовок назви фільму або книжки у нас переважно в ось в таких «лапках» (пор. У пошуках утраченого часу), але курсив у заголовку не часто вживається. Напевне, тоді краще утриматися від цього шаблону курсиву для заголовку, про який я згадував. Водночас є шаблон для списків літератури «публікація», в якому заголовок у нас подано курсивом. Загалом це все дрібні технічні питання, й неминуче буде певний різнобій, якщо вікіпедію пишуть кілька тисяч людей, але все-таки варто намагатися робити певну стандартизацію. Ще раз дякую за Ваш внесок.--Romanbibwiss (обговорення) 12:08, 13 травня 2021 (UTC)Відповісти

--Romanbibwiss Дякую. Я теж за стандртизацію. Це ж все-таки енциклопедія.--Пані Людмила (обговорення) 12:15, 13 травня 2021 (UTC)Відповісти

Доброго дня, пані Людмило! Щоб не розпочинати окремий розділ, доповню тут. Ваше редагування ред. № 32674811 правильне лише частково. У тексті ми повинні використовувати лапки для назв періодичних видань (хоча традиційно на проєкті для визначення цього не роблять, лише жирний шрифт), а от у заголовку картки це зайве. Це подібно до використання лапок на обкладинці твору, на афіші тощо. Правила про курсив ні у Вікіпедії, ні в українській типографіці (не кажучи вже про українську мову, на відміну від англійської, яскравий приклад тому оформлення бібліографічних посилань в англійському розділі) як такого не існує — це лише один з можливих стилів оформлення. Можете його застосовувати в тексті для виділення назв творів (особисто використовую цей прийом). До нашого розділу він потрапив автоматично з оформленням перекладених статей (у документації нашого шаблону навіть посилання на правило російського розділу). За правилом заголовок статті курсивом в українській вікіпедії використовують лише для біномінальних назв біологічних таксонів. Дякую за ваш внесок!--Dim Grits 09:44, 14 червня 2021 (UTC)Відповісти


Шановний Dim Grits! Дякую за коментар і зауваження.--Пані Людмила (обговорення) 11:09, 14 червня 2021 (UTC)Відповісти

Європейська весна 2021[ред. код]

Вітаю!

Дякую за Ваш внесок та створені статті під час конкурсу. Принагідно хочу нагадати, що до 31 травня включно Ви маєте можливість покращити створені під час конкурсу статті, оцінювання яких почнеться з 1 червня.

Зараз відбувається процес попередньої перевірки статей та надання рекомендацій їхнім авторам. Маю кілька порад/зауважень і для Вас. Сподіваюсь, вони стануть у нагоді та сприятимуть тому, щоб Ваш внесок претендував на найвищі оцінки журі. Отже:

  1. головне зауваження - замало джерел (їх можна взяти навіть з інших мовних розділів або ж пошукати додаткові джерела українською);
  2. обидві, створені Вами статті варто вичитати на предмет мовних неточностей та технічних недоліків (наприклад, пропущений пробіл, суміш розкладок українська/латиниця тощо);
  3. хоч оформлення статей і не оцінюється, втім було б гарно оформити статті відповідно до ВП:СТИЛЬ;
  4. якщо буде бажання й натхнення, то статті все ще можна доповнювати інформацією. Наприклад, стаття cs:Má vlast у чеському мовному розділі має статус доброї, тобто, є куди вдосконалювати Вашу статтю.

Дещо з оформлення я зробив (дрібні редагування), якщо потрібно, подивіться для прикладу.

Бажаю Вам наснаги і перемог! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 10:08, 14 травня 2021 (UTC)Відповісти

--Mcoffsky Добрий день! Дякую за увагу і рекомендації. Думаю, на наступному тижні зможу покращити матеріал.З вдячністю --Пані Людмила (обговорення) 11:28, 14 травня 2021 (UTC)Відповісти

Подяка за участь у Тижні екології![ред. код]

Файл:Ecolegion.png Подяка за участь у Тижні екології!
Дякую за Ваш внесок та створені статті під час Тижня екології 2021! Успіхів у подальших напрацюваннях ) Kyslinka27 (обговорення) 09:59, 22 червня 2021 (UTC)Відповісти

Шаблон Редагую у статті Екологія та ноосферологія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Екологія та ноосферологія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 04:57, 25 червня 2021 (UTC)Відповісти

Категоризація[ред. код]

Вітаю. Пані Людмила, зверніть, будь ласка, увагу на настанови з категоризації — статтю не слід відносити до категорії і, одночасно, до підкатегорії цієї категорії. Наприклад, Євпраксія (роман) вже віднесений до категорій Українські історичні романи і Романи Павла Загребельного, які є підкатегоріями категорії Українські романи. Тому додавання до статті останньої ред. № 32833147 вже є зайвим. --Олег (обговорення) 19:08, 27 червня 2021 (UTC)Відповісти

Лапки[ред. код]

Вітаю! За рішенням спільноти та слідуючи з чинного правопису, назви комп'ютерних програм, зокрема відеоігор, пишемо без лапок. --Віщун (обговорення) 11:49, 1 липня 2021 (UTC)Відповісти

Віщуне! Дякую.--Пані Людмила (обговорення) 13:16, 1 липня 2021 (UTC)Відповісти

Величезна кількість редагувань[ред. код]

@Пані Людмила: Вітаю! Я пробігся по величезній кількості ваших редагувань і мені дуже важко патрулювати їх, бо більшість з них або беззмістовні або не несуть корисного навантаження. Наприклад, зміна
[[пригодницький роман]]-[[робінзонада]]
на
[[пригодницький роман]][[Робінзонада|-робінзонада]]
не змінює нічого, бо посилання з маленької та великої літери однакові для Wiki. Чи не могли би ви підвищити якість редагувань? --Author23 (обговорення) 12:09, 18 липня 2021 (UTC)Відповісти

Author23 Дякую за зауваження. Буду намагатися робити краще. На мій погляд, Вікіпедія - це енциклопедія, я - за уніфікацію і відповідний енциклопедичному стиль викладу. Ще раз дякую, буду намагатися робити краще.--Пані Людмила (обговорення) 12:28, 18 липня 2021 (UTC)Відповісти

Перейменування[ред. код]

Вітаю.

Ви неправильно здійснили перейменування Користувач:Анастасія Скороход/Чернетка, фактично, ви створили сторінку користувача не помінявши простір назв при перейменуванні. Також, це є чужа чернетка і не є зовсім правильно лізти в простір іншого користувача не узгодивши це з ним. Повертаю це все назад. --Mykola обг 11:26, 20 липня 2021 (UTC)Відповісти


Mykola Дякую. Прошу пробачення. Напевно, це вийшло випадково.--Пані Людмила (обговорення) 13:23, 20 липня 2021 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Пашківська Наталія Арсеніївна.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Пашківська Наталія Арсеніївна.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 17:31, 31 липня 2021 (UTC)Відповісти

Сторінку Інші речі номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Інші речі, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 серпня 2021. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 14:38, 3 серпня 2021 (UTC)Відповісти

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)![ред. код]

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до «Це зробила вона» — марафону із покращення статей про видатних жінок[ред. код]

Привіт! Пишу, щоб запросити долучитися до марафону «Це зробила вона» 2021 у Вікіпедії, який розпочався учора і триватиме до 24 листопада. Він присвячений розвитку якості українського розділу Вікіпедії шляхом поліпшення статей про видатних жінок.

В українській Вікіпедії понад 1,1 мільйона статей загалом і понад 37 тисяч статей про жінок — але багато з них потребують оновлення, покращення, вичитки та вдосконалення стилю. Над цим ми і працюватимемо у межах марафону.

Ви брали участь у кампаніях WikiGap чи «Це зробила вона» у минулому — тож сподіваємося, що вам буде цікаво приєднатися і до цієї акції. За активну участь традиційно можна отримати пам'ятні сувеніри та книжкові призи від організаторів. Долучайтеся!

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:24, 11 листопада 2021 (UTC)Відповісти

Дякую, --Пані Людмила (обговорення) 20:00, 11 листопада 2021 (UTC)Відповісти

Невільний Файл:Обкладинка книги "Інші речі".png, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу Файл:Обкладинка книги "Інші речі".png. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. Gouseru Обг. 06:55, 24 грудня 2021 (UTC)Відповісти

Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 invitation[ред. код]

Dear Wikipedian!

You received this message because you participated in Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2021. Without your contribution, the challenge would not have been so successful.

This year Wikimedia Ukraine, in cooperation with the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine and Ukrainian Institute, has launched the second edition of writing challenge "Ukraine's Cultural Diplomacy Month", which lasts from 17 February to 17 March 2022. The campaign is dedicated to famous Ukrainian artists of cinema, music, literature, architecture, design and cultural phenomena of Ukraine that made a contribution to world culture.

I would like to invite you to participate again in this writing challenge! We have updated the list of suggested articles and announced new prizes for contestants to keep interest in different fields of Ukrainian culture. I hope to hear from you soon!-- ValentynNefedov (WMUA) (talk) 08:57, 17 February 2022 (UTC)

Триває міжнародний марафон WikiGap Challenge[ред. код]

Привіт!

Сподіваюся, у вас все добре. Ви брали активну участь у марафоні WikiGap минулого року — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до міжнародного WikiGap Challenge, який триває до 8 травня.

Окремий марафон в українській Вікіпедії, який ми традиційно проводили щороку, цьогоріч відкладено з огляду на російське вторгнення в Україну. Але якщо у вас є час та можливість, можна долучатися до міжнародного марафону. Зокрема можете писати статті про українок будь-якою мовою та про будь-яких видатних жінок українською мовою.

Переможці конкурсу отримають призи від міжнародних організаторів. Додатково усі, хто долучаться до міжнародного WikiGap Challenge принаймні однією статтею в україномовному розділі Вікіпедії, можуть отримати електронний сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — для цього напишіть за адресою wikigapwikimedia.org.ua

Про можливості допомоги під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:00, 16 березня 2022 (UTC)Відповісти

Конкурс «Європейська весна» у 2022 році[ред. код]

Привіт! Ви брали участь у конкурсі статей «Європейська весна» у 2021 році — тож пишу, щоб розповісти вам про плани на конкурс цьогоріч.

На жаль, з огляду на російську агресію в Україні ми змушені відкласти конкурс в україномовній Вікіпедії. Сподіваємося, що зможемо провести альтернативу пізніше цього року або ж повноцінний конкурс у 2023 році.

Водночас, якщо ви вільно володієте іншими мовами країн Центрально-Східної Європи, ви можете долучатися до конкурсів інших країн — та писати про Україну. Зараз особливо важливо розповідати про Україну світові, якщо у вас є така можливість.

Також можна долучатися до окремого мініконкурсу «Жінки CEE», де статті можна писати будь-якою мовою, зокрема й українською. Міжнародний конкурс триває до 31 травня. Ви можете змагатися за призи локальних конкурсів, а також отримати сертифікат участі від «Вікімедіа Україна», якщо напишете хоча б одну статтю про Україну.

Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:29, 21 березня 2022 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Автограф поезії Лесі Українки «Contra spem spero!».jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Автограф поезії Лесі Українки «Contra spem spero!».jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 18:18, 11 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Сторінку Медіазнайко номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Медіазнайко, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2022. Що ще можна зробити? --塩基Base 00:52, 20 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Дякую за надану можливість висловитися з цього приводу. --Пані Людмила (обговорення) 13:00, 20 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Тижня здорового довкілля у Вікіпедії[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у тематичному тижні екології раніше — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до Тижня здорового довкілля, який проходить до 15 травня.

Проєкт присвячений створенню та покращенню статей на теми зміни клімату, забруднення навколишнього середовища та біорізноманіття. Він є частиною міжнародного марафону WikiForHumanRights («ВікіЗаПраваЛюдини»), в україномовному розділі Вікіпедії його підтримує громадська організація «Вікімедіа Україна».

Усі активні учасники й учасниці тижня можуть отримати офіційні сертифікати участі, а автори найкращих статей — цінні призи.

Якщо маєте можливість, долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:44, 26 квітня 2022 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі у Тижні популярного кіно[ред. код]

--Mike.Khoroshun (обговорення) 09:10, 2 червня 2022 (UTC)Відповісти

Зіпсовані посилання[ред. код]

Зверніть, будь ласка, увагу: після Вашого редагування в статті «Жадан Сергій Вікторович» зникли посилання, наприклад

Жадан і Собаки

стало

«Жадан і Собаки»

. Ви зможете виправити? Sasha1024 (обговорення) 09:33, 17 червня 2022 (UTC)Відповісти

Дякую. Виправлю. Вибачте, напевно, була не дуже уважна. --Пані Людмила (обговорення) 11:47, 17 червня 2022 (UTC)Відповісти
Виправила. --Пані Людмила (обговорення) 11:54, 17 червня 2022 (UTC)Відповісти
Вибачте. --Пані Людмила (обговорення) 11:55, 17 червня 2022 (UTC)Відповісти
Це я Вам дуже дякую (і вибачте за чіпляння до дрібниць). Sasha1024 (обговорення) 13:08, 20 серпня 2022 (UTC)Відповісти

Подяка за участь у Тижні музеїв 2022![ред. код]

Подяка за участь у Тижні музеїв 2022!
Щиро дякую за участь у Тижні музеїв 2022 та ваш внесок! Якщо вам потрібен сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — заповніть, будь ласка форму. Запрошуємо створювати та поліпшувати статті про українські музеї і надалі. Сьогодні потреба вберегти як музейні експозиції, нашу спадщину, так і знання про ці музеї є, як ніколи, нагальною.

--HannaOsadchuk (WMUA) (обговорення) 12:15, 22 червня 2022 (UTC)Відповісти

Дякую. --Пані Людмила (обговорення) 12:24, 22 червня 2022 (UTC)Відповісти

Сторінку Сковорода від А до Я номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Сковорода від А до Я, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 липня 2022. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 21:16, 3 липня 2022 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Bajki-harkivs-ki-skovoroda 01.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Bajki-harkivs-ki-skovoroda 01.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 липня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 22:20, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода Байки.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода Байки.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 липня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 22:20, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода - дітям (обкладинка книги).jpeg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода - дітям (обкладинка книги).jpeg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 липня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 22:21, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода болгарською 1.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода болгарською 1.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 липня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 22:21, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода болгарською 2.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода болгарською 2.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 липня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 22:22, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Лісова пісня - 3.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Лісова пісня - 3.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 白猫しろ ねこОбг. 10:33, 13 липня 2022 (UTC)Відповісти
Шановний пане AlexKozur! При завантаженні файлу було використано шаблон Добропорядного використання. Файл, беззаперечно, є значущим, тому що підкреслює сучасність твору, наочно демонструючи сучасне видання. Нагадаю, що покоління, народжені після 1990-х, характеризуються як візуали, що легше сприймають наочну інформацію. Сучасна обкладинка книги привертає увагу, спонукає до прочитання інформації про неї. Підкажіть, будь ласка, як я можу виправити ситуацію, з вашої точки зору. Буду вдячна і прислухаюсь до ваших порад. Дякую. --Пані Людмила (обговорення) 11:15, 13 липня 2022 (UTC)Відповісти
@AlexKozur
Шановний пане AlexKozur! При завантаженні файлу було використано шаблон Добропорядного використання. Файл, беззаперечно, є значущим, тому що підкреслює сучасність твору, наочно демонструючи сучасне видання. Нагадаю, що покоління, народжені після 1990-х, характеризуються як візуали, що легше сприймають наочну інформацію. Сучасна обкладинка книги привертає увагу, спонукає до прочитання інформації про неї. Підкажіть, будь ласка, як я можу виправити ситуацію, з вашої точки зору. Буду вдячна і прислухаюсь до ваших порад. Дякую. --
Пані Людмила
(обговорення) 11:15, 13 липня 2022 (UTC)
[відповісти]
--Пані Людмила (обговорення) 11:16, 13 липня 2022 (UTC)Відповісти

Стаття Дуб Корольова[ред. код]

У статті Дуб Корольова посилання помилково ведуть на інформацію про Дуб Фролкіна. --Kammerer55 (обговорення) 04:54, 16 липня 2022 (UTC)Відповісти

Шановний --Kammerer55 (обговорення) . Дякую. Виправила. --Пані Людмила (обговорення) 05:19, 16 липня 2022 (UTC)Відповісти

Права патрульного[ред. код]

не бажаєте податись? Ви полегшити роботи інших бо Ваші правки стануть перевіреними. --Jphwra (обговорення) 20:33, 17 серпня 2022 (UTC)Відповісти

Верхній ставок (Харина)[ред. код]

Тут площа вказана в картці і в підрозділі різна. Якщо маєте справжні дані, то оновіть, будь ласка. --Igor Yalovecky (обговорення) 16:40, 7 листопада 2022 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до «Це зробила вона» — марафону, присвяченого захисницям України та іншим видатним жінкам[ред. код]

Вітаю! Пишу, щоб запросити долучитися до марафону «Це зробила вона» 2022 у Вікіпедії, який розпочався сьогодні і триватиме до 24 листопада.

У межах проєкту запрошуємо працювати над статтями про видатних жінок, зокрема про захисниць України. На відміну від минулорічного марафону, цього разу можна також створювати нові статті; однак за поліпшення уже наявних можна отримати додаткові бали.

Ви брали участь у кампаніях WikiGap чи «Це зробила вона» у минулому — тож сподіваємося, що вам буде цікаво приєднатися і до цієї кампанії. За активну участь традиційно можна отримати пам'ятні сувеніри та книжкові призи від організаторів. Долучайтеся!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:33, 10 листопада 2022 (UTC)Відповісти

Статті про фільми[ред. код]

Дякую за ваш інтерес до сковородинської тематики, але деякі з ваших останніх статей про фільми не відповідають на перший погляд Вікіпедія:Критерії_значущості/Фільми. Ознайомтесь і створюйте статті лише якщо вони ним відповідають. --Anntinomyобг 16:39, 12 грудня 2022 (UTC)Відповісти

Дякую. Обов'язково перегляну статті щодо відповідності, але про ці фільми дійсно бракує інформації. До того ж деякі статті про деякі голлівудські фільми взагалі без джерел. Ще раз дякую. Буду шукати інформацію наполегливіше. --Пані Людмила (обговорення) 09:19, 13 грудня 2022 (UTC)Відповісти

Сторінку І світ мене не впіймав... номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття І світ мене не впіймав..., значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 грудня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 21:04, 14 грудня 2022 (UTC)Відповісти

Сторінку Великі Українці - Григорій Сковорода номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Великі Українці - Григорій Сковорода, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 грудня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 11:27, 17 грудня 2022 (UTC)Відповісти

Шановне товариство! Пані Anntinomy ! Фільм присвячений постаті видатного українського філософа Григорія Сковороди, створений в рамках тижня мислителя за запропонованим організаторами списком. Про фільм, дійсно, бракує, інформації. Але стаття вимагає удосконалення, а не вилучення. Спільнота вікімедійників , упевнена, долучиться до редагування статті, і вона залишиться у Вікіпедії. Сучасне Сковородознавство - відносно молода наукова галузь, то ж сприяємо його розвитку! Щодо ілюстрації - вона показує участь фільму в проєкті "10 великих українців", посилання на який знаходиться в першому рядку статті. Була б вдячна пані Anntinomy за допомогу впошуку інформації і удосконалення статті. --Пані Людмила (обговорення) 15:00, 17 грудня 2022 (UTC)Відповісти

Сторінку Пам'ятник Григорію Сковороді (Вашингтон) номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Пам'ятник Григорію Сковороді (Вашингтон), значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 грудня 2022. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 21:54, 20 грудня 2022 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода македонською.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода македонською.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 13:30, 3 січня 2023 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода айдентика 2.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода айдентика 2.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 13:33, 3 січня 2023 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Сковорода айдентика 1.png номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Сковорода айдентика 1.png, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 13:35, 3 січня 2023 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Залишаюсь українцем Обгортка книги.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Залишаюсь українцем Обгортка книги.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 13:38, 3 січня 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти

Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.

Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.

Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.

Встигніть долучитися!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Повідомлення щодо Вікімарафону[ред. код]

Вітаю! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 19-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.

Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!

Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон до середи 8 лютого включно. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.

Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники не пізніше середи 8 лютого. Потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 26 січня до 5 лютого 2023 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення. Після 8 лютого і перед відправкою сувенірів організатори Вікімарафону перевірять внески на предмет відповідності правилам Вікіпедії; тим часом ви ще можете покращувати статті, створені під час марафону. (Будь ласка, не записуйтеся на отримання сувенірів поштою, якщо вже отримали їх на офлайн-події Вікімарафону).

Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:08, 6 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Щодо статті Діти-рятувальники – герої війни[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті.
Однак у Вікіпедії діють певні критерії значущості, згідно з якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.

У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значущості, а також на тематичні критерії значущості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, вебсайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значущість предмету статті Діти-рятувальники – герої війни за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!

--Good Will Hunting (обговорення) 13:45, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Шановний -Good Will Hunting! Вітаю! Ваша увагу до теми війни і нагородження дітей-рятувальників заслуговує на повагу, алечому стаття була вилучена без номінації на вилучення і без обговорення? Прошу пояснити. --Пані Людмила (обговорення) 15:38, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти
Я вже відповів вам на власній сторінці обговорення. --Good Will Hunting (обговорення) 15:38, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Сторінку У країні сирних коників номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття У країні сирних коників, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 лютого 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 11:35, 22 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до WikiGap 2023[ред. код]

Вітаю! Вчора розпочався WikiGap 2023 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 26 березня.

Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної».

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 18 березня, 12:00—15:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Деталі і реєстрація за посиланням.

Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:26, 7 березня 2023 (UTC)Відповісти

Сторінку Руда Інна номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Руда Інна, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2023. Що ще можна зробити? --Slaktingar2 (обговорення) 00:52, 17 березня 2023 (UTC)Відповісти

@Slaktingar2 Стаття знаходиться в процесі написання, не встигла поставити відповідний допис. Стаття буде доопрацьована найближчим часом --Пані Людмила (обговорення) 05:02, 17 березня 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Тижня необхідних статей у Вікіпедії[ред. код]

Привіт! Запрошую вас взяти участь у тижні необхідних статей. Українськомовна Вікіпедія перебуває на шляху до першості в Україні за популярністю, але російськомовна досі її випереджає. Тиждень покликаний об'єднати вікіпедистів, які хочуть приблизити момент перемоги укрвікі, створивши статті, які вже існують в багатьох мовних розділах і користуються популярністю, але з якихось причин, досі не створені в україськомовній Вікіпедії.

Сподіваємося, вам буде цікаво долучитися!

Ви отримали це повідомлення, бо є учасником вікіпроєкту "Популярність", або брали участь в тижні популярних в Україні статей (2021). --Mike.Khoroshun (обговорення) 20:23, 24 березня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Antonovich TheUkrainianCostume uartlib.org.pdf[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Antonovich TheUkrainianCostume uartlib.org.pdf. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 白猫しろ ねこОбг. 05:56, 5 квітня 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Європейської весни 2023[ред. код]

Вітаю! Позавчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 15 травня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).

Додаткові призи можна виграти у категорії «Австрія» завдяки підтримці партнерів. Можливо, будемо оголошувати більше спецномінацій — стежте за нашими новинами, зокрема у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Активним учасникам і учасницям конкурсу в минулі роки варто звернути увагу на оновлення цьогорічного конкурсу:

  • Перш за все оновлений тематичний формат конкурсу — пишемо про країни Ради Європи. Отже, додалося 20 нових країн із Західної, Північної та Південної Європи, а натомість кілька країн Центрально-Східної Європи тепер не підпадають під тематику конкурсу (зокрема Росія та Білорусь)
  • Внесено зміни до конкурсної формули, за якою будуть визначатися переможці. Загалом система оцінювання 2023 року мотивує створювати небагато якісних статей на противагу великому числу низькоякісних статей.
  • Також запроваджено коефіцієнти країн — чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії (пропорційно її населенню та висвітленню в англійській Вікіпедії), тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї.

Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:21, 17 квітня 2023 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Тижня здорового довкілля 2023[ред. код]

Доброго дня! Ви долучалися до тематичного тижня здорового довкілля в українській Вікіпедії минулого року — тож можливо вам було б цікаво приєднатися і до цьогорічної кампанії. Вона триватиме від сьогодні до 15 травня та є частиною міжнародного марафону WikiForHumanRights.

Основні теми — зміна клімату, забруднення навколишнього середовища та біорізноманіття; на сторінці проєкту є список пропонованих тем. Усі активні учасники й учасниці тематичника можуть отримати сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:05, 20 квітня 2023 (UTC)Відповісти

Розпочинається тиждень музеїв[ред. код]

Щоб підвищити видимість українських музеїв, учасники та учасниці тематичного тижня з 4 по 18 травня будуть створювати та покращувати статті про музеї, їх виставки та експонати та додавати елементи до Вікіданих. Тиждень приурочено до Міжнародного дня музеїв, котрий відзначають в Україні та світі 18 травня. Покращуйте статті про музеї, які ви відвідували, в яких ви працюєте чи виставками яких захоплюєтесь і вірите, що про них повинен знати кожен та кожна в українській Вікіпедії. Якщо про обрані музеї досі не існує статті — створіть її. Завантажуйте фото до Вікісховища та ілюструйте ними свої статті.

Учасники та учасниці які створять або покращать принаймні 2 статті про українські музеї або додадуть 5 елементів до Вікіданих, отримають сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна».

Щоб знайти музеї, статті про які ще не написані, або потребують покращення, перейдіть на сторінку проєкту: Тиждень музеїв 2023

Запрошуємо створювати та поліпшувати статті про українські музеї. Сьогодні потреба вберегти як музейні експозиції, нашу спадщину, так і знання про ці музеї є, як ніколи, важливою.

Якщо ви ще новачак чи новачка в Вікіпедії, або просто хочете дізнатись щось новеньке, для вас ми проведемо вебінар, де покроково розповімо як створювати, перекладати та редагувати статті. Вебінар пройде 10 травня, для реєстрації заповніть цю просту форму

Якщо у вас виникнуть питання - пишіть на glamgwikimedia.org.ua --OlenaVinsent (WMUA) (обговорення) 22:09, 4 травня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Марка Ґудзик Клара.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Марка Ґудзик Клара.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 白猫しろ ねこОбг. 06:01, 26 травня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний @AlexKozur! Дякую за увагу до статті та файлу. Згодна з Ващи щодо обґрунтування добропорядного використання. Але це - марка. Про що я і зазначила в описі файлу. --Пані Людмила (обговорення) 14:11, 27 травня 2023 (UTC)Відповісти

Сторінку Григорій Сковорода, марка, 1972 номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Григорій Сковорода, марка, 1972, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 серпня 2023. Що ще можна зробити? --白猫しろ ねこОбг. 00:29, 20 серпня 2023 (UTC)Відповісти

Невільний Файл:Великі українці Сковорода.png, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу Файл:Великі українці Сковорода.png. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Seva Seva (обговорення) --Seva Seva (обговорення) 21:56, 24 серпня 2023 (UTC)Відповісти

Сторінку Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш! номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 листопада 2023. Що ще можна зробити? --Seva Seva (обговорення) 09:11, 1 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до марафону Це зробила вона 2023[ред. код]

Вітаю! Сьогодні починається Це зробила вона 2023 — щорічний марафон із опрацювання статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 24 листопада.

Ви долучалися до цієї чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати призи та сувеніри від організаторів. Запрошуємо особливо фокусуватися на поліпшенні уже наявних статей (за це можна отримати додаткові бали); хоча також можна створювати нові.

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві завтра, 12:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями Вікіпедії, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Ви ще встигаєте зареєструватися сьогодні, деталі та реєстрація за посиланням.

Приєднуйтесь! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:22, 10 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Сторінку Сковорода у Бабаях. Мрії номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Сковорода у Бабаях. Мрії, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 листопада 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 13:17, 11 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Файл Файл:Лускунчик балет афіша.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Файл Файл:Лускунчик балет афіша.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 листопада 2023. Що ще можна зробити? --Anntinomyобг 13:25, 11 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Колядки і щедрівки.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Колядки і щедрівки.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Shiro NekoОбг. 18:11, 14 листопада 2023 (UTC)Відповісти
Вітаю! По-перше, файл містить {{обґрунтування добропорядного використання}}. По-друге, це обкладинка книжки. По0третє, чому Ви саме зараз, коли користувачі Вікіпедії будуть звертатися до статетей, які ілюструє цей файл, піднімаєте це питання. Файл був завантажений 14 серпня 2022 року. Півтора року відповідав, і раптом напередодні свят, коли інформація про книгу набуває актуальності, почав не відповідати? Якщо Ви вважаєте, що в описі щогось не вистачає, додайте! Створюйте, а не руйнуйте! --Пані Людмила (обговорення) 06:30, 15 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:На полі крові афіша.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:На полі крові афіша.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 21:58, 21 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Афіша балету Коппелія.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Афіша балету Коппелія.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 22:02, 21 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Пузиренко Лускунчик.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Пузиренко Лускунчик.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 22:08, 21 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Порушення авторських прав у статті Коппелія (балет)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Коппелія (балет), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: URL. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Коппелія (балет).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному вебсайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Коппелія (балет), і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. Seva Seva (обговорення) 18:00, 22 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Яблонська "Насіння".jpeg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Яблонська "Насіння".jpeg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 22:54, 12 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний @Seva Seva! Дивіться уважніше. Там є {{обґрунтування добропорядного використання}}. З повагою --Пані Людмила (обговорення) 18:29, 14 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Наявність шаблону обґрунтування не означає відповідність критеріям добропорядного використання. Цей файл не відповідає трьом пунктам ВП:КДВ: 3(а), 3(б) і 8. --Seva Seva (обговорення) 18:34, 14 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Цей файл відповідає пунктам ВП:КДВ: 3(а), 3(б) і 8. --Пані Людмила (обговорення) 22:15, 14 грудня 2023 (UTC)Відповісти
  • 3(а): Мінімальне використання. Кількість невільних медіа-файлів в одній статті повинна бути мінімальною. Якщо для її ілюстрації необхідний тільки один невільний медіа-файл, їх не повинно бути більше. - головним зображенням статті є Файл:National Art Museum of Ukraine 20190505.jpg, потреба в невільному зображенні відсутня.
  • 3(б): Роздільність/якість відтворення. Роздільність/якість повинні бути мінімальними з можливих для виконання ролі ілюстрації. - роздільна здатність завантаженого Вами файлу 800×958 пікселів, у статті зображення має розмір 200×200 пікселів
  • 8: Значущість. Матеріал повинен відповідати критерію значущості для відповідної статті — наприклад, ідентифікувати її основний об'єкт, або специфічно ілюструвати важливі її пункти або розділи, і не повинен застосовуватися в декоративних цілях. Використання невільних матеріалів у списках, галереях зображень, елементах інтерфейсу зазвичай розцінюється як декоративне. - головним зображенням статті є Файл:National Art Museum of Ukraine 20190505.jpg, для ілюстрації колекції музею використовується аж 47 файлів. Додатковий невільний 48-й файл не є значущим.
--Seva Seva (обговорення) 01:50, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:50, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня - 4.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня - 4.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:54, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:49, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня - 1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня - 1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:54, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:47, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:48, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:48, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:49, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня -2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня -2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:55, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:47, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня Дія друга.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня Дія друга.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:55, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:47, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня Дія перша.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня Дія перша.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:55, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:47, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня Дія третя.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня Дія третя.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:56, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:46, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Ви додали 2 слова в шаблон ОДВ: ілюстрація та демонстрація. Те, що Ви додали сам шаблон не означає, що Ви дали обґрунтування. --Seva Seva (обговорення) 15:49, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Лісова пісня пролог.jpeg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Лісова пісня пролог.jpeg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Seva Seva (обговорення) 01:56, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти
Шановний@Seva Seva@! Зображення відповідає {{обґрунтування добропорядного використання}} та наповнює Вікіпедії українознавчим візуальним коонтентом. --Пані Людмила (обговорення) 15:46, 18 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом[ред. код]

Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте таку можливість.

Вікімарафон 2024 триває з 26 січня до 4 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .

Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.

Ви також можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті

  • Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
  • Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві

Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:14, 27 січня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до WikiGap 2024[ред. код]

Вітаю! Сьогодні розпочався WikiGap 2024 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок. Він триватиме до 24 березня.

Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість приєднатися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної». Зверніть увагу, що цього року ми хочемо привернути особливу увагу покращенню та оновленню вже наявних статей, тому сувеніри можна отримати лише за покращення наявних статей (при цьому створювати нові статті у межах кампанії також можна).

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 16 березня, 13:00—16:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Деталі і реєстрація за посиланням.

Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:42, 4 березня 2024 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Місяця географії[ред. код]

Вітаю! Запрошую вас долучитися до Місяця географії, що триватиме весь травень. --Олексій (обговорення) 19:05, 16 квітня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Європейської весни 2024[ред. код]

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений опрацюванню статей Вікіпедії про Європу, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 31 травня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри — як за найбільший кількісний внесок, так і за найкращі індивідуальні статті. Набір сувенірів та сертифікати участі можуть отримати усі учасники й учасниці конкурсу, які створять або суттєво поліпшать принаймні три статті у межах конкурсу (із дотриманням правил конкурсу та Вікіпедії).

Як і минулого року, конкурс фокусується на країнах Ради Європи (окрім України: про власну країну традиційно у межах конкурсу не пишемо).

Активним учасникам і учасницям конкурсу у Вікіпедії минулого року варто звернути увагу на кілька оновлень в умовах. Вони спрямовані на те, щоб заохочувати якість внеску та поліпшення уже наявних статей:

  • Започатковувати у межах конкурсу можна статті лише на теми, визначені організаторами у конкурсних списках. На поліпшені статті це обмеження не поширюється; поліпшувати можна будь-які статті, які стосуються теми країн Ради Європи.
  • Запроваджено нову основну номінацію «Найцінніше покращення». У ній призами нагородимо до 5 людей, чиї індивідуальні поліпшення до наявних статей будуть визначені найціннішими для Вікіпедії за рішенням журі.
  • Знижено мінімальний бар’єр розміру для покращення статті: відтепер доповнення до статті повинно становити не менше 1000 байтів.

Як і минулого року, чим гірше певна країна наразі висвітлена в українській Вікіпедії, тим вищий бал можна отримати за опрацювання статті про неї. Рейтинг кожної країни та детальніші умови конкурсу можна переглянути на сторінці регламенту.

Також зараз триває зголошення до журі конкурсу — для досвідчених користувачів та користувачок Вікіпедії, яким цікаво долучитися до оцінки внеску конкурсних учасників і які не претендують на призи у конкурсі.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» раніше. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:18, 2 травня 2024 (UTC)Відповісти