World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

250px-PreorderWrath.jpg

Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Activision Blizzard
Попередня гра серії World of Warcraft: The Burning Crusade
Дата випуску 13 листопада 2008 року
Жанр MMORPG
Вікові
рейтинги
ESRB: T — Teens
Носії DVD-ROM
Платформи Windows, Mac OS X
Режими гри Мультиплеєр
Керування Клавіатура, мишка
Сайт http://www.worldofwarcraft.com/

World of Warcraft: Wrath of the Lich King (укр. Світ Warcraft: Гнів Короля Мертвих; war craft — військове ремесло) — другий аддон до популярної MMORPG World of Warcraft, наступний після аддону The Burning Crusade. Дія аддона відбувається на холодному північному континенті Нортренді, у володіннях Короля Мертвих. Про розробку було оголошено в перший день Blizzcon 3 серпня 2007 року. Дата виходу — 13 листопада 2008 року.

Нововведення[ред.ред. код]

Нововведення, які були оголошені на BlizzCon:

  • Максимальний рівень персонажу збільшено до 80
  • Новий ігровий клас — Лицар Смерті (Death Knight)
  • Новий континент: Нортренд
  • Нова професія: Написання сувоїв
  • Сотні нових предметів, квестів, підземель, монстрів, заклять та зброї
  • Нові зачіски та стилі танців для персонажів
  • Нове поле битви
  • Поліпшено графічний двигун гри
  • Гілки талантів розширяться до 71 таланту (http://thottbot.com/-/wotlk)
  • «Зелені» речі з Нордсколу будуть кращими за сьогоднішній Tier 4

Нордскол континент на півночі Азероту. За розмірами континет подібний до Позамежжя. Хоча Нордскол відомий тим що повністю покритий льодом, розробники заявили, що лише частина континету буде засніженою. Нордскол буде складатися приблизно с 11 зон для гравців які досягли 68 рівня,хоча подорожувати до Нордсколу можна буде з будь-якого рівня. Коли гравці будуть вперше прибувати на Нордсколу, вони зможуть почати своє ознайомлення з ним навибір з двох зон — Ревучий Фйорд або Борейська Тундра,які розташовані на протилежних частинах контитнету.

The Forsaken та їхня Королева Банші, Сільвана,також прибули в Нордскол з новою інфекцією,яка як вони сподіваються буде ефективною проти мертвих приспішників Короля Лічів. Вони хочуть помститися Артесу за те що він поневолив їх своєю магією. Нещодавно вони збудували поселення під назвою «Новий Агамант» у Ревучому Фйорді.

Чаклуни Даларану також прибули до Нордсоклу,щоб протистояти зростаючій загрозі Короля Лічів. Місто Даларан функціонуватиме як нейтральне місто в Нортренді , подібно до Шаттрат у Позамежжі. Даларан височіє над Нортрендом,але до нього можна буде легко дістатися. Справа в тім, що знизу під Далараном є «телепорт» який веде у місто. Великим плюсом є те, що з міста можна буде дістатися до будь-якої столиці орди чи альянсу.

Геройські класи[ред.ред. код]

На BlizzCon 2007, Blizzard також анонсувала Геройські класи, довгоочікувану особливість World of Warcraft.Геройські класи будуть складатися з класів з Warcraft III,які були занадто сильними щоб грати ними з першого рівня, або не вписувались в роль початкового класу. Поки що Blizzard анонсувало лише один Геройський клас — Лицар Смерті (the Death Knight).Під час інтерв'ю з одним із розробників, було сказано, що покищо планується лише один Геройський клас,інші ж будуть додані у майбутніх розширеннях.

Посилання[ред.ред. код]

1. World of Warcraft: Wrath of the Lich King Гайди. Публікації. Відео. Тактики

{{{alt}}} Це незавершена стаття про ігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.