Європейська ліберальна молодь

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
European Liberal Youth
Європейська ліберальна молодь
Lymec logo.jpg
Абревіатура LYMEC
Тип міжнародна організація
Засновано 1976
Правовий статус молодіжна організація
Ідеологія лібералізм
Розташування Бельгія Брюссель
Членство European Youth Forumd[1] і European Liberal Forumd
Офіційні мови англійська
Центральний орган Конгрес
Президент Німеччина Свеня Хан[de]
Віце-президент Естонія Едґарас Маскінскас
Генеральний секретар Фінляндія Даніка Вайхайнен
Скарбник Фінляндія Лена Гоґлунд
Материнська
організація
Альянс лібералів і демократів за Європу
Вебсайт lymec.org

CMNS: Європейська ліберальна молодь у Вікісховищі


Європе́йська лібера́льна мо́лодь (LYMEC) — це міжнародне молодіжне об'єднання Європи, засноване у 1976 році як молодіжний рух, що поширює ліберальні цінності серед молоді Європи та є молодіжним крилом Альянсу лібералів і демократів за Європу.

LYMEC об'єднує понад 210 тисяч молодих учасників (91 організація) з 39 країн Європи. З 2007 року членом LYMEC є ВМГО «Європейська молодь України», послідовно пройшовши від організації-спостерігача і асоційованого члена, до повноправного членства у Європейській ліберальній молоді.

Представники України[ред. | ред. код]

Осінню 2007 року, Всеукраїнська молодіжна громадська організація Європейська молодь України стала організацією зі статусом спостерігача (observer member) у Європейській ліберальінй молоді (LYMEC). 13-го жовтня 2012 року, у Софії, Болгарія, Конгрес Європейської ліберальної молоді прийняв Європейську молодь України на правах асоційованого члена (associate member) до спільноти. У 2013 році, 16-го листопада у Бухаресті, Румунія, ВМГО Європейська молодь України стала повноправним членом (full member) Європейської ліберальної молоді.

У жовтні 2017 року неурядова організація Ліберально-демократична ліга України стала асоційованим членом Європейської ліберальної молоді. Рішення було ухвало на осінньому Конгресі об'єднання, що проходив у Софії, Болгарія[2][3].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]