Автошлях О 090103

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автошлях О 090103
Загальні дані
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
OpenStreetMap 72488 ·R (Івано-Франківська область)

Автошля́х О090103 — автомобільний шлях довжиною 25,0 км, обласна дорога місцевого значення в Івано-Франківській області. Пролягає по Богородчанському (16,7 км) та Надвірнянському (8,3 км) районах від села Росільна до міста Надвірна. Починається в селі Росільна на перетині з Т 0902, проходить через села Космач, Маркова, Бабче, Молодків, селище міського типу Солотвин. Закінчується в місті Надвірна на перетині з вулицею Грушевського.

В селищі міського типу Солотвин перетинає Р38.

В селищі міського типу Солотвин перетинає річку Бистриця Солотвинська, в селі Маркова - річку Манявка, поблизу міста Надвірна - річку Бистриця Надвірнянська.

На ділянці від села Молодків до міста Надвірна шлях знаходиться на проектній стадії.

У вересні 2019, «ПБС» почали ремонт дороги Росільна — Надвірна. Роботи проводяться у селі Молодьків Надвірнянського району. Згідно з замовленням це буде капітальний ремонт окремих ділянок дороги у центрі села, загальною протяжністю майже 200 метрів. Працівники регенерували основу, після чого її буде заасфальтовано. Роботи здійснювалися за кошти платників податків на замовлення ДП «Дороги Прикарпаття» Івано-Франківської ОДА.

Джерела[ред. | ред. код]

Обласні автомобільні шляхи Івано-Франківської області