Альфред Іст

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Альфред Іст
Alfred Edward East
Портрет Альфреда Іста роботи Філіпа Де Ласло, 1907
Народження15 грудня 1844(1844-12-15)[1][2]
Кеттерінг[d], Велика Британія[3][4]
Смерть28 вересня 1913(1913-09-28)[1][3] (68 років)
 Лондон, Сполучене Королівство[3][4]
КраїнаВелика Британія Велика Британія
Жанрживопис, гравюра
НавчанняШкола мистецтв Глазго
Діяльністьхудожник, унаочнювач, графік
ЧленКоролівська академія мистецтв
Роботи в колекціїОклендська галерея мистецтвd, Тейт, Національна галерея Вікторії, Національний музей Швеції, Національна галерея Канади, Художня галерея Нового Південного Уельсу, Національна галерея, Hungarian National Galleryd, Музей образотворчих мистецтв, Національний музей образотворчого мистецтва[5], Aberdeen Art Galleryd, Єльський центр британського мистецтваd, Національний музей мистецтва Каталонії, Gallery Oldhamd, Тейт Британія, Harris Museumd, Northampton Museum and Art Galleryd, Kettering Museum and Art Galleryd і The Atkinsond

CMNS: Альфред Іст у Вікісховищі

Альфред Іст (англ. Sir Alfred Edward East; 15 грудня 1844 — 28 вересня 1913) — англійський живописець і гравер.

Біографія

[ред. | ред. код]

Альфред Іст народився у Кеттерінгу, графство Нортгемптоншир. Навчався у Школі мистецтв Глазго, потім у Парижі у Школі образотворчого мистецтва в класах Робера-Флорі і Бугро. Після повернення до Лондона, в квітні 1888 року спільно з художниками Томасом Готчем і Вільямом Інгремом організував виставку у галереї Товариства витончених мистецтв, а наступного року, отримавши замовлення від директора Товариства, провів шість місяців у Японії, де малював пейзажі і портрети місцевих жителів. Виставка робіт, створених у цій подорожі, відбулась у Товаристві 1890 року і мала величезний успіх.

У 1906 році Альфред Іст був обраний президентом Королівського товариства британських художників і обіймав цю посаду до кінця життя. Також 1906 року він опублікував ілюстрований альбом «Мистецтво пейзажу у живописі» (The Art of Landscape Painting in Oil Colour). В цій книзі він описує техніку використання кольору, напівтонів і ескізу олівцем. У 1910 році король Едуард VII посвятив Альфреда Іста у лицарі. 31 липня 1913 року у Кеттерінгу відкрилася Художня галерея Альфреда Іста, спроектована Джоном Альфредом Готчем.

Картини Іста регулярно виставлялися у Королівський академії мистецтв з 1883 року. Пізніше він став асоційованим членом академії, а 1913 року був обраний повноправним членом.

Романтичні пейзажі Альфреда Іста демонструють вплив барбізонської школи.

Галерея

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]


Джерела

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]