Боббі Макферрін

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Боббі Макферрін, 2008 рік

Роберт «Боббі» Макферрін молодший, англ. Robert "Bobby" McFerrin, Jr. (нар. 11 березня 1950) — американський джазовий співак і диригент, десятиразовий лауреат премії «Греммі»

Боббі Макферрін — природне чудо в світі музики. Десять разів отримавши Grammy Award Winner, він є одним з найвідоміших вокальних новаторів, імпровізаторів, всесвітньо відомий диригент класики, творець шлягера "Don't Worry, Be Happy", однієї з найпопулярніших пісень 20 століття.

Продано понад 20 мільйонів примірників його творчості. Співпрацював із Йо-Йо Ма, Чік Коріа, Віденським філармонічним оркестром, Гербі Генкоком.

Із голом у чотири октави і з величезним масивом вокальної техніки, Макферрін — не просто співак. Об'єднав джаз, фолк і безліч впливів світової музики — хорової, акапельної, класичної, кожна зі своїми складниками.

Як диригент Боббі працював із Віденським, Лондонським, Нью-Йоркським філармонійними оркестрами, Чиказьким, Філадельфійським симфонічним, оркестром Клівленда, Сент-Польським камерним оркестром.

Слово «нетрадиційний» влучно описує кар'єру Боббі Макферріна. Ті, хто знайомий із його дійствами — чи як диригента, чи як співака — знають, що кожне з них є безподобною подією з купою несподіванок. Залучає до пісень аудиторію навіть коли це не в театрі, а на стадіоні. Під керівництвом Боббі слухачі допомагають втілювати його номери як голосом, так і, нерідко, хореографією. Він той рідкісний митець, який виходить за рамки музичних жанрів і стереотипів.

Влітку 2013 року Боббі Макферін представляв свою нову програму у Львові.

Гурт Voicestra — скорочення від "вокальний оркестр".

До складу якої входять дванадцять унікально обдаровані співаки з широким стилістичний досвід: від джазу до R & B індійської класичної опери, Voicestra служить багатим композиційної неба для Боббі експедицій McFerrin в музичній всесвіту. Боббі Voicestra заснована в 1986 році для вивчення інтерактивного спів групи у своєму виступі, і з тих пір вона перетворилася на засіб для глибокого духовного і потужні імпровізації. Voicestra не тільки хор, але гнучкої і багатою текстурою інструментом, за допомогою якого Боббі можете експериментувати з і висловлювати свій унікальний стиль вокалу та музичного потоку свідомості. Музика повністю імпровізованим і фіксує все, що у виставі: у день, час, театр, аудиторію. Мелодії, ритми і текстури траверс від співачки співачки, постійно морфінга як реакція в наш час і Bobby інстинкти. Для багатьох аудиторій, ефективність Voicestra схоже на релігійному досвіду, надаючи їм рідкісну можливість стати свідками, а також брати участь в музичній святкування спонтанності.

Voicestra це:

Нікола Bearde Джо Блейк Джуді Донах Sussan Deyhim Гері Екерт Кірстен Фалько-Бойд Latanya залу Rhiannon Janis Siegel Роджер Treece Дейв Worm

Проведення прес Котирування

Нью-Йорк таймс: "Г-н McFerrin це музичний феномен, який, здається, постійно знаходиться в процесі визначення себе, відхиляючись від джазу і класичної музики, він використовує свої вокальні здібності Надзвичайним стати свого роду людина-оркестр-[його] землю від нуля Підпис чистому ентузіазмі. Незалежно від того, яку музику він трапляється бути виконання чи свідком, він впадає в неї повністю, його усмішка інфекційні виклик публіці насолодитися виконанням стільки, скільки він робить. Моцарта або Гершвіна, це не питання. Просто слухати і бути перенесено; спускаємося з ним".

Нью-Йорк "Він провів програму з пам'яті, який звільнив його використовувати мову тіла таким чином, щоб говорити відразу і ефективно оркестрових музикантів, в останні роки лише Карлос Клейбер і Бернштейна собі породили порівнянних Mesmerizing фізичної присутності з такою витонченістю і зобов'язання". (від продуктивності з Нью-Йоркським філармонічним)

Plain Dealer: "Житловий гіпнотичною владою є рідкістю, особливо в 20-му столітті. Bobby McFerrin будуть мати право на честь, навіть якщо він обмежує його діяльність на естафету. Він близький з кожної п'яді музику, яку він веде, знає, як дати живий голос до Оцінка і заряджає музикантів на руках. (від виконання з Cleveland Orchestra)

Seattle Post Intelligencer: "Багато виконавців, деякі зоряні інструменталісти, спробувати свої сили на проведення, але не всі успіху у викладі своєї музичної ідеї з палицею. McFerrin це той, хто робить. Проведення без оцінки, він взяв з оркестру елегантний вистави, в яких були гармоній прозорий, рядок звуком співали всюди, темпи були чіткими і ліричний без кинувся або млосно, і музиканти разом грали точно. музиканта гідна поваги, McFerrin також і естрадний артист, який приваблює аудиторію до нього, і, таким чином, тип виконавця ми відчайдушно потребуємо в класичній музиці сьогодні".

Mercury News: "McFerrin має Juiced до вдячність за класику незмірно. Він є природженим учителем. Виконавських мистецтв потрібен."

Лос-Анджелес таймс: "Боббі McFerrin великий подарунок для своїх слухачів, можливо, змінюється їх з глядачів в святкуючих і перетворення в концертному залі дитячого майданчика, села, центр, радісного простору".