Варадеро

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Варадеро

.

Варадеро (ісп. Varadero) — курортне місто на Кубі на півострові Ікакос, за 140 км від Гавани. Населення - біля 20 тис. мешканців. 1992 року ЮНЕСКО визнало пляж Варадеро одним із найчистіших у світі.

Сьогодні одним із найпопулярніших курортів на Кубі є курорт Варадеро, розташований на північному узбережжі за 140 км від Гавани в провінції Матанзас. Варадеро — невелике місто, проте має свій міжнародний аеропорт, який є другим на Кубі (після Гавани) та щодня приймає безліч рейсів, Шаблон:Без джерела також морські порти. Курорт являє собою піщану косу довжиною 20 км із більш ніж 50 готелями розмаїтих знаних готельних мереж (Melia, Breezes тощо). В'їзд на територію охороняється контрольно-пропускним пунктом, тому ця зона є практично виключно місцем відпочинку іноземних туристів, яких щорічно за оцінками місцевих спеціалістів відвідує близько 1 млн.

На перший погляд, Варадеро може здатися курортом, яких у світі багато, — з якісними дорогими готелями, чистими пляжами, водними розвагами й ресторанами на будь-який смак. Але якщо уважніше придивитися, то можна зрозуміти, чому це місце прозвали «земним раєм». Барви природи тут соковиті й насичені: море — яскраво-бірюзове, крони дерев — смарагдового кольору, золотий прибережний пісок відбиває сонячне тепло. Варадеро — справжнє чудо природи, якому додають привабливості прибережні печери, лагуни, а також підводний і рослинний світ. Щоб пізнати таємниці морського дна, можна поплавати з аквалангом, до того ж біля цих берегів Кубі живе чимало дельфінів. Кубинці надзвичайно пишаються цією зоною відпочинку, вважаючи її не стільки великим досягненням своєї курортної індустрії, скільки подарунком природи.

Посилання[ред.ред. код]


Куба Це незавершена стаття з географії Куби.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.