Вімблдонський турнір 1999, чоловіки, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вімблдонський турнір 1999
Чемпіон 1998   США Піт Сампрас
Чемпіон   США Піт Сампрас
Фіналіст   США Андре Агассі
Рахунок фіналу   6–3, 6–4, 7–5
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      

У фіналі Вімблдону 1999 в одиночному чоловічому розряді Піт Сампрас переміг Андре Агассі з рахунком 6–3, 6–4, 7–5, вигравши третій титул чемпіона Вімблдону підряд. За кількістю перемог загалом на турнірах Великого шолома, 12, Сампрас зрівнявся з рекордом Роя Емерсона. Його перемогу над Агассі називають однією із найвизначніших в історії. Однак, наступного дня замість нього першим номером рейтингу став Агассі, коли рейтинг ATP туру оновився.

Цей Вімблдон став останнім турніром Великого шолома колишнього першого номера рейтингу Бориса Беккера. Також на ньому вперше зіграли майбутні чемпіони Вімблдону Ллейтон Г'юїтт і Роджер Федерер.

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

  1. США Піт Сампрас (переможець)
  2. Австралія Патрік Рафтер (півфінал)
  3. Росія Євген Кафельников (3-тє коло, знявся через травму)
  4. США Андре Агассі (фінал)
  5. Нідерланди Ріхард Крайчек (3-тє коло)
  6. Велика Британія Тім Генмен (півфінал)
  7. Австралія Марк Філіппуссіс (чвертьфінал, знявся через травму коліна)
  8. США Тодд Мартін (чвертьфінал)
  9. Велика Британія Грег Руседскі (4-те коло)
  10. Хорватія Горан Іванішевич (4-те коло)
  11. Бразилія Густаво Куертен (чвертьфінал)
  12. Іспанія Карлос Мойя (2-ге коло)
  13. Словаччина Кароль Кечера (4-те коло)
  14. Німеччина Томмі Хаас (3-тє коло)
  15. Німеччина Ніколас Кіфер (2-ге коло)
  16. Іспанія Фелікм Мантілья (2-ге коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                                   
  1  США Піт Сампрас 4 2        
7  Австралія Марк Філіппуссіс 6 1 r      
  1  США Піт Сампрас 3 6 6 6    
  6  Велика Британія Тім Генмен 6 4 3 4    
   Франція Седрік Пйолін 4 2 6 3  
  6  Велика Британія Тім Генмен 6 6 4 6    
    1  США Піт Сампрас 6 6 7    
  4  США Андре Агассі 3 4 5    
  11  Бразилія Густаво Куертен 3 4 4      
4  США Андре Агассі 6 6 6      
4  США Андре Агассі 7 77 6    
  2  Австралія Патрік Рафтер 5 65 2      
8  США Тодд Мартін 3 77 65 63  
  2  Австралія Патрік Рафтер 6 65 77 77    

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
1  США П Сампрас 6 6 6      
   Австралія С Дрейпер 3 4 4         1  США П Сампрас 6 6 6      
   Канада С Ларо 6 3 6 6        Канада С Ларо 4 2 3      
   Зімбабве В Блек 1 6 3 3         1  США П Сампрас 6 6 7      
   Іспанія Г Бланко 6 3 77 79         Q  Велика Британія Д Сепсфорд 3 4 5      
   Японія Т Судзукі 4 6 64 67          Іспанія Г Бланко 3 6 4 2  
   Іспанія Х Алонсо 2 2 5       Q  Велика Британія Д Сепсфорд 6 3 6 6    
Q  Велика Британія Д Сепсфорд 6 6 7           1  США П Сампрас 6 6 6    
   Канада Д Нестор 6 6 6              Канада Д Нестор 3 4 2    
   Австрія Ш Коубек 2 3 4            Канада Д Нестор 6 7 6      
   Україна А Медведєв 77 77 6          Україна А Медведєв 1 5 3      
   Німеччина Б Карбахер 61 63 4              Канада Д Нестор 6 63 6 64 6
   Нідерланди Я Сімерінк 4 7 6 2 1          США П Голдстейн 3 77 0 77 4  
   США П Голдстейн 6 5 4 6 6        США П Голдстейн 6 6 65 6  
   США В Спейдія 62 64 6 67     16  Іспанія Ф Мантілья 2 4 77 2    
16  Іспанія Ф Мантілья 77 77 4 79    

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
9  Велика Британія Г Руседскі 6 6 6      
   Австралія Дж Столтенберг 1 4 2         9  Велика Британія Г Руседскі 6 6 77      
   Іспанія А Коста 6 65 3 3     Q  Велика Британія А Пармар 3 4 63      
Q  Велика Британія А Пармар 0 77 6 6         9  Велика Британія Г Руседскі 6 6 7      
   Аргентина Г Гаудіо 4 5 5              Швеція М Норман 3 4 5      
   Швеція М Норман 6 7 7            Швеція М Норман 6 6 77    
WC  Велика Британія Л Мілліген 4 5 60          Франція Ф Санторо 2 3 65      
   Франція Ф Санторо 6 7 77           9  Велика Британія Г Руседскі 6 64 3 1  
   Швеція Т Йоханссон 5 77 6 4 6       7  Австралія М Філіппуссіс 2 77 6 6  
Q  США Р Ренеберг 7 65 3 6 1        Швеція Т Йоханссон 6 6 1 3 4  
LL  Німеччина М Кольманн 2 6 6 5 4      Іспанія Ф Клавет 4 1 6 6 6  
   Іспанія Ф Клавет 6 1 3 7 6          Іспанія Ф Клавет 5 4 4    
   Австралія М Вудфорд 6 6 6           7  Австралія М Філіппуссіс 7 6 6      
   Словаччина Д Хрбати 4 2 2            Австралія М Вудфорд 77 66 65 4  
   Бельгія К Малісс 77 4 3 4     7  Австралія М Філіппуссіс 64 78 77 6    
7  Австралія М Філіппуссіс 64 6 6 6    

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
3  Росія Є Кафельников 64 7 78 4 7  
   Швеція М Ларссон 77 5 66 6 5     3  Росія Є Кафельников 64 6 77 6    
Q  Таїланд П Шрічапхан 6 6 79       Q  Таїланд П Шрічапхан 77 4 64 4    
   Франція Г Рао 2 4 67           3  Росія Є Кафельников 6 4 0 r    
   Чехія М Дамм 67 4 2              Франція С Пйолін 3 6 1      
   Франція С Пйолін 79 6 6            Франція С Пйолін 6 6 6    
   Франція А Клеман 6 6 6          Франція А Клеман 3 1 3      
   Іспанія А Портас 3 2 4              Франція С Пйолін 6 5 77 4 6
   Чехія Д Вацек 6 6 6           13  Словаччина К Кучера 4 7 65 6 3
   Чехія Б Уліграх 1 2 4            Чехія Д Вацек 4 6 78 5 6  
   Італія Дж Поцці 78 6 6          Італія Дж Поцці 6 3 66 7 3  
   Білорусь В Волчков 66 2 2              Чехія Д Вацек 1 3 6 64  
Q  Бразилія А Са 6 6 77           13  Словаччина К Кучера 6 6 3 77    
   Індія Л Паес 4 4 64         Q  Бразилія А Са 64 3 2    
Q  Мексика А Ернандес 2 1 2       13  Словаччина К Кучера 77 6 6      
13  Словаччина К Кучера 6 6 6      

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
12  Іспанія К Мойя 6 7 6      
   Словаччина Я Крошлак 4 5 2         12  Іспанія К Мойя 3 6 61 6 2  
WC  Велика Британія Б Кован 3 4 4          США Дж Кур'є 6 3 77 3 6  
   США Дж Кур'є 6 6 6              США Дж Кур'є 77 3 3 7 13  
   ПАР В Феррейра 613 5 712 1            Нідерланди Ш Схалкен 62 6 6 5 11  
   Австралія А Іліє 715 7 610 6          Австралія А Іліє 4 1 6 3  
   Нідерланди Ш Схалкен 5 6 65 7 6      Нідерланди Ш Схалкен 6 6 2 6    
   Італія Д Сангінетті 7 4 77 5 3          США Дж Кур'є 6 5 5 77 7
   Франція С Грожан 5 6 7 7         6  Велика Британія Т Генмен 4 7 7 65 9
   Зімбабве Б Блек 7 0 5 5          Франція С Грожан 6 6 77      
   Парагвай Р Дельгадо 2 1 5       Q  Велика Британія Дж Дельгадо 2 2 62      
Q  Велика Британія Дж Дельгадо 6 6 7              Франція С Грожан 1 710 3 2  
   США К Вудруфф 6 3 6 67 6       6  Велика Британія Т Генмен 6 68 6 6    
   Вірменія С Саргсян 3 6 3 79 2        США К Вудруфф 4 3 64    
   Франція А ді Паскуале 4 0 6 61     6  Велика Британія Т Генмен 6 6 77      
6  Велика Британія Т Генмен 6 6 3 77    

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 5[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
5  Нідерланди Р Крайчек 6 6 6      
   Норвегія К Рууд 2 3 1         5  Нідерланди Р Крайчек 7 6 6      
   Болгарія О Станойчев 3 77 4 77 8      Австралія Т Вудбрідж 5 4 4      
   Австралія Т Вудбрідж 6 64 6 65 10       5  Нідерланди Р Крайчек 3 65 6 6 4  
Q  Швейцарія Л Манта 65 77 77 6         Q  Швейцарія Л Манта 6 77 4 4 6  
WC  Велика Британія Т Спінкс 77 63 62 2       Q  Швейцарія Л Манта 6 6 3 64 6
   США Я-М Гембілл 6 6 77          США Я-М Гембілл 4 4 6 77 3  
   Аргентина Ф Скілларі 1 3 65           Q  Швейцарія Л Манта 5 4 7 3  
Q  FR Yugoslavia Н Зимонич 77 77 66 6         11  Бразилія Г Куертен 7 6 5 6  
   Румунія Д Пескаріу 64 63 78 4       Q  FR Yugoslavia Н Зимонич 77 1 6 78    
   Коста-Рика ХА Марін 4 1 5          США Дж Таранго 65 6 3 66    
   США Дж Таранго 6 6 7           Q  FR Yugoslavia Н Зимонич 4 4 2    
   Аргентина М Родрігес 5 4 65           11  Бразилія Г Куертен 6 6 6      
   Німеччина Д Пріносіл 7 6 77            Німеччина Д Пріносіл 3 3 2    
WC  Велика Британія К Вілкінсон 4 4 4       11  Бразилія Г Куертен 6 6 6      
11  Бразилія Г Куертен 6 6 6      

Секція 6[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
14  Німеччина Т Хаас 3 6 4 6 6  
   Нідерланди П Весселс 6 4 6 3 4     14  Німеччина Т Хаас 64 4 6 6 6  
   Австралія Р Фромберг 6 77 6          Австралія Р Фромберг 77 6 4 3 2  
   Швеція М Густафссон 4 61 3           14  Німеччина Т Хаас 66 63 62      
Q  Австралія В Артурс 79 65 712 77         Q  Австралія В Артурс 78 77 77      
   Італія В Сантопадре 67 77 610 64       Q  Австралія В Артурс 7 79 7    
   Румунія А Войнеа 68 3 6 6 6      Еквадор Н Лапентті 5 67 5      
   Еквадор Н Лапентті 710 6 4 2 8       Q  Австралія В Артурс 77 65 1 4  
   Іспанія А Мартін 710 6 2 63 10       4  США А Агассі 65 77 6 6  
   Чехія К Доседель 68 4 6 77 8        Іспанія А Мартін 6 3 7 6    
   Німеччина О Гросс 1 6 63 4        Марокко Ю Ель-Айнауї 2 6 5 3    
   Марокко Ю Ель-Айнауї 6 4 77 6            Іспанія А Мартін 2 0 6 3  
   Аргентина Г Каньяс 4 6 6 1 9       4  США А Агассі 6 6 2 6    
WC  Велика Британія М Лі 6 3 2 6 7        Аргентина Г Каньяс 3 4 3    
   Румунія А Павел 1 2 3       4  США А Агассі 6 6 6      
4  США А Агассі 6 6 6      

Секція 7[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
8  США Т Мартін 66 65 6 6 6  
   Німеччина Г Дрікманн 78 77 3 2 4     8  США Т Мартін 77 6 6      
   Чехія Ї Новак 6 3 4 6 6      Чехія Ї Новак 65 4 4      
WC  Швейцарія Р Федерер 3 6 6 3 4       8  США Т Мартін 65 6 78 7    
   Австрія М Хіпфль 4 7 6 3 2          Німеччина Є Кніппшильд 77 1 66 5    
   Швейцарія М Россе 6 5 3 6 6        Швейцарія М Россе 3 4 4    
   США Дж Гімелстоб 3 6 7 2 7      Німеччина Є Кніппшильд 6 6 6      
   Німеччина Є Кніппшильд 6 2 5 6 9       8  США Т Мартін 77 6 6    
   Марокко Х Аразі 64 3 2           10  Хорватія Г Іванішевич 63 3 4    
   Нідерланди П Хархейс 77 6 6            Нідерланди П Хархейс 6 6 6      
   Іспанія Ф Вісенте 3 6 2 7 6      Іспанія Ф Вісенте 2 2 2      
   Філіппіни С Маміїт 6 2 6 5 3          Нідерланди П Хархейс 62 4 63    
   Нідерланди Дж ван Лоттум 68 3 1           10  Хорватія Г Іванішевич 77 6 77      
Q  Австралія С Столл 710 6 6         Q  Австралія С Столл 68 4 6 4  
Q  Швеція М Тільстром 4 3 4       10  Хорватія Г Іванішевич 710 6 4 6    
10  Хорватія Г Іванішевич 6 6 6      

Секція 8[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Четверте коло
15  Німеччина Н Кіфер 2 6 6 77    
Q  Німеччина К Вінк 6 4 3 64       15  Німеччина Н Кіфер 4 2 4      
   Німеччина Б Беккер 5 67 6 7 6      Німеччина Б Беккер 6 6 6      
WC  Велика Британія М Маклаган 7 79 4 5 2          Німеччина Б Беккер 6 6 77      
   Австралія Л Г'юїтт 6 6 6              Австралія Л Г'юїтт 1 4 65      
WC  Уругвай М Філіппіні 2 2 1            Австралія Л Г'юїтт 6 6 4 6  
   Марокко К Аламі 6 6 6          Марокко К Аламі 1 4 6 4    
   Італія Л Тілеман 4 2 4              Німеччина Б Беккер 3 2 3    
Q  Португалія Н Маркес 1 4 4           2  Австралія П Рафтер 6 6 6    
   Німеччина Р Шуттлер 6 6 6            Німеччина Р Шуттлер 2 4 5      
   Швеція Т Енквіст 6 6 77          Швеція Т Енквіст 6 6 7      
   Аргентина Е Гумі 1 4 62              Швеція Т Енквіст 65 2 2    
   Швеція Й Бйоркман 6 6 6           2  Австралія П Рафтер 77 6 6      
Q  ПАР Г Стеффорд 4 1 4            Швеція Й Бйоркман 2 63 79 2  
Q  Італія К Каратті 3 2 2       2  Австралія П Рафтер 6 77 67 6    
2  Австралія П Рафтер 6 6 6      

Посилання[ред. | ред. код]