Домініон Мелхиседека

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Домініон Мелхиседека (ДМ) — віртуальна держава, яку звинувачують у причетності до банківських махінацій по всьому світу. Хоча держава ніким юридично не визнана, вона оголошує своєю територією довільні ділянки землі по всьому світу.

Походження[ред.ред. код]

ДМ був створений у 1986 громадянами США Девідом Педлі і його сином Марком. Організатори також відомі під декількома псевдонімами, такими як «Цемах Бен Давид Нецер Корем», «Бранч Вінедрессер» і ін. Ці люди є також авторами одного з перекладів Біблії під назвою «Біблія Мелхиседека» — в центрі цього оповідання знаходиться таємнича фігура первосвященика Мелхиседека, який згадується в Старому Завіті, коли той вітав Аврама по дорозі в Ханаан (у «вченні» Педлі Мелхиседек проголошується предтечею Ісуса Христа). Автори займалися написанням свого опусу в основному у в'язницях, куди вони потрапляли за афери, пов'язані з акціями. Саме на цій книзі і ґрунтується вся державність Домініону.

Територія[ред.ред. код]

Першою територією, що увійшла до Домініону, був оголошений незаселений атол Кліппертон (перейменований в острів Мелхиседека), володіння Франції.

Протягом 90-х років XX століття Домініон Мелхиседека оголосив про приєднання до своєї території ще декількох територій:

Жодна з цих вимог не визнана жодною державою.

Посилання[ред.ред. код]