Київ Вечірній

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Логотип телепрограми Київ Вечірній.jpg
Тип телепрограма
Телеканал(и) Україна Інтер
Україна 1+1
Україна Квартал TV
Жанр розважальне шоу
Ведучий Володимир Зеленський,
Валерій Жидков
Формат зображення 4:3 (2012—2015)
16:9 (з 2015)
Формат звуку Стерео
Тривалість серії ~ 90 хв.
Компанія «Студія Квартал-95»
Країна-виробник Україна Україна
Мова оригіналу російська
Перша поява Україна Інтер
Перший показ 23 березня 2012 — теперішній час
Кількість сезонів 8
Кількість серій 67
Посилання
  • [1] Офіційний сайт]

«Київ Вечірній» — розважальне шоу на телеканалі 1+1 (раніше на каналі Інтер) яке зібрало в собі різні рубрики які навіть переросли в цілі програми.

Опис[ред. | ред. код]

Це велике розважальне шоу, формат якого не можна описати одним словом. «Київ Вечірній» — це новий етап у розвитку розважального сегменту українського телебачення. У проекті воєдино зібрано безліч програм, рубрик і різноманітних гумористичних елементів, які самі по собі цілком самодостатні, але при цьому дуже органічно вписуються в новий формат великої розважальної програми.

«Київ Вечірній» — це шоу для всієї родини, це гумор зрозумілий і близький кожному, це тільки справжні емоції, непідроблений сміх і безліч несподіваних сюрпризів.

Випуски програми відрізняються один від одного. У проекті немає єдиного сценарію, шаблону або чіткої структури. Багато уваги приділяється імпровізації, найрізноманітнішим жанрам гумору і нестандартним знахідкам. Хронометраж кожного випуску становить півтори години.

Сюжет шоу[ред. | ред. код]

Ведучі проекту Володимир Зеленський і Валерій Жидков запрошують в гості відомих людей найрізноманітніших професій: артистів, спортсменів, виконавців, бізнесменів, політиків, архітекторів, шахістів… Ніхто з гостей заздалегідь не знає, чим для нього обернеться настільки, здавалося б, гостинний візит. Для кожного хто прийшов уготовано безліч сюрпризів. Передбачити сценарій розвитку подій в студії не може ніхто.

У проекті також присутні зоряні розіграші: в рубриці «Вас замовили» герої програми «втягуються» в найнесподіваніші ситуації. Досить відомі люди стають «жертвами» форс-мажорних і одночасно смішних ситуацій. Як втім, і звичайні люди, не знаючи того, розігруються гумористами і ведучими. У рубриці «Робота на день» будь-яка людина може стати учасником розіграшу в самих повсякденних ситуаціях: у магазині, в поліклініці, на дорозі…

Одним з елементів «Києва Вечірнього» стали вже знайомі глядачеві відеороботи «Пороблено в Україні» — пародії на відомі рекламні ролики, відеокліпи, телепрограми.

Все це масштабне дійство супроводжується живим виконанням елегантного жіночого колективу Freedom-jazz, який прямо в студії разом з гостями виконує їхні пісні у своїй оригінальній обробці.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]