Розсміши коміка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розсміши коміка
Розсміши коміка.png
Жанр гумористичне талант-шоу
Слоган «Розсміши смішного!»
Тривалість ~ 40 хв.
Кількість сезонів 15
Кількість випусків
Режисер Михайло Комаровський
Ведучі Дмитро Шепелєв (1—5)
Віктор Васильєв[1] (6–11)
Ігор Ласточкін (12—14)
Члени журі Володимир Зеленський (1–15)
Михайло Галустян (1–2)
Євген Кошовий (з 3)
Юрій Ткач (з 16)
Країна Україна Україна
Мова російська, українська, суржик
Виробництво Студія Квартал-95
Місце зйомок Київ
Телеканал Інтер (1–3)
1+1 (4–10)
Перша трансляція 19 лютого 2011
Сайт телепрограми rozsmishi-komika

Розсміши коміка — україномовне (до 16 сезону — російськомовне) телевізійне шоу, яке транслюється на українському телеканалі «1+1» щосуботи.

Процес[ред. | ред. код]

автор виконавець пісні «Расмеші смішного» Коля Сєрга

Взяти участь у шоу може кожен (тому дане телевізійне шоу можна вважати шоу талантів). Для цього треба завітати у визначений день на кастинг і вдало його пройти. Після цього учасник запрошується на сцену.

Мета учасника — змусити членів журі (Юрія Ткача та Євгена Кошового, в 3 - 15 сезонах Володимира Зеленського та Євгена Кошового, в 1 і 2 сезонах — Володимира Зеленського і Михайла Галустяна) засміятись або хоча б посміхнутись. Це зробити необхідно протягом однієї хвилини. Якщо йому це вдається, він «виграє» одну тисячу гривень. Далі він має право або продовжити участь, або забрати гроші.

Якщо учасник обирає продовжити гру, в нього є наступна хвилина, щоб розсмішити чи змусити посміхнутись коміків. Якщо йому це вдається, він «виграє» п'ять тисяч гривень. Якщо ні, він залишається ні з чим. Наступною межею є десять тисяч гривень, далі двадцять тисяч гривень, після чого можна заробити п'ятдесят тисяч гривень. Якщо учасник програє на будь-якому з цих етапів, він втрачає кошти. Гроші виплачуються відразу, безпосередньо на місці події.

Обличчя[ред. | ред. код]

Коміки/ведучі Сезони
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Дмитро Шепелєв Ведучий
Віктор Васильєв Ведучий
Ігор Ласточкін Ведучий
Володимир Зеленський Комік
Михайло Галустян Комік
Євген Кошовий Комік

Окремі випадки[ред. | ред. код]

члени журі Володимир Зеленський і Євген Кошовий
  • Під час першого випуску третього сезону, де брали участь ті, хто виграв щонайменше десять тисяч гривень у попередніх сезонах, було додано шосту хвилину з призом у сто тисяч гривень.[2]
  • Пісню «Рассмеши смешного» (укр. Розсміши смішного) написав Коля Серга, який взяв участь у шоу у 4 випуску[3][4]
  • За перший сезон був один випадок виграшу головного призу шоу (50 тисяч гривень): його вдалося заробити Миколі Атанову і Дмитру Рупчеву з Бердянська (хоча за винятком податків ця сума склала 35 000 гривень (30 % суми сплачується державі[5]))[6]. У третьому сезоні успіх повторити їм не вдалось[7]. У другому сезоні було два таких випадки[8]. В третьому сезоні станом на 22 квітня є лише один випадок, коли учасники першого випуску третього сезону Оля Панасенко і Леся Нікітюк з Хмельницького виграли п'ятдесят тисяч гривень (однак саме в цьому випуску ця сума не була максимальним виграшем)[2].
  • Пенсіонерка Лариса Львівна брала участь у шоу двічі. Першого разу в першому випуску першого сезону: вона програла, але їй дали одну тисячу гривень[9]. Другого разу у сьомому випуску першого сезону: їй знову не вдалося розсмішити коміків (вона програла третю спробу заробити десять тисяч гривень), але як виняток та в обмін на обіцянку більше не приходити в шоу їй виплатили зароблені раніше п'ять тисяч гривень[10].
  • У третьому випуску першого сезону брав участь Валерій Винарський[11].
  • Були випадки, коли ведучий Дмитро Шепелєв мінявся місцями з коміками[12][13][14][15]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]