Розсміши коміка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розсміши коміка
Розсміши коміка.png
Жанр гумористичне талант-шоу
Слоган «Розсміши смішного!»
Тривалість ~ 40 хв.
Кількість сезонів 13
Кількість випусків
Режисер Михайло Комаровський
Ведучі Дмитро Шепелєв (1-5, 11)
Віктор Васильєв[1] (6–10) Ігор Ласточкін (10) Настя Каменских (дитяча версія)
Члени журі Володимир Зеленський (1–11)
Михайло Галустян (1–2, 11)
Євген Кошовий (3–11)
Олена Кравець (11)
Країна Україна Україна
Мова російська, українська, суржик
Виробництво Студія Квартал-95
Місце зйомок Київ
Телеканал Інтер (1–3)
1+1 (4–10)
Перша трансляція 19 лютого 2011
Сайт телепрограми rozsmishi-komika

Розсміши коміка — російськомовне телевізійне шоу, яке транслюється на українському телеканалі «1+1» щосуботи.

Процес[ред. | ред. код]

Взяти участь у шоу може кожен (тому дане телевізійне шоу можна вважати шоу талантів). Для цього треба завітати у визначений день на кастинг і вдало його пройти. Після цього учасник запрошується на сцену.

Мета учасника — змусити членів журі (Володимира Зеленського та Євгена Кошового, в 1 і 2 сезонах — Володимира Зеленського і Михайла Галустяна) засміятись або хоча б посміхнутись. Це зробити необхідно протягом однієї хвилини. Якщо йому це вдається, він «виграє» одну тисячу гривень. Далі він має право або продовжити участь, або забрати гроші.

Якщо учасник обирає продовжити гру, в нього є наступна хвилина, щоб розсмішити чи змусити посміхнутись коміків. Якщо йому це вдається, він «виграє» п'ять тисяч гривень. Якщо ні, він залишається ні з чим. Наступною межею є десять тисяч гривень, далі двадцять тисяч гривень, після чого можна заробити п'ятдесят тисяч гривень. Якщо учасник програє на будь-якому з цих етапів, він втрачає кошти. Гроші виплачуються відразу, безпосередньо на місці події.

Окремі випадки[ред. | ред. код]

  • Під час першого випуску третього сезону, де брали участь ті, хто виграв щонайменше десять тисяч гривень у попередніх сезонах, було додано шосту хвилину з призом у сто тисяч гривень.[2]
  • Пісню «Рассмеши смешного» (укр. Розсміши смішного) написав Коля Серга, який взяв участь у шоу у 4 випуску[3][4]
  • За перший сезон був один випадок виграшу головного призу шоу (50 тисяч гривень): його вдалося заробити Миколі Атанову і Дмитру Рупчеву з Бердянська (хоча за винятком податків ця сума склала 35 000 гривень (30% суми сплачується державі[5]))[6]. У третьому сезоні успіх повторити їм не вдалось[7]. У другому сезоні було два таких випадки[8]. В третьому сезоні станом на 22 квітня є лише один випадок, коли учасники першого випуску третього сезону Оля Панасенко і Леся Нікітюк з Хмельницького виграли п'ятдесят тисяч гривень (однак саме в цьому випуску ця сума не була максимальним виграшем)[2].
  • Пенсіонерка Лариса Львівна брала участь у шоу двічі. Першого разу в першому випуску першого сезону: вона програла, але їй дали одну тисячу гривень[9]. Другого разу у сьомому випуску першого сезону: їй знову не вдалося розсмішити коміків (вона програла третю спробу заробити десять тисяч гривень), але як виняток та в обмін на обіцянку більше не приходити в шоу їй виплатили зароблені раніше п'ять тисяч гривень[10].
  • У третьому випуску першого сезону брав участь Валерій Винарський[11].
  • Були випадки, коли ведучий Дмитро Шепелєв мінявся місцями з коміками[12][13][14][15]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]