Користувач:Alex Blokha/Дні згадані в Вікіпедії/Українcька музика/24 травня

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

100 назад - 50 назад - 10 назад - Попередня - Про проект - Наступна - 10 вперед - 50 вперед - 100 вперед


Назва:Лижичко Руслана Степанівна

Ruslana.jpg

-Знайдено: + Русла́на Степа́нівна Лижи́чко (сценічне ім'я — Руслана; нар. 24 травня 1973, Львів)  — українська співачка, піаністка, диригент, танцюристка, продюсер, екс-депутат, громадський діяч.


Зобр:2шт.


Назва:Лаврівський Іван Андрійович

-Знайдено: + Іва́н Андрі́йович Лаврі́вський (* 10 вересня 1823 — † 24 травня 1873) — український композитор, диригент, священик.


Назва:Стеценко Кирило Григорович

Stamp of Ukraine ua171cvs.jpg

-Знайдено: + Кири́ло Григо́рович Стеце́нко (*12 травня (24 травня за новим стилем) 1882, Квітки — †29 квітня 1922) — український композитор, хоровий диригент і музично-громадський діяч.


Зобр:1шт.


Назва:Річинський Арсен Васильович

Меморіальна таблиця Арсенові Річинському. Кременець.jpg

-Знайдено: + 24 травня 1999 року постановою Кабінету міністрів України Кременецькому медичному училищу присвоєно ім'я Арсена Річинського[1]


Зобр:11шт.


Назва:Скрипка Олег Юрійович

Oleh Skrypka Jazz in Vitebsk.jpg

-Знайдено: + Оле́г Ю́рійович Скри́пка (* 24 травня 1964) — український музикант, вокаліст, композитор, лідер гурту «Воплі Відоплясова».


Зобр:1шт.


Назва:Савко Назар Остапович

-Знайдено: + Наза́р Савко́ (24 травня 1979, Львів)  — львівський співак-виконавець і композитор. Автор аранжувань, записів музичних виконавців. Брат Тараса Чубая.
Підзаголовок:== Біографія ==
Знайдено: + Назар Савко народився 24 травня 1979 у Львові. Він випускник львівської державної музичної академії ім. М. В. Лисенка.Фіналіст популярного шоу на 1+1 "ГОЛОС КРАЇНИ". Керував музичною студією «Джерело» ЦТДЮГ. Був лауреатом другої премії Першого всеукраїнського фестивалю ім. Назарія Яремчука, а також фестивалів «Молода Галичина — 1995», «Веселад — 1994, 1995», «Червона рута — 2001», «Фольклорама» (Канада). Також лауреат 2-ої премії міжнародного фестивалю «Море друзів Ялта — 2003» та дипломант міжнародного фестивалю ім. Володимира Івасюка, півфіналіст вибіркового туру «Євробачення — 2005».


Назва:Hasta la Vista

-Знайдено: + «Hasta la Vista» (ісп. «До побаченя») — пісня українського співака Олександра Понамарьова, з якою він виступив 24 травня 2003 року, на пісенному конкурсі Євробачення у столиці Латвії. Він став першим представником України, який брав участь у цьому конкурсі.


Назва:Супер Вуйки

Підзаголовок:== Історія ==
Знайдено: + Навесні 1979 року часті міліцейські облави у Святому Саду змусили «Вуйків» на певний час виїхати зі Львова. «Святий» запропонував поїхати на три місяці до Гурзуфа, де в минулі роки виступала «Машина Времени». 24 травня музиканти вирушили до Криму. У зв'язку з початком екзаменаційної сесії не зміг поїхати «Джубокс» і замість нього взяли нового басиста «Джеґера» (Михайло Саврук). Виступи в Гурзуфі проходили успішно, у дирекції міського танцмайданчика не було ніяких претензій. Щоб послухати «Вуйків», до Гурзуфа в кінці липня почали масово з'їжджатися хіппі зі всього Союзу. Проте у той же час генсек Леонід Брежнєв збирався відвідати піонерський табір «Артек» і працівники «органів» наказали очистити навколишню територію від «ідейно ворожих елементів». 8 серпня музикантів відпровадили на поїзд до Львова.


Назва:Україна на пісенному конкурсі Євробачення 2012

Flag of Switzerland.svg

-Знайдено: + Гайтана буде виступати у другому півфіналі пісенного конкурсу Євробачення 2012, що відбудеться 24 травня 2012 року.


Зобр:7шт.


Назва:Be My Guest (пісня Гайтани)

-Знайдено: + «Be My Guest» (укр. Будь моїм гостем) — пісня української співачки Гайтани, з якою вона представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення 2012[2], який проходив у Баку. За результатами другого півфіналу, який відбувся 24 травня, композиція пройшла до фіналу.<ref> [http://www.eurovision.tv/page/news?


100 назад - 50 назад - 10 назад - Попередня - Про проект - Наступна - 10 вперед - 50 вперед - 100 вперед


Примітки[ред. | ред. код]