Лайф (журнал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Обкладинка журналу «Life» від 19 червня 1944 року. Зображений генерал Дуайт Девід Ейзенхауер

«Life» — американський ілюстрований журнал, заснований в 1936 році видавцем Генрі Люсом.

З 1883 по 1936 роки публікувався інший журнал із назвою «Life». Генрі Люс купив цей журнал для корпорації «Time, Inc» лише з наміром запозичити ім'я для нового журналу.

До 1972 журнал «Life» видавався як тижневик з акцентом на фотожурналістику, багато фотографій з «Life» стали шедеврами[1]; до 1978 були спорадичні «спеціальні» випуски; з 1978 по 2000 роки журнал виходив як місячник, а з 2004 по 2007 як щотижневе доповнення до щоденної газети.

Цікаві факти[ред.ред. код]

  • Американський журналіст Джордж Сторі (англ. George Story) народився мало не в один день з журналом «Life» у 1936 році. У першому номері «Life» з'явилася фотографія новонародженого Джорджа з підзаголовком «Життя починається». Надалі доля Сторі періодично висвітлювалася на сторінках журналу — два його одруження, батьківство, відхід на пенсію. 64-річний Джордж з'явився і в останньому випуску журналу, в травні 2000 року, цього разу під заголовком «Життя закінчується» (малося на увазі закриття журналу). Через кілька днів Джордж Сторі помер від інфаркту.

Виноски[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Журнал Це незавершена стаття про журнал.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.