Майкл Паркес

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Майкл Паркес (2002) працює над скульптурою Angel Affair

Майкл Паркес, (Пейркс, en. Michael Parkes) - американський живописець, засновник течії магічного реалізму, майстер фантастичного живопису та літографії. Він спеціалізується на живописі, кам'яних літографіях та скульптурі.

Біографія[ред.ред. код]

Народився в 1944 році, в містечку Сайкстоун, штат Міссурі в Америці. Паркес почав малювати ще до того, як навчився читати і писати. Відвідував художню школу, де зустрів Марію Седофф - кохання свого життя - жінку-художницю і музиканта, на якій він одружений понад 30 років.

Вивчав мистецтво живопису і графіки в Канзаському університеті, після чого три роки мандрував по Європі і Азії. З 1975 оселився в Іспанії.

Унікальний стиль живопису Паркеса склався в період ізоляції від суспільства поп-культури, коли він кинув вивчення і практику живопису і відправився в Індію в пошуках філософських істин і просвітління.

Практично всі твори Паркеса зараз знаходяться в приватних колекціях. Останнім часом Майкл Паркес живе і працює у Швейцарії.

Виставки[ред.ред. код]

Персональні виставки на Ярмарку Мистецтва в Базелі (Швейцарія), Арт Чикаго, Нью Йорк Арт Експо, Книжковий Ярмарок у Франкфурті, Ярмарок Мистецтва в Амстердамі, а також виставлявся в престижних галереях Амстердама, Парижа, Нью-Йорка, Лос-Анжелеса, Сан Франциско, в Данії, Італії, США.

У 2007 Майкл був почесним гостем міжнародної виставки "Венера і Жіноча інтуїція" (Venus and the Female Intuition)[1], яка проходила у Данії та Голландії. У тому ж році, роботи Паркеса ожили в балетній постановці Театру Танцю Скорпіус, Фенікс, США (Scorpius Dance Theater of Phoenix).

Виноски[ред.ред. код]

  1. http://www.amazon.com/Venus-Female-Intuition-Claus-Brusen/dp/8799063689

Посилання[ред.ред. код]