Мечел

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВАТ «Мечел»
Тип Публічна компанія
Форма власності Акціонерне товариство
Галузь чорна металургія
Засновано 2003
Штаб-квартира Росія Росія: Москва
Ключові особи Ігор Зюзін (голова ради директорів), Олег Коржов (генеральний директор)
Виторг $11,3 млрд. (2014)
Операційний прибуток (EBIT)
Чистий прибуток
Активи
Співробітники 70 тис.
Дочірні компанії Q4508707?
Сайт mechel.ru

Мечел — російська гірничодобувна і металургійна компанія. «Мечел» об'єднує виробників вугілля, залізорудного концентрату, сталі і прокату. Продукція реалізується на російському і зарубіжних ринках. Повне найменування — Товариство з обмеженою відповідальністю «Мечел». Головний офіс знаходиться в Москві. [2]

Діяльність[ред. | ред. код]

«Мечел» — гірничодобувна і металургійна компанія. «Мечел» об'єднує підприємства, що виробляють коксівне вугілля, енергетичне вугілля, залізорудний концентрат, сталь, прокат, феросплави, продукцію високих переділів, теплову та електричну енергію. Продукція «Мечела» реалізується на російському і зарубіжних ринках.

Діяльність компанії в області гірничодобувної промисловості об'єднує виробництво і реалізацію коксівного і енергетичного вугілля і залізної руди. Компанія контролює більше 25 % потужностей Росії по виробництву коксівного вугілля. В металургійній галузі куомпанія займається виробництвом та збутом заготовок і сортового прокату з вуглецевої і спеціальної сталі, листового прокату з вуглецевої і нержавіючої сталі, в тому числі металевої продукції з високою доданою вартістю, включаючи металовироби та штампування.

Компанія має власні джерела основних видів сировини: вугілля, що коксується і залізорудний концентрат.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б в http://www.mechel.com/doc/doc.asp?obj=122306
  2. О компании. www.mechel.ru. Процитовано 2016-08-04.