Трубна металургійна компанія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВАТ «Трубна металургійна компанія»
Тип Публічна компанія
Форма власності публічна компанія
Галузь чорна металургія
Засновано 2001
Штаб-квартира Росія Росія: Москва
Ключові особи Дмитро Пумпянський (голова ради директорів), Олександр Ширяєв (генеральний директор)
Виторг $6,43 млрд. (2013)
Співробітники 45 тис.
Сайт www.tmk-group.ru

Трубна металургійна компанія (ТМК) — російська металургійна компанія, найбільший російський виробник труб, входить в трійку лідерів світового трубного бізнесу.[1] Штаб-квартира - в Москві.

Діяльність[ред. | ред. код]

Компанія виробляє широкий спектр трубної продукції, який використовується, перш за все, в нафтогазовому секторі. Також продукція ТМК використовується в хімічній промисловості, енергетиці, машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві та інших галузях. Компанія випускає безшовні і зварні труби, сталеву заготовку. ТМК поставляє продукцію в поєднанні з широким комплексом сервісних послуг по термообробці, нанесення захисних покриттів, нарізці преміальних сполук, складування і ремонту труб.

ТМК об'єднує 28 підприємств, розташованих в Росії, США, Канаді, Румунії, Омані, ОАЕ і Казахстані і два науково-дослідних центру в Росії і США.

ТМК має диверсифіковану географію продажів і поставляє продукцію більш ніж в 80 країн світу. Основними експортними ринками ТМК є Європа, Близький і Середній Схід, Північна Африка, Південна і Південно-Східна Азія, країни СНД.

Примітки[ред. | ред. код]