Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського
Жанр ретро-музика
Місце проведення Україна Україна Львів, Київ, Одеса, Полтава
Роки існування 2015, 2017, 2018

Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського — щорічний міжнародний фестиваль ретро-музики на честь українського пісняра та композитора Богдана Весоловського.

Історія[ред. | ред. код]

У 2015 році був започаткований щорічний Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського. Перший фестиваль пройшов у Львові. Відкриття фестивалю відбулось 29 травня в Музеї етнографії та народного промислу ІН НАН України[1]. Фестиваль завершився двома гала-концертами: 1 червня у Львівській Опері та 3 червня у Київському театрі оперети.

6 червня 2017 року в Львові розпочався другий Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Веселовського. Фестиваль пройшов у два етапи. Перший з них – концерт «Мрійлива ніч» у Львові, другий — конкурс молодих виконавців та гала-концерт переможців, відбувся у Полтаві 26-27 серпня 2017 року[2].

Третій Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського розпочнеться 26 серпня 2018 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету проходитиме[3].

Примітки[ред. | ред. код]