Woodstock Україна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Woodstock Україна
Жанр Рок інді реггі
Дати щороку у серпні
Місце проведення Львівська область, Україна
Засновано Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»
Веб-сайт
http://www.woodstock.in.ua/

«Woodstock Україна» — український рок-фестиваль, організований благодійним фондом Серце до серця.

Історія[ред.ред. код]

«Вудсток» — один із наймасштабніших і найвизначніших в історії рок-фестивалів, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості споріднених ідеєю людей.

У 1995 році для волонтерів польської акції «Великий Оркестр Святкової Допомоги» (фундація «WOŚP») було організовано перший польський фестиваль під назвою «Зупинка Woodstock» («Przystanek Woodstock») .

Діяльність фонду «WOŚP» під керівництвом Єжи Овсяка присвячена збору коштів для допомоги дітям-інвалідам і сиротам, а також спрямована на розвиток волонтерського руху. Фестиваль є великою подякою волонтерам за їхню працю впродовж року. Щороку у події беруть участь близько 30 музичних гуртів, почесними гостями фестивалю були «Guano Apes», «Papa Roach», «The Prodigy», «The Stranglers», «Korpiklaani», «Clawfinger» та багато інших. В 2011 році польський «Przystanek Woodstock» відвідало близько 700 000 людей.

У 2012 році Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вирішив перенести традицію Woodstock в Україну. З метою віддячити своїм волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом над збором коштів для закупівлі медичного обладнання для дітей та дитячих лікарень, фонд започатковує традицію українського благодійного «Woodstock'у». З цього часу фестиваль мандрує мальовничими куточками України.

У 2012 році вперше відбувся у Калинівці, Вінницька область , 2013 відбувався на березі Чорного моря у селі Грибівка, Одеської області, з 2014 по 2017 на території Свірзького замку у селищі Свірж (Львівська область), 2017 року поблизу Городок (Львівська область) на аеродромі "Цунів", 2018 року неподалік м. Городок.

Вхід завжди був та буде безкоштовним.

Учасники[ред.ред. код]

Виступи музичних гуртів відбуваються на трьох сценах, а саме: Велика, Молода та Акустична.

В рамках Woodstock Ukraine також відбуваються лекції від мандрівників та письменників на літературному майданчику.

2012

28 - 30 серпня


2013

16 - 21 липня:


2014

8 - 12 липня:


2015

7 - 9 серпня2016

28 - 30 липня
2017

11 - 13 серпня
2018

9 - 11 серпня

Посилання[ред.ред. код]