Міністерство торгівлі США

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Міністерство торгівлі США
англ. United States Department of Commerce
Seal of the United States Department of Commerce.svg
Печатка міністерства
Commerce Building view from Mall 2.jpg
Будівля міністерства
Загальна інформація
Країна США США
Дата створення 14 лютого 1903
Підвідомчі органи Національне управління океанічних і атмосферних досліджень, Національний інститут стандартів і технології, Національна погодна служба, Educaused, National Technical Information Serviced, Відомство з патентів і товарних знаків СШАd, Бюро перепису населення США, International Trade Administrationd, Bureau of Economic Analysisd, Office of Inspector General, Department of Commerced і Technology Administrationd[1]
commerce.gov

Міністерство торгівлі США (англ. United States Department of Commerce) — один з виконавчих департаментів США.

Сфера діяльності міністерства — економічне зростання в США, просування вільної торгівлі США по всьому світу, міжнародні економічні місії, підтримка інновацій, управління морськими ресурсами і забезпечення інформації про погоду.

Серед завдань міністерства: збір економічних та демографічних даних для прийняття бізнесом та урядом важливих рішень, а також сприяння встановленню промислових стандартів.

Основна мета міністерства: створення робочих місць, сприяння економічному зростанню, заохочення сталого розвитку та блокування шкідливих торгових практик інших країн. Штаб-квартира Департаменту комерції — це будівля Герберта К. Гувера у Вашингтоні, округ Колумбія.

Загальна кількість службовців у 2011 році — 43 105 осіб. У 2009 році їх було 56 259 чоловік. Примітно, що в 2010 році штат службовців збільшився до 123 580 чоловік. Цей стрибок був результатом прийняття на роботу близько 70 000 тимчасових співробітників Бюро перепису населення США для забезпечення перепису населення 2010 року.

З 27 лютого 2017 року міністром є Вілбур Росс.

Посилання[ред. | ред. код]


  1. ISNI