Обговорення:Великоднє яйце (віртуальне)
Найсвіжіший коментар: Анатолій 2000 у темі «Назва статті» 3 роки тому
Єдина примітка у статті посилання на абсолютно неавторитетний сайт PlayUA. Чудово! --Τǿλίκ 002 (обговорення) 07:00, 27 травня 2020 (UTC)
Оновлення
[ред. код]Троха оновив статтю, виправивши зросійщенні форми. Прошу перейменувати назву на "Великоднє яйце". - DrKhmelnytsky, 20:24, 17 жовтня 2020 (UTC)
Назва статті
[ред. код]Пропоную до розгляду варіант «писанка», взятий з українського перекладу «Кліп-кліп» на замовлення QTV. --Рассилон 23:35, 6 лютого 2021 (UTC)
- Як на мене досить сумнівно. Тут [1], наприклад використовується термін пасхалка і один раз крашанка. Тут [2] теж пасхалка. Тут [3] теж пасхалка. Я не знайшов використання віртуальна писанка. віртуальне великоднє яйце знайшов тут [4]: Десять місяців потому світ побачив видання книги одночасно у твердій та м'якій палітурці, а Клайн у своєму блозі повідомив, що обидві обкладинки містять віртуальне великоднє яйце, яке містить посилання на серію ігор, що потрібно пройти та насамкінець встановити світовий рекорд. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 10:45, 7 лютого 2021 (UTC)
- Тому я думаю, що цілком можна вживати слово пасхалка, бо нічого поганого в ньому нема. Воно вживається у відповідній літературі, походить від слова Пасха, що за словником, те саме, що Великдень. --Τǿλίκ 002 (обговорення) 13:51, 4 березня 2021 (UTC)
- ↑ Савченков, О. Г. "Кліпова свідомість у контексті теорії поколінь." Гілея: науковий вісник 139 (2) (2018): 76-79. scholar.googleusercontent.com. Процитовано 7 лютого 2021.
- ↑ Хоркхаймер, М., Бауман, З., Бодріяр, Ж., Леш, С., Хітров, А., Певзнер, К., ... & Захарченко, Н. (2019). ГЛЯДАЦЬКІ ПРАКТИКИ СПОЖИВАННЯ СЕРІАЛІВ. Цит.: «Виникає так званий феномен "пасхалок" (від англ. Easter eggs – "пасхальні яйця", які за західною традицією мають відшукувати діти у святковий день), що передбачає поміщення ... посилань на попередні та майбутні події... Пошук та аналіз "пасхалок" займає величезну жанрову нішу на YouТube, де відеоесеїсти роз'яснюють можливі фанатські теорії та свої прогнози. Це не тільки створює ажіотаж .., але й ще раз спонукає глядачів саме до рефлексивного перегляду в боротьбі за першість отримання підказок...».
- ↑ Бережна, Маргарита Василівна. "Відтворення мовленнєвої характеристики персонажів (на матеріалі англомовних художніх текстів та їх перекладів українською мовою)." (2017). Цит.: «Крім того, для мовлення героїні характерна особлива гра слів .., своєрідна «пасхалка», яка для уважного читача розкриває майбутній сюжет..».
- ↑ виртуальное пасхальное яйцо у українська - Російська - Українська словнику | Glosbe. uk.glosbe.com. Процитовано 7 лютого 2021.