Користувач:Анатолій 2000

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Користувач: Анатолій 2000[1] (читається і вимовляється як: Анатолій дві тисячі) — користувач Вікіпедії, вільної енциклопедії[2].

31 лютого[ред. | ред. код]

Корисно[ред. | ред. код]

Хочеться сказати...[ред. | ред. код]

.., якщо Ви помітили незначні помилки в тексті моєї (чи будь-якої іншої) статті, не потрібно робити так (наприклад.) "Кількість лисиць, котре пеленгується[що це?]...", тут вжито слово "кількість" отже слово "котре" потрібно виправити на "котра". Також сміливо можна виправляти таке:

 • Орфографічні правлення ("Лімон — плод лімонного дерева що..." на "Лимон — плід лимонного дерева, що ...");
 • просте форматування (напр., пунктуація або великі літери, "тарас григорович котрий..." на "Тарас Григорович, котрий...");
 • форматування, що не змінює значення сторінки (напр., додавання горизонтальних ліній, розбивання одного абзацу на два);
 • очевидні помилки у фактах (напр., "Україна стала незалежною у 1891 році" на "Україна стала незалежною в 1991 році");
 • додавання і виправлення вікіпосилань (напр., "...мати Тараса Григоровича Шевченка..." на "...мати Тараса Григоровича Шевченка..." чи "...конфіскується майно..." на "...конфіскується майно...");
 • видалення вандалізму (випадкового набору букв, тексту, що не стосується тем статті, провокаційного-вандалізму, іншого вандалізму).

Дякую за розуміння!

Корисні статті[ред. | ред. код]

Статті у Вікіпедії ґрунтуються на опублікованих авторитетних джерелах.

Матеріали про живих осіб слід писати з великою ретельністю, увагою до можливостей перевірки, нейтральності та уникаючи оригінальних досліджень.

Статті частіше за все матимуть більше ніж одного автора, котрі часом можуть не погоджуватися стосовно того, що стаття повинна містити. Уникайте воєн редагування з іншими користувачами, це не є продуктивним методом вирішення проблем та не сприяє покращенню Вікіпедії.

Політика Вікіпедії щодо дотримання мовних стандартів виходить з того, що зміст статей повинен бути зрозумілим і легко сприйматися усіма читачами, які володіють українською мовою. Відповідно при написанні статей бажано якомога точніше дотримуватися норм літературної української мови та правопису 1993 р.

Ставлення з повагою до інших є ключем до ефективної співпраці у створенні міжнародної онлайн-енциклопедії.

ЗАБОРОНЕНО: Проводити оригінальні дослідження. Під цим розуміється використання в Вікіпедії фактів, тверджень та ідей, у підтвердження яких не існує опублікованих джерел.

Хоча редагувати Вікіпедію можна анонімно, реєстрація дає багато переваг. Щоб вибрати ім'я, потрібно зареєструватися: в такому разі весь ваш внесок до Вікіпедії буде асоційований не з IP-адресою, а з певним нікнеймом.

Доречністьвідповідність назви статті її вмісту; при пошуку за ключовим словом — відповідність того, що шукали загальному вмісту статті.

Основна мета політики Вікіпедії у сфері дотримання умов добропорядного користування — захистити ідею створення і розповсюдження вільного вмісту, який може використовувати хто завгодно і на будь-яких носіях.

Значимість у Вікіпедії — оцінка енциклопедичної цінності, що застосовується дописувачами для вирішення питання: «Чи заслуговує тема на окрему статтю чи лише згадку в іншій статті Вікіпедії?».

У деяких випадках можуть вилучатись сторінки Вікіпедії без попереднього повідомлення, навіть якщо ці сторінки були винесені на обговорення.

Статті виставляються на вилучення тоді й тільки тоді, коли вони не можуть бути вилучені згідно з критеріями швидкого вилучення.

Нейтральна точка зору (НТЗ). За словами засновника Вікіпедії Джимбо Вейлза, політика НТЗ «абсолютна і безкомпромісна».

Вікіпедія — проект зі створення енциклопедії, а не співтовариство клубів за інтересами. Учасники проекту — члени авторського колективу, тому хотілося б, щоб особисті взаємини між ними не заважали роботі над спільним проектом. Обговорення у Вікіпедії — навіть Особисті обговорення користувачів — повинні мати єдину мету: поліпшення енциклопедичних статей. Тому будь-який перехід на особистості суперечить самому духу Вікіпедії. Користувачі можуть не подобатися один одному, викликати один у одного ворожість, але ці емоції не повинні ніяк відбиватися на сторінках Вікіпедії.

Усі правила і настанови Вікіпедії ґрунтуються на п'яти основах, які визначають суть Вікіпедії.

« Від вас не вимагають створення ідеальних текстів, та до цього слід прагнути. «

Потрібні статті і шаблони[ред. | ред. код]

Шаблони[ред. | ред. код]

Приблизний вигляд: [нісенітниця!] або [абсурд!]

Приблизний вигляд: [калька зі статті такої-то] або [калька з сайту такого-то]

...

Статті[ред. | ред. код]

Приблизний початок: Гібридні[3][4] (також поліморфні[5]) істоти — персонажі міфів, казок, легенд, що поєднують в своїй зовнішності риси різних істот. Відомі практично у всіх стародавніх і традиційних культурах[6][7].У поліморфних образах людська фантазія об'єднувала найважливіші риси початкових тварин, створюючи безліч вигаданих істот різного ступеня популярності[6]. Місцем проживання таких істот часто вказувалися малодоступні місцевості на кордоні цивілізації - пустелі, вершини гір, лісу, моря і т. п., А також далекі країни, з жителями яких у даного народу практично не було контактів[8].

Приблизний початок: «Перевертні в погонах» — назва, дана міністром внутрішніх справ Росії Борисом Гризловим обвинуваченим у гучній справі про корупцію та інші злочини в органах МНС Росії і МВС Росії. Згодом термін отримав велику популярність і поширення в пресі [9] і в суспільстві[10]. У широкому сенсі «перевертні в погонах» — позначення будь-яких співробітників правоохоронних органів, під прикриттям своїх звань і посад і тих, які скоюють злочини або корупціонерів. [11][12][13]

Приблизний початок: Федір Адріанович Євтіхієв (Євтіщев 1864, Санкт-Петербург — 1 лютого 1904 Салоніки), більш відомий під прізвиськом Jo-Jo або «хлопчик з мордою (пикою) пса», — російський цирковий артист, який досяг європейської популярності в кінці XIX століття.

...

Статті створенні і доповнені мною[ред. | ред. код]

Статистична таблиця[ред. | ред. код]

Статистика
Створені сторінки*

(кіл-сть)

заплановані

(кіл-сть)

доповнені

(кіл-сть)

видалені

(кіл-сть)

заслуговують бути добрими

(кіл-сть)

номінувались

(кіл-сть)

вибрані

(кіл-сть)

номінувались

(кіл-сть)

примітка
100+


∞+


≈111+ 4 Сумно мінімум 3-5 3 0 0 *не усі створені сторінки підраховані

(детальніше тут)

Додаткова інформація[ред. | ред. код]


Atom of Atheism-Zanaq.svg Цей користувач - атеїст.
Chekhov 1898 by Osip Braz.jpg Цей користувач із задоволенням читає А. П. ЧеховаCoat of arms of Ukraine Rev Albedo.svg
Цей користувач за якомога жорсткішу боротьбу з проявами українофобії в Україні


ЩДК Цей користувач грає
у Що? Де? Коли?


Оє-перекреслене.svg Цей користувач не підтримує правопис 2019 року.Розвиток Вікіпедії неможливий без злагодженої цивілізованої співпраці між користувачами. Деякі учасники проекту навіть не намагаються віднайти спільні шляхи вирішення питань. Дехто ставить власні амбіції на перше місце, обростає безглуздими «принципами», не реагує на пропозиції спільного вирішення питань через вигадані безглузді причини. Багато користувачів вважають статті (або й цілі тематики) своєю власністю і різко відкидають правки інших учасників, не поважаючи чужої праці. Зіркова хвороба — ворог Вікіпедії.
Цього користувача аж підкидає від відвертого хамства, нахабності та самоуправства деяких користувачів.


Nuvola apps korganizer.svg Користувач вважає за доцільне ввести заборону правити статті анонімам. стб  Користувачеві не до вподоби канал СТБ і його мовний стиль!


Смайл
Цей користувач важає, що смайлів багато не буває
Atom of Atheism-Zanaq.svg Користувач проти дискримінації атеїстів та їхнього світоглядуПримітки[ред. | ред. код]

 1. 2000 це не рік народження
 2. Вікіпедія. Вікіпедія (uk). 2019-03-17. Процитовано 2019-03-26. 
 3. ГІБРИД – Академічний тлумачний словник української мови. sum.in.ua. Процитовано 2019-06-15. 
 4. ГІБРИДНИЙ – Академічний тлумачний словник української мови. sum.in.ua. Процитовано 2019-06-15. 
 5. Що таке ПОЛІМОРФНИЙ - Словник іншомовних слів Мельничука - Словники - Словопедія. slovopedia.org.ua. Процитовано 2019-06-15. 
 6. а б Чекрыжова О. И., О. И. (2001). Полиморфные образы в древнем и средневековом искусстве // Историко-культурное наследие Северной Азии: итоги и перспективы изучения на рубеже тысячелетий. (рос.). Барнаул. с. 454—456. .Полиморфные образы в древнем и средневековом искусстве. 
 7. Posthumus, Liane (2011-03). Hybrid monsters in the Classical World : the nature and function of hybrid monsters in Greek mythology, literature and art (en-ZA). Процитовано 2019-06-15. 
 8. Tolstoĭ, Nikita, 1923-1996.; Agapkina, T. A.; Tolstai︠a︡, S. M.; Толстой, Никита, 1923-1996.; Агапкина, Т. А.; Толстая, С. М.; Institut slavi︠a︡novedenii︠a︡ i balkanistiki (Rossiĭskai︠a︡ akademii︠a︡ nauk); Институт славяноведения и балканистики (Rossiĭskai︠a︡ akademii︠a︡ nauk) (1995-2012). Slavi︠a︡nskie drevnosti : ėtnolingvisticheskiĭ slovarʹ v pi︠a︡ti tomakh. Moskva: Mezhdunarodnye otnoshenii︠a︡. ISBN 5713307034. OCLC 32988664. 
 9. Амител, И. А. На Алтае задержана еще одна преступная группа, в состав которой входили оборотни в погонах. www.amic.ru. Процитовано 2019-06-15. 
 10. Яблоко. Оборотни в погонах окончательно заврались. www.yabloko.ru. Процитовано 2019-06-15. 
 11. Московский угрозыск начинает кадровую чистку. NEWSru.com. 2003-06-30. Процитовано 2019-06-15. 
 12. Генри Лайон Олди, Марина и Сергей Дяченко, Андрей Валентинов «Оборотень в погонах» (ru). 
 13. Человек Грызлов. Эпизод 2. web.archive.org. 2009-07-12. Процитовано 2019-06-15.