Обговорення користувача:AM Borman

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете додати їх до стрічки новин спільноти.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the help desk of the community portal (feel free to use English there if your level of Ukrainian is not sufficient for communication) --Turzh 21:27, 24 липня 2009 (UTC)

Порада[ред. код]

Вітаю! Для незавершених статей можете використовувати шаблон {{В роботі}}. Творчих успіхів! --Krystofer 23:57, 5 травня 2010 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 13:02, 4 травня 2011 (UTC)

Попередження[ред. код]

По-перше, "Риторичне питання..." це публіцистика, а не енциклопедичний текст. По-друге, поняття "курйоз" є суб’єткивним судженням, а таким не місце у вікіпедії. Тому ця інформація є недоречною. --ASƨɐ 20:24, 5 січня 2013 (UTC)

"Риторичне питання..." - це питання на яке не має і не може бути відповіді, але створює в уяві читача повну уяву, чи картину того, що відбулось. Цей прийом використовується від академічних до полемічних творів, і в енциклопедичних також.

поняття "курйоз" є суб’єткивним судженням - ті поняття які опінією загально визнані в вікі підтвердження не потребують. Наприклад, "сонце світить", "Януковича за очі називають Паханом" і тд

А тепер вже Вам питання риторичне: чому Вас, галичанина, так турбує місто Лубни? (Я, наприклад, саме зараз строчу з дачі дядька дружини саме з цього міста). Є гіпотеза: Ваше призвіще Бурбелло, як у того судді що "дресирує" Мосійчука. так тоді ваші дії є зацікавленим вандалізмом AM Borman (обговорення) 11:17, 6 січня 2013 (UTC)

Я готовий витратити час, щоб пояснити хибність Ваших тверджень, якщо Ви заручитесь підтримкою ще якогось активного користувача. А поки що повірте мені, будь ласка, на слово. --ASƨɐ 12:37, 6 січня 2013 (UTC)

Як переконаєте мене і вікі публіку в хибності моїх тверджень - от тоді можливо буде і по всім вікі правилам прибрати добавлений мною матеріал, а поки що нехай він буде на попередньому місці, в іншому випадку, це буде відвертий вандалізм з Вашого боку. AM Borman (обговорення) 13:23, 6 січня 2013 (UTC)

Argumentum ad Ignorantiam. Це Ви повинні переконати зацікавлених користувачів у правильности своїх тверджень. Вже двоє адміністраторів відкинули цей "курйоз". Думаю, із цього зрозуміло, що в енциклопедію Ви ніяк не пропхнете публіцистику... --ASƨɐ 11:41, 7 січня 2013 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 5 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Війна редагувань і порушення ВП:НТ у статті Лубни --ASƨɐ 12:33, 7 січня 2013 (UTC)

Статтю Астроцитарна гіпотеза старіння ссавців номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Астроцитарна гіпотеза старіння ссавців, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 жовтня 2015. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 17:51, 8 жовтня 2015 (UTC)