Обговорення користувача:Andriy Burdyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)

--AS 12:06, 21 квітня 2007 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BunykBot (обговорення) 22:49, 14 листопада 2012 (UTC)

Статус файлу Файл:Comanche logo.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Comanche logo.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:15, 25 березня 2013 (UTC)

Позбавлення статусу Aced (третя номінація)[ред. код]

Прошу долучитися до голосування Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Aced (третя номінація), користувач вводить практику путінських ЗМІ в УкрВікі, ми маємо разом це зупинити. MelVic (обговорення) 02:56, 21 березня 2014 (UTC)MelVic

Щодо Файл:Okabe filaret.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Okabe filaret.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 02:28, 2 червня 2014 (UTC)

привіт. на сайті вказано, що «Всі права застережено!». якщо десь на сайті вказано вільну ліцензію — дайте, будь ласка, лінк на цю сторінку на сайті. або дійте відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. врахуйте, що свідоме та систематичне порушення авторських прав може спричинити до блокування користувача --アンタナナ 02:31, 2 червня 2014 (UTC)
також тут Файл:Схема горизонтальної опалубки.jpeg — Ваше авторство полягає у завантаженні у вікіпедію? яи Ви самі малювали ту схему на сайті-джерелі? --アンタナナ 02:34, 2 червня 2014 (UTC)

Я є власником як одного так і іншого сайту. Щодо опалубки - ТАК, я сам малював цей малюнок. І правами на всі зображення також я володію. Підкажіть, будь ласка, що саме краще вписати щодо цих зображень, щоб не виникало питань з ліцензуванням. На Вікіпедію я розміщую лише власні зображення, тому добре було би на майбутнє знати, бо є в планах дуже багато сторінок створити/доповнити. Дякую! - користувач:Andriy_Burdyk 23:27, 2 червня 2014 (UTC+2)

привіт. дякую за відповідь. тут написано, що цей дозвіл треба надсилати імейлом. на permissions-ukAt sign.svgwikimedia.org, а не публікувати у Вікіпедії. врахуйте, що дозвіл має бути надіслано із імейлу, який «прописаний» на сайті (вказаний у контактах [1]). точно те саме стосується сайту із опалубком (якщо це Ваші сайти, вкажіть себе у контактах, а на своїй особистій сторінці вкажіть, що у Вікіпедії Ви редагуєте під таким-то ніком і посилання на сторінку користувача тут). тоді Ви зможете вантажите те, правовласником на що Ви є, без жодних проблем --アンタナナ 16:28, 5 червня 2014 (UTC)
і ще раз привіт. текст дозволу, який Ви додали в опис файлу ред.№ 14392135, мав бути надісланий з infoAt sign.svggradleva.com на permissions-ukAt sign.svgwikimedia.org. файл буде відновлено після отримання такого листа із дозволом --アンタナナ 08:00, 14 грудня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:30, 15 листопада 2018 (UTC)