Обговорення користувача:Dtvardovskyi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Dtvardovskyi!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:14, 23 березня 2016 (UTC)

Продовження WikiPhysContest-2016[ред. код]

Шановий учаснику конкурсу! Раді повідомити Вам, що період написання статей продовжено до 14-го травня, Дня астрономії в 2016 році. До 23:59 Ви можете редагувати свої статті в рамках конкурсу. Визначення переможця перенесено на 28 травня, а церемонію нагородження на початок червня. Сподіваємося, Ви використаєте ці додаткові 10 днів, аби вдосконалити свою статтю. Успіхів!

З повагою, оргкомітет конкурсу 08:56, 29 квітня 2016 (UTC)

Результати конкурсу й церемонія нагородження[ред. код]

Шановний учаснику конкурсу WikiPhysContest-2016! Раді привітати Вас із закінченням нашого конкурсу!
Результати конкурсу можна знайти на сторінці конкурсних статей, призові місця позначені кольором.

Хочемо подякувати Вам за Вашу участь. Завдяки Вам та іншим учасникам в українській Вікіпедії з'явилося понад 90 статей про астрономію та фізику, приблизно половина з яких є великими, якісними статтями, а кільканадцять з них є надякісними статтями-гігантами, які скоріш за все стануть добрими та вибраними статтями в українській Вікіпедії — взірцями для інших. Незалежно від місця, яке Ви зайняли, Ваш вклад є дуже важливим для нас та української Вікіпедії — Ви долучилися до створення десятків мегабайтів якісного україномовного науково-енциклопедичного контенту, ми Вами пишаємося!

Нам також приємно запросити Вас на церемонію нагородження, що відбудеться в суботу 2 липня, об 11:00, у Дзеркальній залі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів, вул. Університетська, 1). На всіх присутніх на церемонії чекатимуть купа сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна», кава, чай та печиво, а також приємна компанія людей, небайдужих до фізики, астрономії та Вікіпедії.

Бажаємо Вам залишатись активними у Вікіпедії!
Ще раз дуже дякуємо за Вашу участь і з нетерпінням чекаємо на Вас у Львові!

З повагою, оргкомітет конкурсу 14:48, 15 червня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ε Візничого[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ε Візничого був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:14, 29 червня 2016 (UTC)

Агов!!![ред. код]

Шановний Ви якого біса створюєте статті які вже існують?? --Jphwra (обговорення) 20:36, 7 серпня 2016 (UTC)

Червоне посилання означає, що стаття ще не написана. Якщо такі статті вже існують (але під іншою назвою), то просто видаліть ті, які я створив. Вибачте.
Просто уважно треба, для перевірки є праве вікно Пошук, через нього можно перевірити наявні статті. Бо робити зайву роботу, а Буркіна-Фасо не була червоною. --Jphwra (обговорення) 07:07, 8 серпня 2016 (UTC)

Вітрильний спорт на літніх Олімпійських іграх 2016[ред. код]

Може взялись би за цей матеріал? Там вже є трохи інформації в енвікі, тільки уважніше оформлювати спортсменів. Отут можна глянути як оформлювати спортсменів та команди. переходити на створення статей з червоних посилань в шаблоні. З повагою --Jphwra (обговорення) 08:27, 9 серпня 2016 (UTC)

Так, із задоволенням! У мене виникло питання: чи можна вважати сайт https://www.google.com.ua/search?q=%D0%9E%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%B0%D0%B4%D0%B0&oi=ddle&ct=2016-doodle-fruit-games-day-5-5688836437835776-hp&hl=ru надійним джерелом та брати інформацію з нього? Dtvardovskyi (обговорення) 08:32, 9 серпня 2016 (UTC)
з нього брати інформацію можна але краще користуватись офіційним сайтом, в кожній головній статті він присутній в посиланнях. --Jphwra (обговорення) 09:11, 9 серпня 2016 (UTC)
Той розділ там не треба, про змагання треба писати в статтях про окремі змагання. Тому я відкидаю Ваши правки. Краще перенести їх по окремих дисциплінах в існуючі статті. Взагалі вам треба переглянути оформлення статей. --Jphwra (обговорення) 13:15, 11 серпня 2016 (UTC)
Можна взяти за приклад Вітрильний спорт на літніх Олімпійських іграх 2016 — Лазер і Вітрильний спорт на літніх Олімпійських іграх 2016 — Лазер радіал. Там будуть ті самі шаблони тільки з іншою інформацією всередині них. Назви статей брати з шаблону справа. Можна брати інформацію з англійської Вікіпедії і через гугл дивитись прізвища українською, там зараз є додаток.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:25, 11 серпня 2016 (UTC)
Краще оновлюйте дані про різні країни, це набагато потрібніше зараз. А я сам буду писати про вітрильний спорт. @Jphwra: не переживайте за вітрильний спорт, ще в англійців майже нічого немає.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:48, 11 серпня 2016 (UTC)

Дякую[ред. код]

за оновлення статей про збірні на Олімпіаді, плюс для Вас це буде тренуванням повчитись чи удосконалити користування вікірозміткою. --Jphwra (обговорення) 12:50, 12 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Dtvardovskyi:, запрошую вас до участі у вересні (за 2 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 14:15, 18 серпня 2016 (UTC)

Дякую, з радістю приймаю Ваше запрошення. Dtvardovskyi (обговорення) 14:28, 18 серпня 2016 (UTC)

@Dtvardovskyi: вітаю ще раз, нагадую, що завтра (1 вересня) офіційно стартує місячник фантастичної літератури, для участі в якому ви зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 15:38, 31 серпня 2016 (UTC)

На жаль, у мене виникли термінові справи та я не зможу приділити увагу Місяцю фантастичних творів до 20 вересня.Dtvardovskyi (обговорення) 16:31, 8 вересня 2016 (UTC)
@Dtvardovskyi: Дякую за відповідь, сподіваюся на вашу активну участь з 20-го вересня.Yasnodark (обговорення) 13:38, , 9 вересня 2016 (UTC)
Вітаю :@Dtvardovskyi:, дякую за участь та поліпшення статті, хочу повідомити, що місячник офіційно подовжено до 10 жовтня включно. Розраховую на продовження вашої участі.--Yasnodark (обговорення) 14:49, 30 вересня 2016 (UTC)
Дякую за повідомлення. Додатковий час дуже доречний, оскільки я нещодавно прочитав книгу "Астровітянка" та збираюсь написати статтю про неї. Dtvardovskyi (обговорення) 17:00, 30 вересня 2016 (UTC)
Вітаю @Dtvardovskyi:! Пробачте, що турбую та прошу підтримати цю та цю категорії, що необґрунтовано були номіновані на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2016.--Yasnodark (обговорення) 16:27, 17 листопада 2016 (UTC)