Обговорення користувача:Fessor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Зверніть увагу!
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Fessor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:32, 9 січня 2015 (UTC)

гуглмепс та опенстрітмеп

Привіт, а ти не знаєш, як можна перемалювати маршрут автошляху? Бо оцей E58 на всіх мапах намальований, що він проходить через центр міста (Маріуполь), але всі фури (ну, раніше, бо зараз же кордон закритий) йшли околицями міста по об'їзду, бо так ведуть вказівники. --ДмитрОст 18:04, 25 серпня 2017 (UTC)

Салют! ні, я картами лише користуюся... --Fessor (обговорення) 19:27, 25 серпня 2017 (UTC)
А шо вантажівки об'їжджають строго по європейському автошляху?--Анатолій (обг.) 19:49, 25 серпня 2017 (UTC)
Нє, ну 25-тонна фура (або колона із 5-7 зерновозів, ну, там БТРів, БМПешок) може заїхати в місто. Але не думаю, що вони б до центру доїхали. І до чого це запитання? Або провокація, або ти вдаєш, що нібито не знаєш правил дорожнього руху і не знаєш про існування обежуючих знаків для великогабаритного транспорту на в'їзді до населених пунктів за умови існування об'їзду. Якщо це транзитний транспорт або мета поїздки на іншому кінці міста, то лише по об'їзду. Карту подивись, у нас два базових мости через Кальміус, один у центрі, один по об'їзду. Я живу у самому центрі, фур немає. --ДмитрОст 05:23, 26 серпня 2017 (UTC)
Не розумію, який зв'язок між рухом фур і номером автошляху.--Анатолій (обг.) 19:25, 16 вересня 2017 (UTC)
@Анатолій: - як сядеш за велике кермо — висловишся! :-). Дмитру заважають "колони зерновозів під вікном", зрозуміло?--Avatar6 (обговорення) 21:07, 16 вересня 2017 (UTC)

Лиман

[1] Імхо стара назва звучить краще.--Анатолій (обг.) 19:26, 16 вересня 2017 (UTC)

За аналогією із ст. Золочів) --Fessor (обговорення) 19:32, 16 вересня 2017 (UTC)

194.44.99.96

Шановний адміністратор,прошу заблокувати аноніма 194.44.99.96 через його вандальні зміни,які я відкотив.Заздалегідь дякую! Патріот України (обговорення) 13:01, 18 вересня 2017 (UTC)

Дякую й Вам за небайдужість. Але таке й блокувати нема чого — цікавість аноніма до вікі на сьогодні вже вгасла. А якщо завтра продовжить — будемо вживати заходів. --Fessor (обговорення) 16:11, 18 вересня 2017 (UTC)

Шаблон

Перед тим, як щось «відкидати», потрібно хоча б поцікавитись, що й до чого. Варто б було поглянути хоча б сюди - Карпатська Січ, де два шаблони мають різне кольорове оформлення. Не займайтеся дурнею (я так розумію ви дотримуєтеся солідарності з курбіко), а думайте своєю головою.


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:35, 6 жовтня 2017 (UTC)

Моя стаття

Шановний Fessor, прошу перенести статтю Вулиця Лісопаркова (Харків) до основного простору, я її вже дописав.Заздалегідь дякую! Патріот України (обговорення) 12:53, 23 вересня 2017 (UTC)

Ви додали 1 рядок. Невже більш нічого про ту вулицю не знайти? --Fessor (обговорення) 15:14, 23 вересня 2017 (UTC)

Я доповнив цю статтю і додав фото.Будь ласка перевірте, чи можна її переносити до основного простору. Патріот України (обговорення) 16:59, 23 вересня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 17:09, 23 вересня 2017 (UTC)

Проксі-сервер

Шановний Fessor, у мене є до вас прохання. Будь ласка, заблокуйте ір-адресу 207.154.230.45, яка належить хостинговій компанії і досі не заблокована. Заздалегідь дякую! Патріот України (обговорення) 20:21, 24 вересня 2017 (UTC)

Я на тому не розуміюся, вибачте... Тобто, якщо це відкритий проксі — треба блокувати, але я не знаю, як це визначити. --Fessor (обговорення) 15:57, 25 вересня 2017 (UTC)

На вилучення

Доброго вечора! Будь ласка, вилучте цю сторінку користувача. Там розміщений спам. Патріот України (обговорення) 14:35, 8 жовтня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 16:15, 8 жовтня 2017 (UTC)

Кафедра землеустрою та кадастру Національного авіаційного університету

Доброї ночі, так як нещодавно зареєструвався, ще не зовсім розумію що до чого, поясніть будь-ласка що може значити - вилучена через безсумнівну невідповідність критеріям значимості? Адже в вікіпедії є статті про інші кафедри авіаційного та інших вузів, виходить вони є більш значимими, чи я щось не так зрозумів? Отже, що потрібно доопрацювати в статті щоб вона відповідала критеріям. Дякую Vitttaliy (обговорення) 22:51, 9 жовтня 2017 (UTC)

Салют! Непрофільні кафедри не є автоматично значимими, тому окремі статті про них не є доцільними. Але можна створити статтю про інститут (якщо її нема) і там перелічити підрозділи. --Fessor (обговорення) 16:36, 10 жовтня 2017 (UTC)
Щодо непрофільності, тут дозвольте з Вами не погодитись, адже НАУ зараз не готує тільки пілотів, в вузі представлені майже всі існуючі спеціальності. Тим більше, як приклад в Вікіпедії є статті - кафедра філософії Національного авіаційного університету, кафедра гідрології та гідроекології Київського університету. І я задаюсь питанням хіба філософія є профільною в НАУ, або відколи гідрологія та гідроекологія стала профільною в університеті ім. Т.Г.Шевченка, але такі статті не вилучені. Якшо розбиратись детальніше то на жодній кафедрі в Україні не вивчають землеустрій земель авіаційного призначення, а за штатним розписом в кожному аеропорті країни має бути інженер-землевпорядник, або навіть цілий землевпорядний відділ як от в Борисполі. І кафедра землеустрою та кадастру НАУ єдина в Україні яка готує таких спеціалістів саме для аеропортів --Vitttaliy (обговорення)

Блокування

Доброго вечора! Будь ласка, заблокуйте мій обліковий запис на термін 5 днів. В мене починаєтся манія редагувань. Заздалегідь Вам дякую. Патріот України (обговорення) 18:52, 18 жовтня 2017 (UTC)

Охоче вірю. Але заблокувати не можу. --Fessor (обговорення) 19:24, 18 жовтня 2017 (UTC)

Стаття на ШВ

Доброго вечора! Будь ласка, вилучте цю статтю. Вона про незначну особу і в ній розміщений спам. Патріот України (обговорення) 18:41, 22 жовтня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 18:51, 22 жовтня 2017 (UTC)


Блокування сторінки Білецький А.

Я відредагував статтю, користуючись ВП:БР, навівши посилання (в даному випадку це — відеозаписи). Вважаю, що редагування корисне, доповнює статтю, характеризує певним чином Білецького. Ви пишете, що стаття заблокована через неузгоджене редагування. Не розумію, яким чином і з ким я маю узгоджувати редагування, і найголовніше чому я маю це робити. Не зважаючи на це непорозуміння, я намагався знайти консенсус на сторінці обговорення. Але ніхто мені нічого не відповів. Т.я. заперечення відсутні, вважаю пропозицію узгодженою і прошу відкрити доступ для редагування статті (або пояснити, де я помиляюся). Avakovpriznalsya (обговорення) 04:17, 27 жовтня 2017 (UTC)

Ви ж не наводите причину повністю... Редагування обмежено через війну редагувань. --Fessor (обговорення) 04:24, 27 жовтня 2017 (UTC)
Не хотілося роздмухувати це, але користувач Consiglieri88 видалив моє перше редагування через півхвилини, чого недостатньо для навіть перегляду наведених посилань. Він каже, що це оригінальне дослідження, а редагування беззмістовне (явно негативне упереджене ставлення). Отже, як кваліфікувати дії Consiglieri88 ? Як вандалізм? Куди мені звертатися (т.я. я тут недавно, процедури не знаю)? Avakovpriznalsya (обговорення) 13:09, 27 жовтня 2017 (UTC)
А перегляд, до речі, і не потрібен. Власні судження щодо статті Карного кодексу у вікістатті неприйнятні і тут Вас навряд хтось підтримає. Потрібні АД. --Fessor (обговорення) 17:32, 27 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон:Михайло-Коцюбинська селищна громада

Чи можна поставити на шаблон захист від анонімів?--Анатолій (обг.) 20:25, 4 листопада 2017 (UTC)

Вандалізм, ВР і КІ

Вітаю! У кнайпі адмінів нещодавно була розмова про коректність накладення блокувань (я ініціатор). Не викликало заперечень, що при накладенні блокувань важливим є дотримання правил. Ваше блокування користувача PsichoPuzo не відповідає правилам Вікіпедії. Поясню чому: у користувача правки не вандальні, є звичайна ВР і один з учасників її це Ви. Це означає, що Ви не можете здійснювати блокування. Ви повинні були звернутися до інших адміністраторів щодо прийняття рішення або захистити шаблон і запросити інших користувачів до обговорення на його СО. А так Ви виконали дію, порушивши правила. У подібних випадках виникає ситуація, коли доводиться вибирати між накладанням обмеження на користувача, що порушив правила, і адміністратором, що наклав обмеження з порушення. Цей вибір погіршує репутацію Вікіпедії. Потрібно робити все, щоб цього не було. --Basio (обговорення) 18:57, 29 листопада 2017 (UTC)

Во яка лекція! Аж зачитався) А продовження буде? --ДмитрОст 20:15, 29 листопада 2017 (UTC)
@ДмитрОст: А в чому я не маю рацію? --Basio (обговорення) 20:27, 29 листопада 2017 (UTC)
@Basio: Упаси Боже!! Усе правильно написано. Оцей Fessor разгільдяй — найбільший шкідник Вікіпедії, ніхто на нього управи не може знайти... --ДмитрОст 20:33, 29 листопада 2017 (UTC)
@ДмитрОст: Я таким його не вважаю, це тільки Ваша думка. --Basio (обговорення) 20:39, 29 листопада 2017 (UTC)
А він і так знає, ким я його вважаю насправді. Просто у Вікіпедії повно перманентних вандалів-активних дописувачів, але їм бояться зробити зауваження, бо пієтет, цабе велике. А як і зроблять чи заблокують, вони все одно плювать, чхать і все інше хотіли робити на Вікіпедію... А Фессору можна тицнуть, і він так робить і не буде, я в цьому переконаний. Не знаю, чому він так зробив, бо чоловік грамотний, мав знати, що в разі особистого конфлікту адміну заборонено накладати блокування на опонента. Але тепер точно буде знати...) --ДмитрОст 20:44, 29 листопада 2017 (UTC)
Звісно. --Fessor (обговорення) 17:57, 30 листопада 2017 (UTC)

Invitation to Blocking tools consultation

Hello,

The Wikimedia Foundation's Anti-Harassment Tools team is inviting all Wikimedians to discuss new blocking tools and improvements to existing blocking tools in December 2017 for development work in early 2018.

We are specifically contacting you for your ideas because you are one of the top users of the blocking tool on uk Wikipedia. We think that your comments will help us make better improvements. You can post to the discussion in the language that you are most comfortable expressing your ideas.

Other ways that you can help

  1. Spread the word that the consultation is happening; this is an important discussion for making decisions about improving the blocking tools.
  2. Help with translation.
  3. If you know of current or previous discussions about blocking tools that happened on your wiki, share the links.
  4. Help summarize the discussion to share back to your wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or send an email to the Anti-Harassment Tools team.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 18:35, 13 грудня 2017 (UTC)

  • I apologize for posting in English.
  • Please let us know if you wish to opt-out of all massmessage mailings from the Anti-harassment tools team.

Допомога

Привіт, допоможи будь ласка. У цьому шаблоні зроби після Мочалинського лівий поворот вниз станцію Воскресенська, бо в мене не виходить... Вдячний заздалегідь. --ДмитрОст 13:18, 25 грудня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 18:39, 27 грудня 2017 (UTC)

Подяка за участь у проекті

Золота зірка Цей користувач — 7-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:04, 15 січня 2018 (UTC)

Reminder about Blocking consultation

Hello again,

The discussion about new blocking tools and improvements to existing blocking tools is happening on meta now and is in the final days.

We contacted you because you are one of the top users of the blocking tool on this wiki. We think that your comments will help us make better improvements. There is still time to share your ideas. You can post to the discussion in any language.

Thank you if you have already shared your thoughts. You can also help out by sharing a link to the meta discussion with users on this wiki. Or you can translate the summary of the discussion and share it on this wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or by email.

  • I apologize for posting in English.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 22:41, 16 січня 2018 (UTC)