Обговорення користувача:Fessor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зверніть увагу!
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Fessor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:32, 9 січня 2015 (UTC)

{{Київ — Коростень}}[ред. код]

Але ж по факту це Київ-Волинський — Коростень.--Анатолій (обг.) 19:21, 10 серпня 2018 (UTC)

Ага. Це настільки важливо? --Fessor (обговорення) 19:25, 10 серпня 2018 (UTC)
Ну інші шаблони називаються за назвами кінцевих транзитних пунктів. Тож логічно, щоб і цей так само називався.--Анатолій (обг.) 19:46, 10 серпня 2018 (UTC)
Ну от {{Бахмач — Гребінка}} — ні. До того ж, це дає деяку гнучкість у формуванні власне шаблону, бо уточнення конкретною станцією якогось вузла накладає свої обмеження. --Fessor (обговорення) 19:53, 10 серпня 2018 (UTC)
Я створюю статті про дільниці між транзитними пунктами (починати дільницю десь усередині нелогічно, як на мене), відповідно і шаблони називаю аналогічно дільницям. Проте часу не дуже вистачає, на разі створив 12 дільниць, працюю ще над кількома, Київ-Волинський — Коростень у найближчих планах.--Анатолій (обг.) 20:11, 10 серпня 2018 (UTC)
Це добре )
Зрештою, можна потім ботом замінити. --Fessor (обговорення) 06:05, 11 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:25, 30 серпня 2018 (UTC)

Дякую, але я на тому не знаюся то й не потребую. --Fessor (обговорення) 15:59, 30 серпня 2018 (UTC)

MiyaGi & Эндшпиль[ред. код]

Вітаю! Ви вилучили статтю з аргументом безсумнівної незначимості, хоч я не розумію як може бути безсумнівно незначима тема з 4 мовними версіями і музична група у якої трек має 200 млн. переглядів на YouTube. Не знаю, яка була наша версія, але в російській версії авторитетні джерела є. — Шиманський હાય! 08:22, 24 жовтня 2018 (UTC)

Наявність інтервікі не гарантія якості... Це був жахливий за стилем автопереклад. Хочете - пишіть наново, відновлювати там нічого:
« Ендшпіль закінчив п'ятдесяту середню школу міста Владикавказа, а після неї освоїв професію технолога. Він не заперечує, що його псевдонім пов'язаний зі змістом перекладу слова ендшпіль - «заключна стадія шахової гри». Який в цьому сенс поки не зовсім зрозуміло, а сам співак не розкриває секрету. »

--Fessor (обговорення) 16:23, 24 жовтня 2018 (UTC)

Дякую за відповідь! Тоді, напевно, зазначайте, що причина вилучення — автопереклад. Знайду час — писатиму по новій. — Шиманський હાય! 06:13, 25 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:01, 1 листопада 2018 (UTC)

Передфінальний акорд[ред. код]

Привіт, глянь оце. Як є бажання, можеш Дебальцеве спростити абощо...) Дякую наперед! --ДмитрОст 06:41, 11 листопада 2018 (UTC)

Ого... В мене з отим Дебальцевим більше проблем, ніж із Харковом. Добре, гляну. --Fessor (обговорення) 08:28, 11 листопада 2018 (UTC)
Іще одне, за лінією пропонують писати Рода́кове (мені в Маріуполі один біженець розповів про то) — Іллєнко. Але в нас є вже шматок у Шаблон:Дебальцеве — Луганськ і від Луганська до Кіндрашівської я прописав усі зупинні пункти та станції без шаблону. То як робить? Зробити окремий шаблон Луганськ — Міллерово (Іллєнко), чи Рода́кове — Іллєнко? --ДмитрОст 14:31, 11 листопада 2018 (UTC)
Привіт)) Виправ будь ласка оце. Лінії не міг звести докупи вгорі та перетин по Сімейкиному-Новому від нього повороти праворуч і ліворуч, немає отого повороту з цієї лінії праворуч і міст над цією лінією проходить. Наперед вдячний! --ДмитрОст 13:48, 17 листопада 2018 (UTC)
Добре). Але я спрощу. --Fessor (обговорення) 14:19, 17 листопада 2018 (UTC)
Привіт, ще оцю, будь ласка. Там міст залізничний по Родаковому на виїзді, не знаю, як по Лутугиному, має бути, як є, і ще розвилка по Сімейкиному, поворот ліворуч від цієї лінії, приєднання до неї, міст, і немає приєднання від 154 км... --ДмитрОст 21:01, 22 листопада 2018 (UTC)
Ти крутий)))!!! Дякую дуже!!! Мене діти питають, чому займаюсь Вікіпедією?? Ось тому, що є такі, як ми) Я забув, ти по-моєму зі Львова. Може, якось стрінемось? ;-) --ДмитрОст 04:35, 25 листопада 2018 (UTC)
«Мене питають "ти са Львова?"» ))) Ні. Зараз я нікуди не можу їздити, тож навряд. --Fessor (обговорення) 07:30, 25 листопада 2018 (UTC)