Обговорення користувача:Fessor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Зверніть увагу!
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Fessor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:32, 9 січня 2015 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 7-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:04, 15 січня 2018 (UTC)

Reminder about Blocking consultation[ред. код]

Hello again,

The discussion about new blocking tools and improvements to existing blocking tools is happening on meta now and is in the final days.

We contacted you because you are one of the top users of the blocking tool on this wiki. We think that your comments will help us make better improvements. There is still time to share your ideas. You can post to the discussion in any language.

Thank you if you have already shared your thoughts. You can also help out by sharing a link to the meta discussion with users on this wiki. Or you can translate the summary of the discussion and share it on this wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or by email.

  • I apologize for posting in English.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 22:41, 16 січня 2018 (UTC)

Рятівнику :-)[ред. код]

Привіт, можеш зробити дві речі будь ласка ). За Слобідкою в напрямку Рибниці до кордону з Придністров'ям є два зал. пункти: Кирилівка та станція Климентове. Я так розумію, що було б краще додати їх у цей шаблон. І друге, в Одеському залізничному вузлі між Заставою Першою та Житомирською виплив блокпост 1504 км та Дальницький переїзд. Був би надзвичайно тобі вдячний за допомогу (ну, щоб ти їх туди домалював :-)). Ще, що це за Одеса-Ліски? --ДмитрОст 03:58, 20 січня 2018 (UTC)

Є ще {{Бєльці_—_Колбасна}}. Я так собі думав, що там вже рейки попиляли.
Домалюю... Правда, не знаю, куди 1504 тулити. А Дальницький там є (непідписаний), на одній горизонталі з Одесою-Сорт.
Хтозна. Тільки у Вікі й чув. Навряд це станція. --Fessor (обговорення) 06:54, 20 січня 2018 (UTC)
блокпост 1504 км після Дальницький Переїзд, після того, як примкнула лінія Шаблон:Одеса — Ізмаїл (Житомирська). Глянь Опенстрітмеп. --ДмитрОст 07:27, 20 січня 2018 (UTC)
Де він, я знаю — їздив повз сотні разів. Проблема у щільності позначок. --Fessor (обговорення) 07:36, 20 січня 2018 (UTC)
ДмитрОст, а станції Климентове взагалі ніде нема: {{Роздільні пункти Одеської дирекції ОЗ}} - нема, тут - нема. --Fessor (обговорення) 11:42, 20 січня 2018 (UTC)
БП 1504 км, Дальницький переїзд--Анатолій (обг.) 14:29, 20 січня 2018 (UTC)
Ей, ви чого? Климентове вже давно виключене з Тарифного керівництва (ще десь наприкінці 2000-х мабуть), прикордонною станцією є Слобідка.--Анатолій (обг.) 14:14, 20 січня 2018 (UTC)

Одеса-Ліски[ред. код]

[1] А звідки інформація? Не бачив телеграм з цього приводу. І в довіднику станцій вона є (код 419903).--Анатолій (обг.) 14:12, 20 січня 2018 (UTC)

Молодець) --Fessor (обговорення) 14:26, 20 січня 2018 (UTC)

Шаблон:Категорія спостереження[ред. код]

Яким чином хтось із зацікавлених учасників війни режагувань, і, опосередковано, припинювачів цієї війни р. приймає, чи взагалі стосується, участі в розробці його функціоналу. Риторично, щодо розуміння призначення категорії з її назви, а не автоперекладу "медичних і культурних шаблонів каток".--Avatar6 (обговорення) 19:56, 22 січня 2018 (UTC)

Вікімарафон в Одесі, 28 січня[ред. код]

Запрошуємо у неділю 28 січня з 14-30 до 18-00 на Вікізустріч, присвячену Вікімафону до 14-річчя української Вікіпедії. Місце проведення Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського, вулиця Троїцька, 49/51 https://www.facebook.com/events/1435523933225646/ --MediaWiki message delivery (обговорення) 18:00, 23 січня 2018 (UTC)

Запоріжжя-вузол[ред. код]

Привіт, як буде бажання та час, не міг би ти трохи розгрісти шаблони по Запоріжжю, бо там щось на зразок Дніпра, купа залізничних вузлів, а лінії у нас промальовані..., хто як умів...) Якщо потрібна буде допомога, звертайся, бо я Запоріжжя все об'їздив. --ДмитрОст 05:00, 21 лютого 2018 (UTC)

ДмитрОст, наче все більш-менш. А де там проблеми? --Fessor (обговорення) 17:17, 21 лютого 2018 (UTC)
Fessor Привіт ще раз. Я мав на увазі, що, наприклад, дві станції поспіль Алімова та Запоріжжя друге вузлові. Тож більшість електричок з Нікополя прямують після Алімова на Запоріжжя Друге, навіть не здогадуючись, що вони на лінії в напрямку Запоріжжя-Лівого. Також весела ситуація із Запоріжжям Першим. Якщо я правильно вивчив усі роз їзди, то головна станція Запоріжжя розташована на тупиковому з їзді див. тут. Я розумію, що це не Одеса, але транзит лівим берегом із Запоріжжя-Лівого через Алімова минує Запоріжжя Друге, хоч на лінії намальовано, що саме головний шлях туди. Я б шаблон Шаблон:Апостолове—Запоріжжя-Ліве зупинив на Алімова, бо вона вузлова (з домальовкою на Ліве і поворотом на Запоріжжя Друге)... --ДмитрОст 21:53, 21 лютого 2018 (UTC)

User ru-free-no[ред. код]

Вам потрібно стерти третій юзербокс і замінити його на інший, такий самий шаблон "User ru-free-no". Ви його не згадали, бо цей шаблон було створено ще майже півмісяця тому. М. Омельчук (обговорення) 05:32, 6 березня 2018 (UTC)

Потрібно)? цей юзербокс не відповідає моєму задуму, ще й написаний російською... Погодьтеся, не обов'язково знати мову, щоб відмовлятися від спілкування нею у Вікі. --Fessor (обговорення) 17:51, 6 березня 2018 (UTC)

Ліролі український репер, поет і актор з Києва[ред. код]

21 березня 2018 Fessor (обговорення • внесок) вилучив сторінку Ліролі (безсумнівна невідповідність критеріям значимості: зміст: «{{Музикант|Ім'я=Ліролі|Оригінал імені=|Зображення=Ліролі.jpg|Підпис=Ліролі - український репер, поет і актор з Києва, учасник RAP-груп...») будьте ласкаві пояснити, що саме конкретно і змістовно виправити в видаленій Вами статті. Сторінка повинна бути терміново розміщена. Будьте ласкаві детально розпишіть, якщо Ви знайшли час її видалити, то знайдіть час і для пояснень з якими правками її можна повернути на сайт. Дякую — Це написав, але не підписав користувач Triumvirat2004 (обговореннявнесок).

Ну, «терміново розміщена» вона не буде: пбсолютно нема джерел, які б доводили відомість особи. Можете звернутися сюди, але там теж керуватимуться аргументами, а не емоціями. --Fessor (обговорення) 17:36, 21 березня 2018 (UTC)

"Вимоги до адміністраторів: Адміністратори мають бути безсторонніми, повинні відстоювати та пояснювати принципи нейтрального погляду та інші правила і засади Вікіпедії." Відтак, прошу від Вас особисто детального і змістовного пояснення всіх необхідних змін для цієї сторінки для подальшого її відновлення або повторного розміщення. Якщо ж необхідне тільки наведення "джерел, які б доводили відомість особи", у такому разі дякую за відповідь.