Обговорення користувача:Fessor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зверніть увагу!
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Fessor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:32, 9 січня 2015 (UTC)

Вікімарафон в Одесі, 28 січня[ред. код]

Запрошуємо у неділю 28 січня з 14-30 до 18-00 на Вікізустріч, присвячену Вікімафону до 14-річчя української Вікіпедії. Місце проведення Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського, вулиця Троїцька, 49/51 https://www.facebook.com/events/1435523933225646/ --MediaWiki message delivery (обговорення) 18:00, 23 січня 2018 (UTC)

Запоріжжя-вузол[ред. код]

Привіт, як буде бажання та час, не міг би ти трохи розгрісти шаблони по Запоріжжю, бо там щось на зразок Дніпра, купа залізничних вузлів, а лінії у нас промальовані..., хто як умів...) Якщо потрібна буде допомога, звертайся, бо я Запоріжжя все об'їздив. --ДмитрОст 05:00, 21 лютого 2018 (UTC)

ДмитрОст, наче все більш-менш. А де там проблеми? --Fessor (обговорення) 17:17, 21 лютого 2018 (UTC)
Fessor Привіт ще раз. Я мав на увазі, що, наприклад, дві станції поспіль Алімова та Запоріжжя друге вузлові. Тож більшість електричок з Нікополя прямують після Алімова на Запоріжжя Друге, навіть не здогадуючись, що вони на лінії в напрямку Запоріжжя-Лівого. Також весела ситуація із Запоріжжям Першим. Якщо я правильно вивчив усі роз їзди, то головна станція Запоріжжя розташована на тупиковому з їзді див. тут. Я розумію, що це не Одеса, але транзит лівим берегом із Запоріжжя-Лівого через Алімова минує Запоріжжя Друге, хоч на лінії намальовано, що саме головний шлях туди. Я б шаблон Шаблон:Апостолове—Запоріжжя-Ліве зупинив на Алімова, бо вона вузлова (з домальовкою на Ліве і поворотом на Запоріжжя Друге)... --ДмитрОст 21:53, 21 лютого 2018 (UTC)

User ru-free-no[ред. код]

Вам потрібно стерти третій юзербокс і замінити його на інший, такий самий шаблон "User ru-free-no". Ви його не згадали, бо цей шаблон було створено ще майже півмісяця тому. М. Омельчук (обговорення) 05:32, 6 березня 2018 (UTC)

Потрібно)? цей юзербокс не відповідає моєму задуму, ще й написаний російською... Погодьтеся, не обов'язково знати мову, щоб відмовлятися від спілкування нею у Вікі. --Fessor (обговорення) 17:51, 6 березня 2018 (UTC)

Ліролі український репер, поет і актор з Києва[ред. код]

21 березня 2018 Fessor (обговорення • внесок) вилучив сторінку Ліролі (безсумнівна невідповідність критеріям значимості: зміст: «{{Музикант|Ім'я=Ліролі|Оригінал імені=|Зображення=Ліролі.jpg|Підпис=Ліролі - український репер, поет і актор з Києва, учасник RAP-груп...») будьте ласкаві пояснити, що саме конкретно і змістовно виправити в видаленій Вами статті. Сторінка повинна бути терміново розміщена. Будьте ласкаві детально розпишіть, якщо Ви знайшли час її видалити, то знайдіть час і для пояснень з якими правками її можна повернути на сайт. Дякую — Це написав, але не підписав користувач Triumvirat2004 (обговореннявнесок).

Ну, «терміново розміщена» вона не буде: пбсолютно нема джерел, які б доводили відомість особи. Можете звернутися сюди, але там теж керуватимуться аргументами, а не емоціями. --Fessor (обговорення) 17:36, 21 березня 2018 (UTC)

"Вимоги до адміністраторів: Адміністратори мають бути безсторонніми, повинні відстоювати та пояснювати принципи нейтрального погляду та інші правила і засади Вікіпедії." Відтак, прошу від Вас особисто детального і змістовного пояснення всіх необхідних змін для цієї сторінки для подальшого її відновлення або повторного розміщення. Якщо ж необхідне тільки наведення "джерел, які б доводили відомість особи", у такому разі дякую за відповідь. — Це написав, але не підписав користувач Triumvirat2004 (обговореннявнесок).

Раджу перечитати Вікіпедія:Критерії значимості/Особи. Як на мене, тут складно знайти хлч щось на користь відновлення (свою думку я не зміню), але спробувате почати обговорення на ВП:ВВС Вам ніхто не боронить. --Fessor (обговорення) 18:14, 22 березня 2018 (UTC)

Христос Воскрес із Приазов'я)![ред. код]

Христос Воскрес)! Терпіння, натхнення, віри, щастя, здоровля)! Питання: я тут тиняюсь (віртуально :-)) Попаснянським районом, як буде бажання і час, треба перемалювати Шаблон:Сіверськ — Родакове. Правильно буде, якщо 32 км на шляху до Сіверська буде розташований за залізничним мостом перед розвилкою на Попасну... Якщо це можна, його туди увіпхати...) --ДмитрОст 04:56, 9 квітня 2018 (UTC)

Воістину! Як казали люди поблизу вокзалу в Одесі — «дякую гарно»)
YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 06:08, 9 квітня 2018 (UTC)
Дякую, та ні, за мостовим переходом... :-) --ДмитрОст 06:20, 9 квітня 2018 (UTC)
Гм. ДмитрОст, а хто це координати у картці поставив? --Fessor (обговорення) 06:27, 9 квітня 2018 (UTC)
Не знаю, глянь Вікімапіа, 1. Оце він :) --ДмитрОст 06:29, 9 квітня 2018 (UTC)
Так, усе правильно. Там я й поставив. --Fessor (обговорення) 06:38, 9 квітня 2018 (UTC)
І ще одне, вибач, що торочу мізки зранку, просто у нас сіріє близько 5-ої, то колочуся. Коротше, оці два шаблони переформатувати Шаблон:Рубіжне — Попасна та Шаблон:Куп'янськ — Рубіжне, там лінія Попасна — Сватове, тим більше Рубіжне не вузлова, ніяка, то нащо рвати? Що скажеш? --ДмитрОст 06:47, 9 квітня 2018 (UTC)
Та то я колись подумав, що один задовгий буде, ще й ті станції обидві не вузлові і поділив порівну. --Fessor (обговорення) 11:40, 9 квітня 2018 (UTC)
Чуєш, а не можна повернути стрілку праворуч у напрямку Переїзної, Лисичанська, Сватового, щоб показати, що це перпендикулярна, що перетинається мостом... Чи хай йому? :) --ДмитрОст 07:00, 9 квітня 2018 (UTC)
Шо? де та стрілка? --Fessor (обговорення) 11:40, 9 квітня 2018 (UTC)

Деструктивний внесок?[ред. код]

Вітаю. У чому ж Ви побачили деструктивний внесок користувача Рррррррр100? --Basio (обговорення) 18:06, 22 липня 2018 (UTC)

У війні редагувань. На майбутнє маю прохання не питати одне й те саме вдесяте. Моя позиція щодо таких «новачків» Вам відома, тож не треба товкти воду у ступі. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 18:11, 22 липня 2018 (UTC)
Війна редагувань це не деструктивний внесок. У таких випадках повинні бути пояснення новачку. Ваша позиція щодо новачків йде в розріз з правилами Вікіпедії. Тому потрібно відмінити блокування. --Basio (обговорення) 18:18, 22 липня 2018 (UTC)

Give your feedback about changes to Special:Block[ред. код]

Hello,

You are receiving this message because you are a top user of Special:Block on this wiki. Thank you for the important work that you do. There is a discussion happening about plans to improve Special:Block with the ability to set new types of blocks. To get the best design and new functions added, it is essential that people who use the tool join the discussion and share their opinions about these changes.

Instead of a full site wide block, you would be able to set a Partial Block. A user could be blocked from a single page, multiple pages, one or more namespaces, from uploading files, etc. There are several different ways to add this feature to Special:Block. Right now Important decisions are being made about the design and function.

Please review the page on Meta and share your feedback on the discussion page. Or you can reach me by email Also, share this message with anyone else who might be interested in participating in the discussion.

I appreciate any time that you can give to assist with making improvements to this feature. Cheers, SPoore (WMF) (talk) , Trust and Safety Specialist, Community health initiative (talk) 02:07, 10 серпня 2018 (UTC)

  • Apologizes for posting in English.

{{Київ — Коростень}}[ред. код]

Але ж по факту це Київ-Волинський — Коростень.--Анатолій (обг.) 19:21, 10 серпня 2018 (UTC)

Ага. Це настільки важливо? --Fessor (обговорення) 19:25, 10 серпня 2018 (UTC)
Ну інші шаблони називаються за назвами кінцевих транзитних пунктів. Тож логічно, щоб і цей так само називався.--Анатолій (обг.) 19:46, 10 серпня 2018 (UTC)
Ну от {{Бахмач — Гребінка}} — ні. До того ж, це дає деяку гнучкість у формуванні власне шаблону, бо уточнення конкретною станцією якогось вузла накладає свої обмеження. --Fessor (обговорення) 19:53, 10 серпня 2018 (UTC)
Я створюю статті про дільниці між транзитними пунктами (починати дільницю десь усередині нелогічно, як на мене), відповідно і шаблони називаю аналогічно дільницям. Проте часу не дуже вистачає, на разі створив 12 дільниць, працюю ще над кількома, Київ-Волинський — Коростень у найближчих планах.--Анатолій (обг.) 20:11, 10 серпня 2018 (UTC)
Це добре )
Зрештою, можна потім ботом замінити. --Fessor (обговорення) 06:05, 11 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:25, 30 серпня 2018 (UTC)

Дякую, але я на тому не знаюся то й не потребую. --Fessor (обговорення) 15:59, 30 серпня 2018 (UTC)