Обговорення користувача:Fessor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Зверніть увагу!
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Fessor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:32, 9 січня 2015 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз триває Вікімарафон, і протягом наступних чотирьох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є активним патрульним та адміністратором, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 23:24, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Вітаю! Допоможи, будь ласка, з дрібницею: uk.wikipedia.org/wiki/Крила_України_(газета)

не маю можливості видалити застаріле посилання на веб-сторінку газети Chasiv Yar (обговорення) 07:09, 12 березня 2019 (UTC)

Шаблон:Автомагістралі США[ред. код]

(Журнал вилучень) . . Fessor (обговорення | внесок) вилучив сторінку Шаблон:Автомагістралі США "за аргументом груба помилка...

Часом Ви робите "автоматичні адміндії", які, напевно, автоматично..., є проти здорового глузду, нмд. Роботи діють за програмою — це для них аналог людського поняття здоровий глузд, і становить різницю... Іншої Вашої участі в темах "автомагістралі", "США" — можна побачити, пане автомат?--Avatar6 (обговорення) 17:48, 12 березня 2019 (UTC)

Дивний набір слів. Сформулюйте, будь ласка, людське питання) --Fessor (обговорення) 17:51, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:40, 16 березня 2019 (UTC)

Вилучення Шаблон:Карта розташування Польща Люблінське воєводство[ред. код]

Вітаю! Подивіться, будь ласка, чому цей шаблон вилучено. Він на 4 позиції в необхідних статтях. Дублікату я не знайшов і картки сіл воєводства зараз без цієї карти. Бажаю успіхів --Rar (обговорення) 17:47, 2 квітня 2019 (UTC)

Салют, Rar! Я його вилучив на прохання Avatar6. Його можна й спитати, як додати до НП модуль карти. Православний цвинтар у Холмі, наприклад, використовує Модуль:Location map/data/Польща Люблінське воєводство. Чи простіше відновити? --Fessor (обговорення) 18:05, 2 квітня 2019 (UTC)
Шаблон Цвинтар видно вміє працювати з модулем, а НП не вміє. Інші 15 воєводств мають шаблон, а не модуль. IMHO, краще для уподібнення до них відновити. --Rar (обговорення) 18:22, 2 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 18:29, 2 квітня 2019 (UTC)
{{Модуль:Location map/data/Польща Люблінське воєводство}} (і·о·д·р··#). – є заміна виклику, Виклик назви шаблону і "поява в списку необхідних, яку робить алгоритм перевірки — помилка в медіавікі, — замінна викликом lua-модуля. Не тупіть, перепрошую. Все відображено, — Вас колить рушій власними недоліками. --Avatar6 (обговорення) 18:41, 2 квітня 2019 (UTC)
То виправте отут і нам покажіть, що треба зробити (якщо воно не автоматично). Тоді можна буде вилучити. --Fessor (обговорення) 18:47, 2 квітня 2019 (UTC)
Перепрошую, ЯК ПОКАЗАТИ, коли існує шаблон, який викликає модуль?--Avatar6 (обговорення) 08:48, 3 квітня 2019 (UTC)
@Avatar6: А можете пояснити чому в інших воєводствах цей ж шаблон НП вставляє мапу воєводства (Залесе (гміна Сипнево)), а в Люблінському не вставляє ані з модуля ані з Шаблон:Карта розташування?--Rar (обговорення) 16:43, 3 квітня 2019 (UTC)
Вибачаюся, після нульового редагування вставило, але вчора коли був тільки модуль, не вставило.--Rar (обговорення) 16:45, 3 квітня 2019 (UTC)
function p.getMapParams(map, frame)
	if not map then
		error('The name of the location map definition to use must be specified', 2)
	end
	local moduletitle = mw.title.new('Модуль:Location map/data/' .. map)
	if not moduletitle then
		error(string.format('%q is not a valid name for a location map definition', map), 2)
	elseif moduletitle.exists then
		local mapData = mw.loadData('Модуль:Location map/data/' .. map)
		return function(name, params)
			if name == nil then
				return 'Модуль:Location map/data/' .. map
			elseif mapData[name] == nil then
				return ''
			elseif params then
				return mw.message.newRawMessage(tostring(mapData[name]), unpack(params)):plain()
			else
				return mapData[name]
			end
		end
	elseif mw.title.new('Шаблон:Карта розташування ' .. map).exists then
		local cache = {}
		if type(frame) ~= 'table' or type(frame.expandTemplate) ~= 'function' then
			error('A frame must be provided when using a legacy location map')
		end
		return function(name, params)
			if params then
				return frame:expandTemplate{title = 'Карта розташування ' .. map, args = { name, unpack(params) }}
			else
				if name == nil then
					return 'Шаблон:Карта розташування ' .. map
				elseif cache[name] == nil then
					cache[name] = frame:expandTemplate{title = 'Карта розташування ' .. map, args = { name }}
				end
				return cache[name]
			end
		end
	else
		error('[[Модуль:Location map]]: Ні "[[Модуль:Location map/data/' .. map .. ']]" ні "[[Шаблон:Карта розташування ' .. map .. ']]" не існують (див. документацію [[Модуль:Location map/документація|Модуль:Location map]] та [[Шаблон:Карта розташування/документація|Шаблон:Карта розташування]])', 2)
	end
end

Перенаправлення Бенфіка (Лісабон)[ред. код]

Будь ласка, зробіть перенаправлення Бенфіка (Лісабон) на Бенфіка (футбольний клуб, Лісабон) а не на ще не створену Бенфіка (парафія, Лісабон). Ви вчора просто видалили перенаправлення і одразу тисячі посилань на футбольний клуб стали червоними, просто подивиться скільки сторінок (я підкажу: біля 1000) посилаються саме на футбольний клуб. Або, якщо це можливо, нехай бот виправить усі існуючи посилання з просто Бенфіка (Лісабон) на Бенфіка (футбольний клуб, Лісабон). Learned cat (обговорення) 03:43, 19 квітня 2019 (UTC)

Бохінська залізниця[ред. код]

привіт. Чи можливо створити шаблон тієї залізниці окремо від картки так як це з нашими зроблено? --Jphwra (обговорення) 05:58, 5 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 07:07, 5 травня 2019 (UTC)

Roman333[ред. код]

знову вдався до порушень ВП:НО на сторінці адміністратора: ред.№ 25126238 і власне в запитах до адміністраторів ред.№ 25124484 --Jphwra (обговорення) 11:40, 11 травня 2019 (UTC)

Ти ж знаєш моє ставлення до перенаправлень. Хіба оте уточнення потрібне? --Fessor (обговорення) 15:02, 11 травня 2019 (UTC)
Ні це унікальня назва її вилучав вже Piramidion але він його знову створив але тепер він погоджується що його можна вилучити. Насправді я там давав пояснення чому таке перенаправлення не треба. Це селище Амбрі, назва хокейної команди Амбрі-Піотта. інших клубів з такою назвою немає і бути не може. А те що він спецом створив в статті і правильну назву і оцю неправильну це треба в нього спитати але воно того не варто. Бо він налаштований на конфлікт. Достатньо глянути як грубо він відповідає мені на сторінці обговорення збірної ЧССР з хокею. При цьому від мене вимагає звернення до себе на ВИ,а сам при цьому звертається брутально на ТИ. І в запитах чомусь акцентував на анахронізмі, хоча Алекс Хімич попередив що буде блокувати і надовго хто ще підніме це питання. --Jphwra (обговорення) 15:11, 11 травня 2019 (UTC)

продовження[ред. код]

Користувач продовжує війну редагувань [1][2]. Відповідно до правил та практик, повинно бути блокування на три дні. З повагою--DiMon2711 08:17, 23 червня 2019 (UTC)

п. 6.2.4.2.8 --Fessor (обговорення) 09:06, 23 червня 2019 (UTC)

Вставка недостовірної інформації[ред. код]

Вітаю. Ви заблокували користувача Залізниця "Львів-Янів" з цим формулюванням, але є джерела, які підтверджують цю думку. Зокрема 1, 2, 3 --Submajstro (обговорення) 11:49, 31 липня 2019 (UTC) P.S. Плюс ще 4--Submajstro (обговорення) 12:11, 31 липня 2019 (UTC)

1 не відкрилося... А яку саме думку? Про «неправдивий опис»? Доволі розмите і неочевидне твердження. Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.
4 - «З 1895 року функціонувала локальна залізниця Львів (Клепарів) – Яворів.» А потім про 1903. Джерело суперечить саме собі. Нам таке не треба.
3 - дата 1903 не фігурує взагалі
2 - єдине, що можна взяти до уваги (дивно, щоправда, що там нормальною колією вважають широку, тобто 1520мм).

Чи не могли б ви написати на СО користувача про важливість джерел і на прикладі показати, як їх додавати? Дякую. --Fessor (обговорення) 14:27, 31 липня 2019 (UTC)

Уточнив 1, бо довга назва і не все скопіював. 3 - стосується пасажирських перевезень, про які користувач вилучав. Щодо 4, то це могла бути в 1895 назва всієї залізниці. Щодо того, щоб написати новачку на СО пояснення, то це повинні зробити Ви, адже ви його заблокували без попередження і пояснень. І не ображайтесь, Ви повинні вибачитися перед ним і приховати запис про блокування як помилкове. Мені доводилося робити подібне. --Submajstro (обговорення) 15:39, 31 липня 2019 (UTC) P.S. Джерело, що зараз є, не можна вважати надійним, бо книга стосується занадто ширшої теми, зокрема економіки. --Submajstro (обговорення) 15:41, 31 липня 2019 (UTC)
Про сполучення нічого не вилучалося. Станція вже давно лише вантажна...
Маєте рацію. --Fessor (обговорення) 17:14, 31 липня 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Fessor вітаю! Прошу відпатрулювати цю сторінку на предмет заміни новин на більш актуальні та підверджені джерелами. До речі, чи не варто кримського росшана перевірити на дотичність до вандала?.--Yasnodark (обговорення) 14:59, 1 серпня 2019 (UTC)

@Yasnodark: маєте попередження за війну редагувань. Є така тактика — комбінувати в одному редагуванні корисні й провокаційні зміни. Потім зазвичай чіпляються за скасування корисної частини і влаштовують війни редагувань. Не піддавайтеся. Те, що суперечить правилам, треба долати правилами.
Знов-таки: не гарячкуйте. Вандал скаче по усьому світу через VPN. Малоймовірно, що це хтось із зареєстрованих користувачів. Звісно, можна поцікавитися у чек'юзерів — навряд користувачі британських чи канадських провайдерів сильно постраждають від такої перевірки. Як на мене, воно того не варте. --Fessor (обговорення) 15:33, 1 серпня 2019 (UTC)
Fessor Тільки но побачив (тож не судіть за останні дії), та я відкотив 2 рази на час вашого повідомлення, а він три. І до останнього часу в його новині був вказаний неправильний вік (93 роки замість 92 роки) і на цій сторінці останніх подій не було його новини з джерелами, і перед другим відкотом я вам написав. Я лише додав більш 2 нові та актуальні (більш пізні на ту ж тему та більш цікаві для українців) новини, чому претензії до мене? Це він відкочував, що корисного я скасовував? Поки він не з'явивився у вікі таким чином укрвікі набувала нових статей, тепер він перешкоджає.--Yasnodark (обговорення) 15:36, 1 серпня 2019 (UTC)
Бо таке правило. У вр немає правих, усі хто бере участь — порушники.
А якщо статті нема, то дійсно дивно подавати її (це корисна і логічна частина). --Fessor (обговорення) 15:52, 1 серпня 2019 (UTC)
Краще поцікавитись. Може бути і зареєстрований.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 1 серпня 2019 (UTC)
То створюйте запит, це нескладно) Але там є обмеження щодо not fishing. Можете спробувати --Fessor (обговорення) 15:52, 1 серпня 2019 (UTC)
Саме таким чином статті часто і з'являлися раніше, тож користь безперечна і для читача (бо йому варто дізнатися про важливу новину, а можливо й піти за посиланням до англвікі) і для укрвікі (бо за 2-3 дні статті з головної зазвичай з червоних ставали синіми), шкоди жодної, а користь - очевидна. А щодо вандала, то ж вас вандалили, тож вам краще і подати ). А «not fishing» - це про що?--Yasnodark (обговорення) 16:26, 1 серпня 2019 (UTC)
«Як на мене, воно того не варте.» А читати відповідь на Ваше ж питання — варто. Це з'ясували.
Якщо коротко, то перевірка має базуватися на логічних підставах, а не на бажанні перевірити. Якщо є підстави — зробіть щось. --Fessor (обговорення) 17:06, 1 серпня 2019 (UTC)

Олексій Печкуров[ред. код]

Не знімайте будь ласка статтю Олексій Печкуров, вона потрібна для верифікації в vk — Це написав, але не підписав користувач 1joewikis (обговореннявнесок).

Такого критерія у Вікі нема. Тому існування сторінки не є виправданим. --Fessor (обговорення) 05:40, 9 серпня 2019 (UTC)

Вікізустріч 14 серпня в Одесі[ред. код]

Вітаю. Запрошую на Вікізустріч в Одесі, 14 серпня о 15-00. Вікізустріч відбудеться у приміщенні Центральної міської бібліотека для дорослих ім. І. Я. Франка (Одеса, Книжковий провулок, 1А,) в рамках презентації виставки фотографій, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» у 2017 та 2018 роках. Подія у Фейсбук --MediaWiki message delivery (обговорення) 11:00, 12 серпня 2019 (UTC)

Ротмістрівський кратер[ред. код]

Вітаю! Ви коли вставляли картку, світлину ненавмисно вилучили чи вважаєте її там зайвою? --Олег (обговорення) 16:47, 14 серпня 2019 (UTC)

Я її закоментував, бо не зміг зрозуміти, як озеро пов'язане з кратером (в інших вікі це фото є, тому залишив, а не видалив). Подивився координати, але там кілька озер поряд і це заплутує. Треба було, мабуть, проконсультуватися з Вами, тобто, автором, але забув... Даруйте. Якщо це затоплений кратер - просто розкоментуйте і уточніть координати. --Fessor (обговорення) 16:58, 14 серпня 2019 (UTC)
То не озеро, а ставок «Мочар». Пишуть, що він утворився на місці кратера [3], [4], [5]. Розкажу чесно як було. Цю світлину зробив я з подвір'я свого дядька, замилувавшись краєвидом, коли вперше приїхав у Ротмістрівку ще за півтора року до того, як почав редагувати вікіпедію. Про кратер я на той час не знав. У 2011, коли написав статтю, згадав про цю світлину і завантажив її. Не знав точно, але був упевнений, що це він і є, бо за формою, що нагадує чашу підходящого розміру, це єдина місцевість у Ротмістрівці. Мій дядько тоді нічого не чув про кратер, хоч живе там. Цікаво, що в останньому посиланні про історію села Ротмістрівка використана ця світлина ставка (інші не мої). Те, що її зробив я, можу підтвердити побічно. Цим це фотоапаратом зроблені світлини кактусів з колекції мого батька в Миколаєві: Файл:Rebutia-flowers.JPG, Файл:Opuntia&Agave.jpg та інші. Цікаво, що, здається, всі україномовні джерела про кратер з'явились вже після статті у Вікіпедії, бо на момент написання їх не було і я ледь знайшов їх російською (про нього дізнався випадково, коли писав про Іллінецький кратер). Не берусь стверджувати, що це точно пов'язане з моєю статтею, хоча світлина з вікіпедії на сайті про історію села може про це свідчити. У мене вже був подібний випадок зі статтею Бондар Григорій Григорович. Коли я її писав, не було жодного джерела не тільки українською, а й російською. Історія написання цієї статті сама по собі вийшла досить цікавою. Я тоді розповів її користувачу Brunei. Після цього статтю переклали в російський розділ і в інтернеті почали з'являтися статті українською і російською. А в книжці Полтавці-відомі зоологи джерелом статті про Григорія Бондаря вказана вікіпедія. Як писав поет («їхнє всьо») — «не пропадет ваш скорбный труд» :)) --Олег (обговорення) 22:04, 14 серпня 2019 (UTC)
Таке буває?8-0 Щастить же Вам... просто нема слів... --Fessor (обговорення) 06:00, 15 серпня 2019 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Red Kitten 01.jpg

Дякую за увагу до мого дебютного тексту на Вікі, який Ви видалили! ) врахую свої помилки і буду вдячна за подальшу допомогу)

Катерина Сад (обговорення) 07:14, 16 серпня 2019 (UTC)

Inappropriate username - user got renamed[ред. код]

Hello, could you check Butlervb's block? He was blocked due to an inappropriate username, but the user got renamed. Thanks! --Martin Urbanec (обговорення) 13:04, 17 серпня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено by NickK --Fessor (обговорення) 16:06, 17 серпня 2019 (UTC)

Фотолінії та розклад[ред. код]

Привіт, хотів з тобою порадитися, бо помаленьку залізниця добігає кінця. Постало запитання, ось дивись на цій лінії є 11 км та Темеш. У розкладі їх немає, зупинні пункти не закриті. Створювати їх, чи як ти скажеш? --ДмитрОст (обговорення) 12:06, 26 серпня 2019 (UTC)

Салют! Розклад — річ мінлива: сьогодні там зупинка є, завтра — нема. Існує купа роз'їздів/постів, де зупинок нема взагалі. А статті є, бо є значимість (бо вона не тимчасова, напр. Гнаденталь). Тож з точки зору правил і з точки зору повноти — треба створити. Я вважаю, що пасажирські зп (є там зупинка де-факто, чи нема) заслуговують на свою статтю. --Fessor (обговорення) 13:07, 26 серпня 2019 (UTC)
Ок, дякую. Просто десь би надибати джерело, щоб звірятися, чи закриті вони, чи не закриті. Чи ті фотолінії подають актуальну інформацію? --ДмитрОст (обговорення) 13:10, 26 серпня 2019 (UTC)
Ось тут є перелік усіх РП і ЗП Укрзалізниці: Залізничні станції усіх типів на Порталі відкритих даних (паспорт набору даних) (на 2018 рік). Якщо там з.п. є, значить він офіційно існує, отже можна про нього писати.--Анатолій (обг.) 13:26, 26 серпня 2019 (UTC)

Дріб 1/2[ред. код]

Добридень! Не забувайте про Європа a la carte ( "Меню" стратегій розвитку європейських країн) (з посилання сюди); та Обговорення:Європа концентричних кіл КШВ 1.6. Дякую за увагу! --『  』 Обг. 18:39, 29 серпня 2019 (UTC)

Звісно ; --Fessor (обговорення) 18:41, 29 серпня 2019 (UTC)

Згущені вершки[ред. код]

Згущені вершки.png Згущені вершки
Продовжуйте редагувати та створювати статті UkraineHero (обговорення) 17:23, 3 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування. --yakudza 10:03, 9 вересня 2019 (UTC)

Запит до адміністраторів[ред. код]

Ваші дії (див. тут і тут) видаються мені порушенням критеріїв і правил видалення статей. У цій ситуації змушений звернутися за консультацією до адміністраторів. З повагою, Ashec (обговорення) 12:20, 9 вересня 2019 (UTC)

Я міг би просто вилучити, але зберіг цю хоч і незавершену, проте роботу. Отака дяка... --Fessor (обговорення) 12:28, 9 вересня 2019 (UTC)
Дякую за розгорнуту відповідь. Як відомо, Вікіпедія - колективний проект. Якщо переклад не ідеальний, це не означає, що перекладач — російський агент, чи не так? Вікіпедія має на цей рахунок спеціальне правило. З практичної точки зору, набагато корисніше не прибирати статтю з основного простору і, тим паче, не видаляти її без обговорення, тобто з порушенням чинної процедури, а поставити шаблон {{сирий переклад}}. Тоді редактори, які володіють українською краще перекладача, зможуть внести правку в робочому порядку. Таким чином, в укрвікі стане на одну статтю більше.
В даному випадку, я звернувся за допомогою до редактора Vity OKM, який і вніс до статті необхідну правку. Сподіваюся, тепер ніщо не завадить Вам повернути статтю в основний простір. З повагою, Ashec (обговорення) 10:27, 10 вересня 2019 (UTC)
Ви маєте зрозуміти, що жодного порушення з мого боку не було.
Вже ліпше, але не достатньо. Шліфуйте далі. --Fessor (обговорення) 10:55, 10 вересня 2019 (UTC)
Давайте не будемо доводити до абсурду, Vity OKM — україномовний редактор. До речі, Вам самому не завадить освіжити знання в граматиці української мови: «не достатньо» в даному випадку слід писати разом: «недостатньо» (Див. Не з прислівниками):

Не з прислівниками пишемо разом: - якщо до прислівника-обставини з не можна дібрати синонім: невисоко — низько;

В даному випадку «Недостатьньо — мало».
З повагою, Ashec (обговорення) 13:51, 11 вересня 2019 (UTC)
О, це чудова підказка. Але та сторінка досі містить залишки автоперекладу, котрі впадають в око. Не лінуйтеся, у Вас виходить застосовувати правопис на практиці. З таким завзяттям стаття має вийти ідеальною;) --Fessor (обговорення) 14:22, 11 вересня 2019 (UTC)
За веденням: Прошу Вас обійтися без жартів і непрошених порад: ми з Вами не настільки добре знайомі. По суті: статтю правил не я, а учасник Vity OKM, для якого українська - рідна мова. Межі досконалості, як відомо, немає. Для шліфування статті існує шаблон {{Сирий переклад}}. Ashec (обговорення) 14:34, 11 вересня 2019 (UTC)
«Непрошеними» вони тільки здаються: якби моя думка не була Вам потрібна — Ви б сюди не писали.
Зауваження є, виправити треба. Відновлювати зарано. Як на мене — усе досить просто. --Fessor (обговорення) 15:10, 11 вересня 2019 (UTC)
Припустимо, що в перекладі залишилися недоліки, мені про це судити важко. Однак очевидно, що після перевірки україномовним редактором Vity OKM ці недоліки не можуть бути значними. Таким чином, залишається питання: чому ці дрібні недоліки не можуть бути усунені колективно шляхом використання шаблону {{Сирий переклад}}? Для чого тоді взагалі існує цей шаблон? Ashec (обговорення) 10:34, 12 вересня 2019 (UTC)
Не треба судити, треба довести справу до кінця.
Це ще одна логічна хиба з Вашого боку: перевірка не означає, що усі помилки автоперекладу виправлені. Розумієте? А шаблон для основного простору. --Fessor (обговорення) 10:49, 12 вересня 2019 (UTC)
Ви пишете: «треба довести справу до кінця». Безперечно. Але мені незрозуміло, чому і на якій підставі Ви вирішили, що всі мовні похибки в статті повинен виправляти основний автор, особливо, якщо для цього автора українська мова — нерідна (див.також ВП:НМН)? На цей випадок у укрвікі існує спеціальний інструментарій (див.Вікіпедія:Посольство):
Ви недостатньо володієте українською мовою, але все ж таки хочете розмістити якусь інформацію в українському розділі Вікіпедії? Використовуйте, будь ласка, шаблони {{Автопереклад}} або {{Мовні помилки}}, щоб позначити фрагменти тексту, які потрібно відредагувати.
Видаляючи статтю з основного простору, Ви виключаєте використання цього механізму, ускладнюючи, таким чином поповнення Вікіпедії українською мовою. Ви дійсно вважаєте, що такі дії відповідають цілям адміністратора проекту? Ashec (обговорення) 11:32, 12 вересня 2019 (UTC)
«Ви вирішили, що всі мовні похибки в статті повинен виправляти основний автор»: своє (помилкове) припущення Ви вчергове подаєте як істину. Не треба так робити... це не сприяє діалогу.
Якщо автор не володіє мовою і створює невеличкі машинні переклади — їх можна швидко виправити (або вилучити). Ви ж почали з того, що створили значний за обсягом машинний переклад, але не звернулися по допомогу з вичиткою (хоча знали свій рівень). Таке вилучається одразу. Я зберіг ваші зусилля. Але у відповідь — лише спроби виправдати неякісну статтю. Хто ж Вам винен, що Ви не розрахували свої сили?.. (це риторичне питання — відповідати не треба)
Ще раз спитаю: розумієте, чому зараз стаття не може бути серед інших? --Fessor (обговорення) 12:19, 12 вересня 2019 (UTC)
Ви пишете: «Чому зараз стаття не може бути серед інших». В даному випадку, важливо не те, що думаю я, а то що думаєте Ви. Оскільки Ви відмовляєтеся повернути статтю для колективної доопрацювання за допомогою шаблону {{Сирий переклад}}, я змушений звернутися за адресною допомогою до товариства. Залишилося дочекатися результату. Ashec (обговорення) 11:04, 13 вересня 2019 (UTC)
Не хочете розуміти... Це ваш вибір.
Ви витратили кілька днів на полеміку, замість роботи у проекті. Сподіваюся, хтось зголоситься завершити роботу над помилками. --Fessor (обговорення) 11:14, 13 вересня 2019 (UTC)

Добра новина: статтю відредагувала професійний лінгвіст з української мови:

Переклад статті відредагувала Оксана Алексахіна, позаштатний перекладач української мови бюро перекладів Perevod4you (Київ)

Сподіваюся, що тепер всі перешкоди усунені. Ashec (обговорення) 14:21, 17 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 14:50, 17 вересня 2019 (UTC)

Українська православна церква Київського патріархату (значення)[ред. код]

Напевне також треба вилучити це? --Олег Серванський (обговорення) 16:15, 10 вересня 2019 (UTC)

Так, я якраз був у процесі, коли побачив дивну номінацію (іншу). --Fessor (обговорення) 16:21, 10 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:15, 3 жовтня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

FAUST[ред. код]

Вітаю. Ваш фільтр зараз працює тільки на анонімів, але зявилися вже зареєсторовані користувачі, які створюють статтю про провайдера (див. FAUST провайдер Інтернет). Думаю потрібно настрояти фільтр тільки для автопідтверджених користувачів, якщо не поможе — для патрульних. Спрубуйте замість (user_editcount === null) поставити !("confirmed" in user_groups).--Andriy.v (обговорення) 11:52, 7 жовтня 2019 (UTC)

@Andriy.v: до фільтра я ставив захист від створення на тиждень: копіпастили заново. 4 дні — ще менший термін... але, дійсно, треба діяти поступово. До речі, скажіть, як перевірити «патрульність»? --Fessor (обговорення) 12:08, 7 жовтня 2019 (UTC)
Якщо мова про створення однієї конкретної статті, чому не захистити її від створення, навіщо фільтр? --塩基Base 12:54, 7 жовтня 2019 (UTC)
А, ну й confirmed це підтверджені користувачі, а не автопідтверджені (прапор який можна видати вручну користувачу, який ще не автопідтверджений, щоб він отримав ті ж права). --塩基Base 12:56, 7 жовтня 2019 (UTC)
@Base: якби ж... Дивіться Спеціальна:Вилучений_внесок/195.49.149.112 (+ це не все). Лише копіпаст, жодних змін. --Fessor (обговорення) 12:58, 7 жовтня 2019 (UTC)
@Base: Стаття створюється з різними назвами, подивіться тут. Я не впевнений, але мені здається що той код читає присутність рядка "confirmed" серед груп користувачів, тобто це стосується і "confirmed" і "autoconfirmed". Можливо для точності потрібно поставити autoconfirmed, оскільки групи користувачів confirmed у нас нема.--Andriy.v (обговорення) 13:27, 7 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:52, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:12, 2 листопада 2019 (UTC)

це мабуть[ред. код]

помилка? --Л. Панасюк (обговорення) 06:42, 4 листопада 2019 (UTC)

Вам якось допомогти? --Л. Панасюк (обговорення) 07:26, 4 листопада 2019 (UTC)
Я приєднаюся до запитання пана Леоніда. Можливо, вже й невчасно, оскільки ви заблокували собі доступ і до редагування цієї сторінки. Пане Fessor, якщо є якась проблема чи конфлікт, з яким ви зіткнулися — дайте знати. За всіх не говоритиму, але я особисто волів би долучитися до його вирішення, якщо це в моїх силах. Ви робите важливу роботу, і вкрай прикро, що ви прийняли рішення заблокувати цю обліковку.
Якщо ж це ваше рішення пов'язане із нещодавнім обговоренням в адмінкнайпі, то це ще більш гірко — не помиляється лише той, хто нічого не робить. Несхвалення однієї вашої адміндії ніяк не впливає на рівень вашої компетенції загалом — сама по собі дія незначна, і не варто цьому інциденту надавати більшої ваги, ніж сам він важить. А важить він майже нічого.
Як би там не було, сподіваюся, проблему буде подолано. З повагою, --VoidWanderer (обговорення) 17:12, 4 листопада 2019 (UTC)
  • Вдячний Вам за Вашу роботу. Радий буду поверненню в будь-який момент. --Brunei (обговорення) 07:23, 6 листопада 2019 (UTC)
  • А всеж-таки, навіщо? Повертайтеся. --Yukh68 (обговорення) 19:31, 7 листопада 2019 (UTC)
  • Приєднуюся до колег. Якщо щось потрібно - дайте знати. В любому випадку поважаю Ваший вибір. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 20:13, 24 листопада 2019 (UTC)

ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю. Я, чесно кажучи, не бачу в цьому сенсу, але кажуть, що інакше ніяк. Коротше, я збираюся позбавити Вас прав адміністратора. Через три дні я створю номінацію. Гарно все обдумайте. З повагою--Dimon2712 (обговорення) 17:45, 14 листопада 2019 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 3-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2019 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 08:00, 10 січня 2020 (UTC)


З поверненням![ред. код]

Вітаю з поверненням! Радий Вас знову бачити в укрвікі! ) --Нікалай Обг. 10:13, 16 березня 2020 (UTC)

Вітання![ред. код]

Бачу також повернувся. Це дуже добре. Тут не вистачає робочих рук. Наснаги!!! --Jphwra (обговорення) 10:31, 16 березня 2020 (UTC)

Теж приєднуюсь до привітання. Радий Вашому поверненню.--Andriy.v (обговорення) 16:46, 3 квітня 2020 (UTC)

Радий бачити )))--Л. Панасюк (обговорення) 20:11, 12 квітня 2020 (UTC)

Із поверненням[ред. код]

Привіт, я був шокований, коли побачив, що ти залишив Вікіпедію, навіть листа написав на пошту, вказану у Віці... Одним словом, якщо є бажання, потрібна допомога, якщо, звичайно, є бажання та час, бо я не вмію гарно малювати ті лінії. Одним словом: 6 км (пост) розташований між Воскобійня та Гребля, там якось треба з'єднати дві лінії. Далі по Харкову загублена станція Новожанове із закритим 7 км. Далі лінія до Межиріччя нібито не закрита, але через річку я малювати не вмію. І ще одне, ми закриті лінії малюємо чи ну їх?) --ДмитрОст (обговорення) 19:41, 24 квітня 2020 (UTC)

Власне, напевно, якби не листи, що я їх отримував — не повернувся б. Тож бажання вже наявне. Але як поліпшити те, що вже є? Кілька шаблонів не дають мені нормально спати, але покращити їх я не вмію...
6 км (код 455825) має десь бути, але на OSM (бо Гугл не показує вантажні) там якийсь 63 км, а в джерелі {{Сухачівка — Новомосковськ}} такого взагалі нема.
Новожанове — цікавий випадок, бо Харківський вузол від самого початку складний, а ще й створювали його частинами, хто як захоче. На схемі Харків — Зміїв я заклав сполучну гілку від Основи (там де Шпаківка, але нема лінку на шаблон) на Нову Баварію через Новожанове, але якось не встиг.
В нас таких чимало: закриті і розібрані дільниці від станцій Перемога, Вапнярка, Губарівка, Березине тощо. Це залежить лише від наявності джерел і натхнення. Буковинські колії можна розписати звідси і я вважаю, потрібен окремий шаблон. YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 08:17, 25 квітня 2020 (UTC)
@ДмитрОст: додав шаблон, де є ст. Новожанове. Два дні витратив, тож схвальні відгуки вітаються;).
Якщо серйозно — історично залізницю Льгов-Київський — Родакове так і прокладали, тож навіть кілометраж стає зрозумілим. --Fessor (обговорення) 06:47, 27 квітня 2020 (UTC)
Zguschene moloko.png
Згущівка

Ну, я можу додати ще пива, риби (тюльки, таранки, судака - усе морське), але це при зустрічі) --ДмитрОст (обговорення) 05:41, 28 квітня 2020 (UTC)

Воскобійня вузлова, праворуч лінія на Кам'янськ, а ліворуч у напрямку греблі, то там він і 63 км на правій стороні, і 6 на лівій, коротше, брєд... --ДмитрОст (обговорення) 05:55, 28 квітня 2020 (UTC)
@ДмитрОст: чому ж, є в нас і таке. Якраз вчора експериментував з {{Таврійськ — Українська}}. Щоправда, з Воскобійнею так не вийде. --Fessor (обговорення) 08:23, 28 квітня 2020 (UTC)
Іще одна загублянка)) Подвірки (зупинний пункт). Це між Шпаківкою та Рижовим. По ідеї, я карту вивчив, її можна намалювати у Шаблон:Харків — Люботин десь навпроти Пісочина, якраз на лінії, що з'єднується в Рижовому. Наперед вдячний. --ДмитрОст (обговорення) 05:42, 12 травня 2020 (UTC)
Це зп Золочівських електричок, тому хай буде там.
Усі шаблони України є, лишилося тільки Київський вузол переробити на {{BS4-2}} ))) --Fessor (обговорення) 06:49, 12 травня 2020 (UTC)

Геґель[ред. код]

Підкажіть, будь ласка, де ви знайшли правильний наголос в імені «Вільгельм». —NachtReisender (обговорення) 13:50, 20 травня 2020 (UTC)

О, це просто) Див. Вільгельм. --Fessor (обговорення) 13:55, 20 травня 2020 (UTC)
Але ж, добродію, там немає жодної виноски. --NachtReisender (обговорення) 13:58, 20 травня 2020 (UTC)
Гм. В багатьох настановах Вікіпедії прямо написано керуватися здоровим ґлуздом. Тож нащо примножувати сутності без потреби?.. Ви (як кандидат у патрульні) маєте знати про ВП:НДА.
Але, якщо Вам дуже кортить — ніхто не забороняє додати виноски. --Fessor (обговорення) 14:11, 20 травня 2020 (UTC)
Не всі поділяють моє розуміння здорового глузду ) Я вже давно шукаю який-небудь авторитетний словник з наголошеними іменами, думав був, що ви мені допоможете. —NachtReisender (обговорення) 14:46, 20 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:03, 24 травня 2020 (UTC)

Вікіфікувати статтю[ред. код]

Драстуйте!Допоможіть доповнити і вікіфікувати статтю будь ласка. Заздалегідь вам спасибі! uk:Рудольф Шуман Статтю перекладав сам з Rudolf Schumann

Унормування ліній[ред. код]

Привіт, хотів порадитися з приводу оформлення ліній. Я пропоную жирним виділяти лише вузлові станції та, можливо, кінцеві на лінії. Далі колійні пости, роз'їзди (усе, що не зупинні пункти та платформи) позначати суцільною цяткою, як станцію, чи так само, як зупинний пункт? --ДмитрОст (обговорення) 16:59, 27 травня 2020 (UTC)

Вузлові і кінцеві - 100%. А решту?.. це точно BST, бо сенс отих постів і роз'їздів здебільшого - пропускати поїзди, а не зупинки для пасажирів. --Fessor (обговорення) 17:10, 27 травня 2020 (UTC)

Про Баратеонів[ред. код]

У мене біда у тому, що я не вмію користуватися Шаблонами. Мене і старий Шаблон про Родовід Баратеонів влаштовує, лише я хочу його збільшити і вести Родовід не від Стеффона Баратеона, а від самого Дюрана Богоборця. Тобто включити в Родовід УСІХ Баратеонів. Те ж стосується і решти Домів.--NOSFERATU (обговорення) 16:20, 4 червня 2020 (UTC)

@NOSFERATU: я ж і кажу, спробуйте створити відповідну чернетку і там вдосконалювати доти, доки Вам не сподобається результат. І замінить потім. А зараз шаблон зламано. Треба, аби Ви розуміли, що так залишати не можна, + відновили попередню версію (можна не скасовувати, а просто скопіювати робочу). --Fessor (обговорення) 16:40, 4 червня 2020 (UTC)

Вікіпедія:Запити на арбітраж/Видалення запису з журналу блокувань Wanderer777[ред. код]

Повідомляю. --Wanderer777 (обговорення) 09:57, 31 липня 2020 (UTC)