Обговорення користувача:Fessor

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Зверніть увагу!
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Fessor!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:32, 9 січня 2015 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону

Доброго дня! Зараз триває Вікімарафон, і протягом наступних чотирьох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є активним патрульним та адміністратором, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 23:24, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Згущівка

Zguschene moloko.png Згущівка
Вітаю! Допоможи, будь ласка, з дрібницею: uk.wikipedia.org/wiki/Крила_України_(газета)

не маю можливості видалити застаріле посилання на веб-сторінку газети Chasiv Yar (обговорення) 07:09, 12 березня 2019 (UTC)

Шаблон:Автомагістралі США

(Журнал вилучень) . . Fessor (обговорення | внесок) вилучив сторінку Шаблон:Автомагістралі США "за аргументом груба помилка...

Часом Ви робите "автоматичні адміндії", які, напевно, автоматично..., є проти здорового глузду, нмд. Роботи діють за програмою — це для них аналог людського поняття здоровий глузд, і становить різницю... Іншої Вашої участі в темах "автомагістралі", "США" — можна побачити, пане автомат?--Avatar6 (обговорення) 17:48, 12 березня 2019 (UTC)

Дивний набір слів. Сформулюйте, будь ласка, людське питання) --Fessor (обговорення) 17:51, 12 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:40, 16 березня 2019 (UTC)

Вилучення Шаблон:Карта розташування Польща Люблінське воєводство

Вітаю! Подивіться, будь ласка, чому цей шаблон вилучено. Він на 4 позиції в необхідних статтях. Дублікату я не знайшов і картки сіл воєводства зараз без цієї карти. Бажаю успіхів --Rar (обговорення) 17:47, 2 квітня 2019 (UTC)

Салют, Rar! Я його вилучив на прохання Avatar6. Його можна й спитати, як додати до НП модуль карти. Православний цвинтар у Холмі, наприклад, використовує Модуль:Location map/data/Польща Люблінське воєводство. Чи простіше відновити? --Fessor (обговорення) 18:05, 2 квітня 2019 (UTC)
Шаблон Цвинтар видно вміє працювати з модулем, а НП не вміє. Інші 15 воєводств мають шаблон, а не модуль. IMHO, краще для уподібнення до них відновити. --Rar (обговорення) 18:22, 2 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 18:29, 2 квітня 2019 (UTC)
{{Модуль:Location map/data/Польща Люблінське воєводство}} (і·о·д·р··#). – є заміна виклику, Виклик назви шаблону і "поява в списку необхідних, яку робить алгоритм перевірки — помилка в медіавікі, — замінна викликом lua-модуля. Не тупіть, перепрошую. Все відображено, — Вас колить рушій власними недоліками. --Avatar6 (обговорення) 18:41, 2 квітня 2019 (UTC)
То виправте отут і нам покажіть, що треба зробити (якщо воно не автоматично). Тоді можна буде вилучити. --Fessor (обговорення) 18:47, 2 квітня 2019 (UTC)
Перепрошую, ЯК ПОКАЗАТИ, коли існує шаблон, який викликає модуль?--Avatar6 (обговорення) 08:48, 3 квітня 2019 (UTC)
@Avatar6: А можете пояснити чому в інших воєводствах цей ж шаблон НП вставляє мапу воєводства (Залесе (гміна Сипнево)), а в Люблінському не вставляє ані з модуля ані з Шаблон:Карта розташування?--Rar (обговорення) 16:43, 3 квітня 2019 (UTC)
Вибачаюся, після нульового редагування вставило, але вчора коли був тільки модуль, не вставило.--Rar (обговорення) 16:45, 3 квітня 2019 (UTC)
function p.getMapParams(map, frame)
	if not map then
		error('The name of the location map definition to use must be specified', 2)
	end
	local moduletitle = mw.title.new('Модуль:Location map/data/' .. map)
	if not moduletitle then
		error(string.format('%q is not a valid name for a location map definition', map), 2)
	elseif moduletitle.exists then
		local mapData = mw.loadData('Модуль:Location map/data/' .. map)
		return function(name, params)
			if name == nil then
				return 'Модуль:Location map/data/' .. map
			elseif mapData[name] == nil then
				return ''
			elseif params then
				return mw.message.newRawMessage(tostring(mapData[name]), unpack(params)):plain()
			else
				return mapData[name]
			end
		end
	elseif mw.title.new('Шаблон:Карта розташування ' .. map).exists then
		local cache = {}
		if type(frame) ~= 'table' or type(frame.expandTemplate) ~= 'function' then
			error('A frame must be provided when using a legacy location map')
		end
		return function(name, params)
			if params then
				return frame:expandTemplate{title = 'Карта розташування ' .. map, args = { name, unpack(params) }}
			else
				if name == nil then
					return 'Шаблон:Карта розташування ' .. map
				elseif cache[name] == nil then
					cache[name] = frame:expandTemplate{title = 'Карта розташування ' .. map, args = { name }}
				end
				return cache[name]
			end
		end
	else
		error('[[Модуль:Location map]]: Ні "[[Модуль:Location map/data/' .. map .. ']]" ні "[[Шаблон:Карта розташування ' .. map .. ']]" не існують (див. документацію [[Модуль:Location map/документація|Модуль:Location map]] та [[Шаблон:Карта розташування/документація|Шаблон:Карта розташування]])', 2)
	end
end

Перенаправлення Бенфіка (Лісабон)

Будь ласка, зробіть перенаправлення Бенфіка (Лісабон) на Бенфіка (футбольний клуб, Лісабон) а не на ще не створену Бенфіка (парафія, Лісабон). Ви вчора просто видалили перенаправлення і одразу тисячі посилань на футбольний клуб стали червоними, просто подивиться скільки сторінок (я підкажу: біля 1000) посилаються саме на футбольний клуб. Або, якщо це можливо, нехай бот виправить усі існуючи посилання з просто Бенфіка (Лісабон) на Бенфіка (футбольний клуб, Лісабон). Learned cat (обговорення) 03:43, 19 квітня 2019 (UTC)

Бохінська залізниця

привіт. Чи можливо створити шаблон тієї залізниці окремо від картки так як це з нашими зроблено? --Jphwra (обговорення) 05:58, 5 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 07:07, 5 травня 2019 (UTC)

Roman333

знову вдався до порушень ВП:НО на сторінці адміністратора: ред.№ 25126238 і власне в запитах до адміністраторів ред.№ 25124484 --Jphwra (обговорення) 11:40, 11 травня 2019 (UTC)

Ти ж знаєш моє ставлення до перенаправлень. Хіба оте уточнення потрібне? --Fessor (обговорення) 15:02, 11 травня 2019 (UTC)
Ні це унікальня назва її вилучав вже Piramidion але він його знову створив але тепер він погоджується що його можна вилучити. Насправді я там давав пояснення чому таке перенаправлення не треба. Це селище Амбрі, назва хокейної команди Амбрі-Піотта. інших клубів з такою назвою немає і бути не може. А те що він спецом створив в статті і правильну назву і оцю неправильну це треба в нього спитати але воно того не варто. Бо він налаштований на конфлікт. Достатньо глянути як грубо він відповідає мені на сторінці обговорення збірної ЧССР з хокею. При цьому від мене вимагає звернення до себе на ВИ,а сам при цьому звертається брутально на ТИ. І в запитах чомусь акцентував на анахронізмі, хоча Алекс Хімич попередив що буде блокувати і надовго хто ще підніме це питання. --Jphwra (обговорення) 15:11, 11 травня 2019 (UTC)

продовження

Користувач продовжує війну редагувань [1][2]. Відповідно до правил та практик, повинно бути блокування на три дні. З повагою--DiMon2711 08:17, 23 червня 2019 (UTC)

п. 6.2.4.2.8 --Fessor (обговорення) 09:06, 23 червня 2019 (UTC)

Вставка недостовірної інформації

Вітаю. Ви заблокували користувача Залізниця "Львів-Янів" з цим формулюванням, але є джерела, які підтверджують цю думку. Зокрема 1, 2, 3 --Submajstro (обговорення) 11:49, 31 липня 2019 (UTC) P.S. Плюс ще 4--Submajstro (обговорення) 12:11, 31 липня 2019 (UTC)

1 не відкрилося... А яку саме думку? Про «неправдивий опис»? Доволі розмите і неочевидне твердження. Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.
4 - «З 1895 року функціонувала локальна залізниця Львів (Клепарів) – Яворів.» А потім про 1903. Джерело суперечить саме собі. Нам таке не треба.
3 - дата 1903 не фігурує взагалі
2 - єдине, що можна взяти до уваги (дивно, щоправда, що там нормальною колією вважають широку, тобто 1520мм).

Чи не могли б ви написати на СО користувача про важливість джерел і на прикладі показати, як їх додавати? Дякую. --Fessor (обговорення) 14:27, 31 липня 2019 (UTC)

Уточнив 1, бо довга назва і не все скопіював. 3 - стосується пасажирських перевезень, про які користувач вилучав. Щодо 4, то це могла бути в 1895 назва всієї залізниці. Щодо того, щоб написати новачку на СО пояснення, то це повинні зробити Ви, адже ви його заблокували без попередження і пояснень. І не ображайтесь, Ви повинні вибачитися перед ним і приховати запис про блокування як помилкове. Мені доводилося робити подібне. --Submajstro (обговорення) 15:39, 31 липня 2019 (UTC) P.S. Джерело, що зараз є, не можна вважати надійним, бо книга стосується занадто ширшої теми, зокрема економіки. --Submajstro (обговорення) 15:41, 31 липня 2019 (UTC)
Про сполучення нічого не вилучалося. Станція вже давно лише вантажна...
Маєте рацію. --Fessor (обговорення) 17:14, 31 липня 2019 (UTC)

Патрулювання

Fessor вітаю! Прошу відпатрулювати цю сторінку на предмет заміни новин на більш актуальні та підверджені джерелами. До речі, чи не варто кримського росшана перевірити на дотичність до вандала?.--Yasnodark (обговорення) 14:59, 1 серпня 2019 (UTC)

@Yasnodark: маєте попередження за війну редагувань. Є така тактика — комбінувати в одному редагуванні корисні й провокаційні зміни. Потім зазвичай чіпляються за скасування корисної частини і влаштовують війни редагувань. Не піддавайтеся. Те, що суперечить правилам, треба долати правилами.
Знов-таки: не гарячкуйте. Вандал скаче по усьому світу через VPN. Малоймовірно, що це хтось із зареєстрованих користувачів. Звісно, можна поцікавитися у чек'юзерів — навряд користувачі британських чи канадських провайдерів сильно постраждають від такої перевірки. Як на мене, воно того не варте. --Fessor (обговорення) 15:33, 1 серпня 2019 (UTC)
Fessor Тільки но побачив (тож не судіть за останні дії), та я відкотив 2 рази на час вашого повідомлення, а він три. І до останнього часу в його новині був вказаний неправильний вік (93 роки замість 92 роки) і на цій сторінці останніх подій не було його новини з джерелами, і перед другим відкотом я вам написав. Я лише додав більш 2 нові та актуальні (більш пізні на ту ж тему та більш цікаві для українців) новини, чому претензії до мене? Це він відкочував, що корисного я скасовував? Поки він не з'явивився у вікі таким чином укрвікі набувала нових статей, тепер він перешкоджає.--Yasnodark (обговорення) 15:36, 1 серпня 2019 (UTC)
Бо таке правило. У вр немає правих, усі хто бере участь — порушники.
А якщо статті нема, то дійсно дивно подавати її (це корисна і логічна частина). --Fessor (обговорення) 15:52, 1 серпня 2019 (UTC)
Краще поцікавитись. Може бути і зареєстрований.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 1 серпня 2019 (UTC)
То створюйте запит, це нескладно) Але там є обмеження щодо not fishing. Можете спробувати --Fessor (обговорення) 15:52, 1 серпня 2019 (UTC)
Саме таким чином статті часто і з'являлися раніше, тож користь безперечна і для читача (бо йому варто дізнатися про важливу новину, а можливо й піти за посиланням до англвікі) і для укрвікі (бо за 2-3 дні статті з головної зазвичай з червоних ставали синіми), шкоди жодної, а користь - очевидна. А щодо вандала, то ж вас вандалили, тож вам краще і подати ). А «not fishing» - це про що?--Yasnodark (обговорення) 16:26, 1 серпня 2019 (UTC)
«Як на мене, воно того не варте.» А читати відповідь на Ваше ж питання — варто. Це з'ясували.
Якщо коротко, то перевірка має базуватися на логічних підставах, а не на бажанні перевірити. Якщо є підстави — зробіть щось. --Fessor (обговорення) 17:06, 1 серпня 2019 (UTC)

Олексій Печкуров

Не знімайте будь ласка статтю Олексій Печкуров, вона потрібна для верифікації в vk — Це написав, але не підписав користувач 1joewikis (обговореннявнесок).

Такого критерія у Вікі нема. Тому існування сторінки не є виправданим. --Fessor (обговорення) 05:40, 9 серпня 2019 (UTC)

Вікізустріч 14 серпня в Одесі

Вітаю. Запрошую на Вікізустріч в Одесі, 14 серпня о 15-00. Вікізустріч відбудеться у приміщенні Центральної міської бібліотека для дорослих ім. І. Я. Франка (Одеса, Книжковий провулок, 1А,) в рамках презентації виставки фотографій, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» у 2017 та 2018 роках. Подія у Фейсбук --MediaWiki message delivery (обговорення) 11:00, 12 серпня 2019 (UTC)

Ротмістрівський кратер

Вітаю! Ви коли вставляли картку, світлину ненавмисно вилучили чи вважаєте її там зайвою? --Олег (обговорення) 16:47, 14 серпня 2019 (UTC)

Я її закоментував, бо не зміг зрозуміти, як озеро пов'язане з кратером (в інших вікі це фото є, тому залишив, а не видалив). Подивився координати, але там кілька озер поряд і це заплутує. Треба було, мабуть, проконсультуватися з Вами, тобто, автором, але забув... Даруйте. Якщо це затоплений кратер - просто розкоментуйте і уточніть координати. --Fessor (обговорення) 16:58, 14 серпня 2019 (UTC)
То не озеро, а ставок «Мочар». Пишуть, що він утворився на місці кратера [3], [4], [5]. Розкажу чесно як було. Цю світлину зробив я з подвір'я свого дядька, замилувавшись краєвидом, коли вперше приїхав у Ротмістрівку ще за півтора року до того, як почав редагувати вікіпедію. Про кратер я на той час не знав. У 2011, коли написав статтю, згадав про цю світлину і завантажив її. Не знав точно, але був упевнений, що це він і є, бо за формою, що нагадує чашу підходящого розміру, це єдина місцевість у Ротмістрівці. Мій дядько тоді нічого не чув про кратер, хоч живе там. Цікаво, що в останньому посиланні про історію села Ротмістрівка використана ця світлина ставка (інші не мої). Те, що її зробив я, можу підтвердити побічно. Цим це фотоапаратом зроблені світлини кактусів з колекції мого батька в Миколаєві: Файл:Rebutia-flowers.JPG, Файл:Opuntia&Agave.jpg та інші. Цікаво, що, здається, всі україномовні джерела про кратер з'явились вже після статті у Вікіпедії, бо на момент написання їх не було і я ледь знайшов їх російською (про нього дізнався випадково, коли писав про Іллінецький кратер). Не берусь стверджувати, що це точно пов'язане з моєю статтею, хоча світлина з вікіпедії на сайті про історію села може про це свідчити. У мене вже був подібний випадок зі статтею Бондар Григорій Григорович. Коли я її писав, не було жодного джерела не тільки українською, а й російською. Історія написання цієї статті сама по собі вийшла досить цікавою. Я тоді розповів її користувачу Brunei. Після цього статтю переклали в російський розділ і в інтернеті почали з'являтися статті українською і російською. А в книжці Полтавці-відомі зоологи джерелом статті про Григорія Бондаря вказана вікіпедія. Як писав поет («їхнє всьо») — «не пропадет ваш скорбный труд» :)) --Олег (обговорення) 22:04, 14 серпня 2019 (UTC)
Таке буває?8-0 Щастить же Вам... просто нема слів... --Fessor (обговорення) 06:00, 15 серпня 2019 (UTC)

Кошеня для вас!

Red Kitten 01.jpg

Дякую за увагу до мого дебютного тексту на Вікі, який Ви видалили! ) врахую свої помилки і буду вдячна за подальшу допомогу)

Катерина Сад (обговорення) 07:14, 16 серпня 2019 (UTC)

Inappropriate username - user got renamed

Hello, could you check Butlervb's block? He was blocked due to an inappropriate username, but the user got renamed. Thanks! --Martin Urbanec (обговорення) 13:04, 17 серпня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено by NickK --Fessor (обговорення) 16:06, 17 серпня 2019 (UTC)