Обговорення користувача:Haeberly

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Одживул та Потворув[ред. код]

А чом би там не вказати перенаправлення на сторінки про Ґміни? #redirect... --vityok 10:03, 21 січня 2010 (UTC)

Смачного[ред. код]

Baklava.jpg
Баклава
Поласуйте справжньої грецької баклави на згадку про Грецький тиждень ) --Erud 22:54, 31 січня 2010 (UTC)

Відзнака[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За написання статей про українських параолімпійців-призерів 2010 року. Щиро Артем В. Коновалов 14:30, 15 березня 2010 (UTC)

Na zdraví![ред. код]

Pilsner Urquell 2.JPG
Пльзенське
Прошу відсвяткувати успішне завершення Чесько-Словацького тижня келихом справжнісенького пльзенського! ) --Thevolodymyr 09:14, 26 квітня 2010 (UTC)

Щодо селекційного тижня[ред. код]

Шановний Вуйку, або ж Haeberly, вирішив Вам помочи щодо такої цікавої задумки, й майте мене на увазі щодо підтримки Вашого зачинання. Та маю Вам кілька пропозицій:

  • Почну з того, що пораджу Вам спочатку звернутися до кількох тутешніх фахівців з біологічних питань (здається їх більше 5), се буде як «підготовка грунту».
  • Під час спілкування з ними Ви виробите собі певний план цего тижня й ймовірні напрямки для напряцювань. Оскільки тематика дуже широка, боюся що ті хто прилучиться до сеї толоки буде робити її в своєму куті (темі, а подекуди дуже віддаленій)), й назагал продуктивна картина в кінці тижня стане дуже розмазаною (що потім прийдеться кілька років зшивати ці лоскутки в одне, чітке - ціле). Для приміру, авто-тиждень (як дуже позитивний в плані підготовки й не сильно вдалий в плані роботи через розпорошеність). Пропоную Вам взяти собі на замітку саме такі пдготовчі дії, але чіткіше звузити запроси щодо роботи по тематиці.
  • Суттєвим має стати підготовка дерева категорій (а то тутай за це суцільні амбіційні войни - постійний перманентний стан сего вікі-суспільства)
  • А також Вам пропоную перед тижнем сотворити доволі змістовну статтю про Українська селекція, бо я чого грішного) віднесу до сего поняття футбальорів, а хтось музик, а комусь нашіа селекція жінок припаде до ока (щодо ласих грузин, тюрків, ар, гішпанців...). А маючи таку заглавну статтю, більшість знатиме навколо чого танцювати й що - «лезгинку» чи все таки «аркана» втнути.
  • Щодо створення самої сторінки проекту, то вже буде кульмінація й закінчення всього вашого задуму, а сотворити сю сторінку Вам допоможуть, Ваші ж сподвижники, коли визріє чітка картина щодо співпраці та інші користувачі, яким буде приємно долучитися до такої ініціативи.
  • Щодо термінів проведення, я би Вам порадив запланувати його в кінці червня, оскільки частина тутешніх викладачів в біоголічній стезі (й не тільки) матимуть більше часу на вікі, частина залітних спудеїв теж появиться та й «ударники тутешнього колгоспу» підтягнуться. Особливо, коли всім осточертіє місяць футболу, тра буде уличити му́мент), й навіть футбольори, відтягнуться на Вашому проекті (бо щоденне споживання «морозива» навіть дітей на 3 неділі «верне»).
  • Якщо не знайдете список біологів тутешніх й кого ще ся тема цікавитиме (через призму їх доробків), на вечр закину Вам трохи їх наймень. Ось такі мої розмірковування й поради. Зичу Вам творчих успіхів! --Когутяк Зенко 10:25, 7 травня 2010 (UTC) Слава Україні!!!

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Haeberly!

В минулому ви створили 87 статей Вікіпедії та додали 486 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:00, 24 квітня 2014 (UTC)

Статтю Мельс (Ліхтенштейн) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Мельс (Ліхтенштейн), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 червня 2016. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 12:27, 6 червня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Haeberly!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Haeberly!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сторінку Хоболін номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хоболін, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 березня 2018. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 16:16, 14 березня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Haeberly!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)