Обговорення користувача:Yuriz

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

До покращення[ред. код]

Вилучення інформації[ред. код]

Вітаю! Маю претензію щодо вилучення Вами інформації на сторінці Азбест. Не слід вилучати застарілу інформацію. Її можна було перенести до розділу «Історія». Окрім того, недопустимо заміняти стару інформацію новою без посилань на джерела. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 20:59, 25 грудня 2017 (UTC)

Перенаправлення[ред. код]

Будь ласка, прочитайте Вікіпедія:Перенаправлення і не плутайте їх зі статтями. Особливо пункт 5: "якщо хтось каже про перенаправлення як про корисне, певно, воно так і є. Ви можете не поділяти цієї думки, та це буде не тому, що інша людина каже неправду, а через те, що ви користуєтеся Вікіпедією по-різному." --Буник (обговорення) 19:10, 22 січня 2018 (UTC)

Будь-ласка, не пишіть нісенітниць. Вікіпедія — не смітник; вельмишановний Користувач:Ветер Вам вже все пояснив. Освічена людина у двадцять першому столітті знайде спосіб ввести будь-який символ будь-якого алфавіту. Неосвіченій же статті на кшталт Малої та Великої лічильних машин не потрібні в принципі. Так що видаліть, будь-ласка, свої мєсми і бєсми, підівчіть хоч на початковому рівні правопис наших московських сусідів (якщо маєте з ним справу у діяльності), і в майбутньому не починайте подібних беззмістовних дискусій. Дякую наперед. --Yuriz (обговорення) 22:04, 22 січня 2018 (UTC)

редагування статті "Архітектура ПЛІС FPGA"[ред. код]

Шановний Yuriz! Зіткнувшись з пошуком інформації по архітектурі FPGA, у Вікіпедії я не знайшов інфорації, яка би повністю розкривала би внутрішню структуру ПЛІС. Тому я і створив статтю "Архітектура ПЛІС FPGA", яка на мій погляд значно докладніша та більш наочна ніж розділ FPGA#Архітектура. Я впевнений, що така стаття буде мати попит. Щодо завантаження зображень. Так, я читав правила щодо використання зображень з вільною ліцензією. Я нещодавно почав користуватися Вікіпедією, тому я не відразу зрозумів, що файли були вилучені по цій причині. Тому і намагався іх знову завантажити.

Однак досі не зовсім розумію, як перевірити, що зображення захищене авторським правом? Якщо я взяв те чи інше зображення з сайту чи книги за основу, переробив/перемалював його, я також не маю права його використовувати?

Буду вдячен за відповідь! — Це написав, але не підписав користувач Vorobev.2017 (обговореннявнесок).

@Vorobev.2017: У вікіпедії віддають перевагу одній гарній статті на ширшу тему, перед двома посередніми на теми що перетинаються на 80%. Наприклад якби ви дописали про архітектуру у статтю FPGA, то не довелось би заново пояснювати що таке ПЛІС і що таке FPGA, це дозволило б уникнути дублювання, і якщо на цю тему з'явиться щось нове - достатньо буде оновити одну статтю а не дві. --Буник (обговорення) 18:09, 25 лютого 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Шановний Yuriz! Маю до вас, як до активного редактора одне невелике прохання. Чи не могли б ви подати заявку на статус патрульного? Таким чином ваші редагування будуть позначатись як перевірені і їх не доведеться перечитувати іншим патрульним. І ви самі за бажанням зможете позначати редагування які ви перевіряєте як перевірені, таким чином не змушуючи когось іншого робити ту роботу яку ви вже зробили. --Буник (обговорення) 18:09, 25 лютого 2018 (UTC)

Так, думаю, прийшов час так зробити. Дякую за довіру! Закінчу свої статті і подам заявку. Напевно почну з автопатрульного — патрулювати зміни інших поки не готовий.--Yuriz (обговорення) 10:48, 17 березня 2018 (UTC)
Вітаю, пане @Bunyk:! Через те, що Ви підтримуєте мій статус автопатрульного, можна попросити Вас проголосувати на відповідній сторінці? Дякую заздалегідь! --Yuriz (обговорення) 21:05, 15 квітня 2018 (UTC)

Груша-Лінукс[ред. код]

Добрий вечір! Про Грушу. Єдиний автор статті написав лише одну цю статтю. Із практики знаю, що це на 99% - мертві душі. Тому пропоную звертатися напряму до мене, якщо що. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 23:03, 17 березня 2018 (UTC)

Антологія сиску[ред. код]

Доброго дня! Такий переклад назви своєї серії подає на офіційному сайті видавництво. Але погоджусь із Вами - змінив назву на оригінальне написання російською. Дякую! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:33, 3 квітня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Щиро дякую за Ваші правки щодо моїх статей. Ваш даний внесок покращує наявний матеріал, що дуже важливо. Вам залишилося тільки дати відповіді на мої запитання в заявці на права патрульного, і я буду готовий змінити голос. З повагою, GC 007 (обговорення) 19:55, 13 квітня 2018 (UTC)

Завжди радий! Ми всі послідовники д'Аламбера :) --Yuriz (обговорення) 20:00, 13 квітня 2018 (UTC)

Авгієві стайні[ред. код]

Якщо прочитати про подвиги Геракла, то можна зрозуміти що чувак іноді користувався мозком, а не лише грубою силою. ) Бачу ви тут боретеся з рувікізмом укрвікі, і це ще та купа роботи. Я для цього писав інструмент: Користувач:Bunyk/Скрипти#"Покращувач"_вікірозмітки. Можете спробувати, якщо будуть зауваження щодо його некоректної роботи з прикладами - пишіть, буду виправляти. --Буник (обговорення) 10:56, 21 вересня 2018 (UTC)

Неконструктивне спрощення[ред. код]

Вітаю! Прошу пояснити Вашу правку від 13 листопада. Ви прибрали посилання на невільний файл, замінивши його зображенням з Вікіданих. Прохання ніколи не видаляти поля з шаблонів, не перевіривши статус файлів. З повагою --В.Галушко (обговорення) 11:56, 25 листопада 2018 (UTC)

Вітання! Можна попросити ще раз пояснити Вашу думку? Бо я нічого не зрозумів. --Yuriz (обговорення) 16:18, 25 листопада 2018 (UTC)
Чи не Ви прибрали всі параметри з шаблону Письменник на сторінці Носов Микола Миколайович? --В.Галушко (обговорення) 16:47, 25 листопада 2018 (UTC)
Так, вони всі повинні бути у Вікіданих. У чому полягає проблема? --Yuriz (обговорення) 16:51, 25 листопада 2018 (UTC)
Та тим-то й ба, що не все може бути у Вікіданих. Наприклад, фотографії письменника, бо всі вони невільні. Я завантажив одну як невільний файл, а після Вашого редагування вона зникла зі статті. --В.Галушко (обговорення) 16:53, 25 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті IBM System/360 Model 67[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті IBM System/360 Model 67 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:29, 11 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Експедиція «Челленджера»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Експедиція «Челленджера» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:55, 30 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Апаратне забезпечення[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Апаратне забезпечення був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:49, 27 січня 2019 (UTC)

Подяка[ред. код]

Дякую за допомогу у виправленнях і вичитуванні статей, які я створювала. Стаття про Храми Абу-Сімбел є однією із списку 10000 статей, які повинні бути в усіх Вікі. Якщо хтось хто краще розбирається у впорядкуванні шаблонів допоміг би із створенням чи пошуком аналогу того шаблону, що відповідав би шаблону в англомовній статті "Infobox ancient site", який зараз закоментований на початку, якщо відкрити розмітку. Була б дуже вдячна. Можливо ви знаєте аналогічний шаблон про історичні місця де можна вказати всі ті поля з відомостями, з мапою, зображенням, і інформацією про спадщину ЮНЕСКО. (обговорення) 14:56, 28 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Wolseley Motors[ред. код]

Доброго дня. Зверніть, будь ласка, увагу на Обговорення:Wolseley Motors. Залишив замітку відносно авторських прав на статтю. --Sharapatiuk (обговорення) 08:58, 5 березня 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті PR/SM[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті PR/SM був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:54, 10 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:56, 15 березня 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Ультрафінітизм[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ультрафінітизм був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:11, 22 березня 2019 (UTC)