Обговорення користувача:Yuriz

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

У роботі 1.12.2019[ред. код]

Стадія 1[ред. код]

Стадія 2[ред. код]

До покращення[ред. код]

Вилучення інформації[ред. код]

Вітаю! Маю претензію щодо вилучення Вами інформації на сторінці Азбест. Не слід вилучати застарілу інформацію. Її можна було перенести до розділу «Історія». Окрім того, недопустимо заміняти стару інформацію новою без посилань на джерела. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 20:59, 25 грудня 2017 (UTC)

Архітектура ПЛІС FPGA[ред. код]

Шановний Yuriz! Зіткнувшись з пошуком інформації по архітектурі FPGA, у Вікіпедії я не знайшов інфорації, яка би повністю розкривала би внутрішню структуру ПЛІС. Тому я і створив статтю "Архітектура ПЛІС FPGA", яка на мій погляд значно докладніша та більш наочна ніж розділ FPGA#Архітектура. Я впевнений, що така стаття буде мати попит. Щодо завантаження зображень. Так, я читав правила щодо використання зображень з вільною ліцензією. Я нещодавно почав користуватися Вікіпедією, тому я не відразу зрозумів, що файли були вилучені по цій причині. Тому і намагався іх знову завантажити.

Однак досі не зовсім розумію, як перевірити, що зображення захищене авторським правом? Якщо я взяв те чи інше зображення з сайту чи книги за основу, переробив/перемалював його, я також не маю права його використовувати?

Буду вдячний за відповідь! — Це написав, але не підписав користувач Vorobev.2017 (обговореннявнесок).

@Vorobev.2017: У вікіпедії віддають перевагу одній гарній статті на ширшу тему, перед двома посередніми на теми що перетинаються на 80%. Наприклад якби ви дописали про архітектуру у статтю FPGA, то не довелось би заново пояснювати що таке ПЛІС і що таке FPGA, це дозволило б уникнути дублювання, і якщо на цю тему з'явиться щось нове - достатньо буде оновити одну статтю а не дві. --Буник (обговорення) 18:09, 25 лютого 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Шановний Yuriz! Маю до вас, як до активного редактора одне невелике прохання. Чи не могли б ви подати заявку на статус патрульного? Таким чином ваші редагування будуть позначатись як перевірені і їх не доведеться перечитувати іншим патрульним. І ви самі за бажанням зможете позначати редагування які ви перевіряєте як перевірені, таким чином не змушуючи когось іншого робити ту роботу яку ви вже зробили. --Буник (обговорення) 18:09, 25 лютого 2018 (UTC)

Так, думаю, прийшов час так зробити. Дякую за довіру! Закінчу свої статті і подам заявку. Напевно почну з автопатрульного — патрулювати зміни інших поки не готовий.--Yuriz (обговорення) 10:48, 17 березня 2018 (UTC)
Вітаю, пане @Bunyk:! Через те, що Ви підтримуєте мій статус автопатрульного, можна попросити Вас проголосувати на відповідній сторінці? Дякую заздалегідь! --Yuriz (обговорення) 21:05, 15 квітня 2018 (UTC)

Груша-Лінукс[ред. код]

Добрий вечір! Про Грушу. Єдиний автор статті написав лише одну цю статтю. Із практики знаю, що це на 99% - мертві душі. Тому пропоную звертатися напряму до мене, якщо що. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 23:03, 17 березня 2018 (UTC)

Антологія сиску[ред. код]

Доброго дня! Такий переклад назви своєї серії подає на офіційному сайті видавництво. Але погоджусь із Вами - змінив назву на оригінальне написання російською. Дякую! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 12:33, 3 квітня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Щиро дякую за Ваші правки щодо моїх статей. Ваш даний внесок покращує наявний матеріал, що дуже важливо. Вам залишилося тільки дати відповіді на мої запитання в заявці на права патрульного, і я буду готовий змінити голос. З повагою, GC 007 (обговорення) 19:55, 13 квітня 2018 (UTC)

Завжди радий! Ми всі послідовники д'Аламбера :) --Yuriz (обговорення) 20:00, 13 квітня 2018 (UTC)

Авгієві стайні[ред. код]

Якщо прочитати про подвиги Геракла, то можна зрозуміти що чувак іноді користувався мозком, а не лише грубою силою. ) Бачу ви тут боретеся з рувікізмом укрвікі, і це ще та купа роботи. Я для цього писав інструмент: Користувач:Bunyk/Скрипти#"Покращувач"_вікірозмітки. Можете спробувати, якщо будуть зауваження щодо його некоректної роботи з прикладами - пишіть, буду виправляти. --Буник (обговорення) 10:56, 21 вересня 2018 (UTC)

Неконструктивне спрощення[ред. код]

Вітаю! Прошу пояснити Вашу правку від 13 листопада. Ви прибрали посилання на невільний файл, замінивши його зображенням з Вікіданих. Прохання ніколи не видаляти поля з шаблонів, не перевіривши статус файлів. З повагою --В.Галушко (обговорення) 11:56, 25 листопада 2018 (UTC)

Вітання! Можна попросити ще раз пояснити Вашу думку? Бо я нічого не зрозумів. --Yuriz (обговорення) 16:18, 25 листопада 2018 (UTC)
Чи не Ви прибрали всі параметри з шаблону Письменник на сторінці Носов Микола Миколайович? --В.Галушко (обговорення) 16:47, 25 листопада 2018 (UTC)
Так, вони всі повинні бути у Вікіданих. У чому полягає проблема? --Yuriz (обговорення) 16:51, 25 листопада 2018 (UTC)
Та тим-то й ба, що не все може бути у Вікіданих. Наприклад, фотографії письменника, бо всі вони невільні. Я завантажив одну як невільний файл, а після Вашого редагування вона зникла зі статті. --В.Галушко (обговорення) 16:53, 25 листопада 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Дякую за допомогу у виправленнях і вичитуванні статей, які я створювала. Стаття про Храми Абу-Сімбел є однією із списку 10000 статей, які повинні бути в усіх Вікі. Якщо хтось хто краще розбирається у впорядкуванні шаблонів допоміг би із створенням чи пошуком аналогу того шаблону, що відповідав би шаблону в англомовній статті "Infobox ancient site", який зараз закоментований на початку, якщо відкрити розмітку. Була б дуже вдячна. Можливо ви знаєте аналогічний шаблон про історичні місця де можна вказати всі ті поля з відомостями, з мапою, зображенням, і інформацією про спадщину ЮНЕСКО. (обговорення) 14:56, 28 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Wolseley Motors[ред. код]

Доброго дня. Зверніть, будь ласка, увагу на Обговорення:Wolseley Motors. Залишив замітку відносно авторських прав на статтю. --Sharapatiuk (обговорення) 08:58, 5 березня 2019 (UTC)

Запрошення на участь в Тижні графічного дизайну[ред. код]

Доброго дня! Запрошую вас взяти участь у Тижні графічного дизайну. Для цього вам потрібно зареєструватися серед учасників.--Sakateka (обговорення) 08:42, 31 травня 2019 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Вітаю! Обома руками за такий варіант назви островів. Але прошу звернути увагу, що на СО статті, перейменованої внаслідок обговорення, має ставитись відповідний шаблон. Ну і інші процедури, там є якийсь архів обговорень, точно не знаю, як саме воно оформляється. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 16:37, 31 травня 2019 (UTC)

Доброго дня! Дякую за корисне зауваження. Перепрошую, не бачив того обговорення. Тільки зараз подивився: три голоси за, три проти (з моїм і Вашим — п'ять за). Сподіваюся, не відкочуватимуть назад. --Yuriz (обговорення) 19:03, 31 травня 2019 (UTC)

Адресне програмування[ред. код]

Вітаю! Дуже дякую за те, що взялися за цю тему. На жаль, я так і не знайшов на неї часу. Мав бажання пошукати в НБУВ, аде так і не доповз туди. Саме монографії 1963 року я не знайшов, але у каталозі НБУВ є інші, вважаю вартими уваги «Адресное программирование и особенности решения задач на машине "УРАЛ"» (1960, під двісті сторінок) і «Система автоматического программирования для машины М-20. Транслятор с адресного языка» 1965 року. --ReAlв.о. 09:26, 22 червня 2019 (UTC)

Вітаю і Вас! Так, у довідниках і для Урала, і для Києва, і для Дніпра є приклади конкретних реалізацій (що мене особливо цікавить, враховуючи деяку абстрактність того, до написано у ЕК). В Україні у великих містах є всі ці книги, але проблема у тому, що я від цих бібліотек далеко. Втім, дещо вже знайшов у перекладі, буде з чого почати ;) .
Я працюватиму над темою повільно, але є мета довести ці всі статті до кінця (АП, Київ і Дніпро). Хто зна, може це було б достойною темою для публікації у «Анналах комп'ютерної історії IEEE». --Yuriz (обговорення) 12:36, 22 червня 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Шрифти PostScript[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шрифти PostScript був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:22, 25 червня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:44, 25 липня 2019 (UTC)

Тиждень відеоігор 2019[ред. код]

Добрий день! Дякую, що брали участь, створивши, зокрема, статтю про PDP-7 чи Intellec. Особисто я, також хотів би писати про подібні речі, але якось поки не дуже виходить, можливо згодом. ) Як бачу, Ви зацікавлені в написанні/редагуванні статей, пов'язаних із різними обчислювальними пристроями та суміжними темами. Тому, не бажаєте доєднатися до нашого проєкту відеоігор? Були б раді дописувачам такої тематики! А поки, в будь-якому випадку, дякую Вам за вашу активну участь, та до наступних зустрічей! -- ElrONE 10:08, 16 серпня 2019 (UTC)

ОЗУ[ред. код]

Пропоную повернути перше перенаправлення на оперативну пам'ять. Там усі посилання виключно з комп'ютерних (відео) ігор, окрім Башловка Анатолій Миколайович, де можна замінити на пряме посилання на статтю . Дякую. Oleg3280 (обговорення) 14:29, 16 серпня 2019 (UTC)

Перепрошую, нічого не зрозумів. Який стосунок має іноземне слово «устройство» до української мови?
Якщо в українській Вікіпедії існує 337 статей, де написано слово «ОЗУ» у значенні «оперативна пам'ять» — це є проблема тих статей (а точніше, їх авторів, які за допомогою просунутої технології «цопы-анд-пасте» розмножили сутності, навіть не потурбувавшись дізнатись, що вони означають). І, так, це означає, що ми з Вами — як і інші небайдужі люди — будуть змушені витратити свій час і виправити всі 337 статей, а не створювати перенаправлення, яке не має жодного сенсу. --Yuriz (обговорення) 15:02, 16 серпня 2019 (UTC)
Але посилання на зовсім іншу за сенсом статтю — це зовсім не вихід. Я вільно володію як російською, так і українською. Oleg3280 (обговорення) 15:07, 16 серпня 2019 (UTC)
Перепрошую, я знову Вас не розумію. Яку «іншу за сенсом»? «Організоване злочинне угрупування», Ви бачите перші три літери? І який стосунок до питання має Ваше володіння російською мовою? Я, наприклад, не володію. --Yuriz (обговорення) 15:09, 16 серпня 2019 (UTC)
Ви цю правку відмінили, я до Вас і звернувся, щоб знайти консенсус. Oleg3280 (обговорення) 15:11, 16 серпня 2019 (UTC)
Є ж перенаправлення (більшість з ігор) з англійських слів, чому не може бути цього перенаправлення? Oleg3280 (обговорення) 15:13, 16 серпня 2019 (UTC)
Є навіть спеціальні шаблони для джерел. Oleg3280 (обговорення) 15:25, 16 серпня 2019 (UTC)
Чи краще подати запит ботоводам, щоб виправили у картках ігор ОЗУ на ОЗП? Oleg3280 (обговорення) 15:30, 16 серпня 2019 (UTC)
Через 20 хвилин не буде що виправляти, пролему таким чином буде вичерпано. --Yuriz (обговорення) 15:35, 16 серпня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Yuriz (обговорення) 17:25, 16 серпня 2019 (UTC)
З повагою, Oleg3280 (обговорення) 15:39, 16 серпня 2019 (UTC)
Вибачте, що не так. Я хотів як краще. Тим більше, що Ви відпатрулювали багато моїх правок. Хіба в них є проблеми? Я хочу допомогти. Oleg3280 (обговорення) 15:51, 16 серпня 2019 (UTC)
В рувікі Ви вказали, що вільно володієте російською мовою. А тут пишете, що не володієте. Не розумію. Oleg3280 (обговорення) 16:10, 16 серпня 2019 (UTC)
Навіть створили 6 статей і є флаг АПАТ. Oleg3280 (обговорення) 16:15, 16 серпня 2019 (UTC)
У минулому житті багато українців володіли цією мовою, багато хто навіть краще за носіїв. --Yuriz (обговорення) 17:25, 16 серпня 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Автобан A4 (Швейцарія)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Автобан A4 (Швейцарія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:02, 28 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Привіт, @Ата:! Цікава ідея. А якщо хтось готовий допомагати новачкам, що пишуть / планують писати лише на якусь визначену тему чи теми? Чи можна додати до реєстрації ментора список ключових слів (наприклад «географія», «радіоелектроніка» тощо), щоб система співставляла їх з інтересами новачка і підбирала наставника, що найбільше підходить? Дякую! --Yuriz (обговорення) 15:39, 15 жовтня 2019 (UTC)
На цьому етапі ще ні: система випадково вибирає наставника зі списку, не зважаючи на вміст привітання, тому не рекомендують одразу писати, які теми вам цікаві, а які ні. Перші запитання новачків, зазвичай, нетемоспецифічні: не важливо, де ставити шаблон джерела, у статті про футболіста чи музей. Розробники приймають всілякі ідеї, тож я передам ) -- Ата (обг.) 16:03, 15 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:53, 2 листопада 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті CROCUS[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті CROCUS був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:01, 6 листопада 2019 (UTC)

Двигун[ред. код]

Помітив що у вас виникли проблеми з цим терміном, тому пропоную приєднатись до Обговорення:Програмний_рушій. --Буник (обговорення) 12:48, 9 грудня 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Транзакційна пам'ять[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Транзакційна пам'ять був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:10, 7 січня 2020 (UTC)

Мотив структурний[ред. код]

Вітаю! В даному випадку номінація на ШВ як дублікату некоректна. Мотив структурний стосується мінералогії, а Структурний мотив - біології чи генетики. Створю дизамбіг і назви статей уніфікую. --Mcoffsky (обговорення) 08:30, 12 січня 2020 (UTC)

Дякую! --Yuriz (обговорення) 10:16, 12 січня 2020 (UTC)

QuickBASIC[ред. код]

Вітаю! Маю враження, що Ви забули поставити шаблон {{Пишу}}. --Mcoffsky (обговорення) 13:23, 26 лютого 2020 (UTC)

Доброго дня! Так і є, забув. --Yuriz (обговорення) 13:55, 26 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті QuickBASIC[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті QuickBASIC був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:01, 13 березня 2020 (UTC)

Шаблон[ред. код]

Вітаю. Нема жодного сенсу ставити шаблон:коротко до статей. Він лише збільшує кількість статей у відповідній категорії, де їх уже тисяча. Дуже короткі статті можна номінувати на ВП:ПОЛ за відповідний день, там їх принаймні потроху доробляють. --Brunei (обговорення) 16:30, 14 березня 2020 (UTC)

Доброго дня! Дякую за інформацію, не знав цього. --Yuriz (обговорення) 16:49, 14 березня 2020 (UTC)
Ще й на кожну внесену сторінку треба поставити Шаблон:Поліпшити з тією ж датою. І варто додати основному автору на СО повідомлення. Воно трохи складнувато, але й дозволяє обмежити потік статей до розумного розміру. --Brunei (обговорення) 15:19, 15 березня 2020 (UTC)


Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Burroughs large systems[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Burroughs large systems був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:46, 12 квітня 2020 (UTC)

Шаблон у роботі у статті HR 6819[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті HR 6819 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{у роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:05, 5 червня 2020 (UTC)